dowolna

Mieszkania bezczynszowe Lublin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

480 000 zł155 m² 3 096,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Własnościowe mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 155 mkw, usytuowane na parterze i 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

410 000 zł135 m² 3 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Własnościowe mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 135 mkw, usytuowane na 1 i 2piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie: - powierzchnia: 135.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

565 000 zł106 m² 5 330,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne, bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe we współdomie na Ponikwodzie, nie wymaga nakładów finansowych! Mieszkanie: - powierzchnia: 106 m 2 - salon, sypialnia, 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

395 000 zł114 m² 3 463,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do mieszkania przynależy dwustanowiskowy duży garaż z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Sławin

Sławin,Lublin

545 000 zł145 m² 3 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w segmencie z udziałem w działce - Sławin! Mieszkanie całkowicie bezczynszowe , położone na 1 i 2 piętrze z dwóch. Dwa osobne wejścia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Bronowice,Lublin

65 000 zł20 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kamienicy - dzielnica Bronowice. Kamienica parterowa składa się z dwóch lokali mieszkalnych - 28 m2 oraz 20 m2. Standard mieszkania Mieszkanie bezczynszowe -20 m2. Duży pokój - 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

400 000 zł87 m² 4 597,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane w dzielnicy Sławinek. Lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Wysoki standard mieszkania : bukowy parkiet, gładzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

80 000 zł28 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kawalerka w kamienicy - dzielnica Bronowice. Kamienica parterowa składa się z dwóch lokali mieszkalnych - 28 m2 oraz 20 m2. Mieszkanie bezczynszowe -28 m2. Duży pokój - 12 m2, mały - 6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górki

Górki,Lublin

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Czuby- os. górki. Bezczynszowe mieszkanie w nowym budownictwie, stylowo wykończone materiałami wysokiej jakości. Położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamojska

Śródmieście,Lublin

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za metr - 3113 zł! Mieszkanie o powierzchni 53 mkw. z 2-ma oddzielnymi pokojami, oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem, położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Sławin

Sławin,Lublin

148 000 zł28 m² 5 370,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezczynszowa kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji z miejscem parkingowym! Zadbane mieszkanie z dużym balkonem. Przynależy do niego duża piwnica 8.33 mkw, oraz wspomniane miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

185 000 zł58 m² 3 189,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Tanie mieszkanie w centrum - ok 3189 zł/mkw! 3-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły w centrum Lublina, w pobliżu ul. Narutowicza. Budynek jest 2 piętrowy, mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

565 000 zł106 m² 5 330,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

85 000 zł30 m² 2 881,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę W Śródmieściu (ul. 1-go Maja) w kamienicy. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z cegły. Elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławin

Sławin,Lublin

495 000 zł155 m² 3 193,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

203 500 zł55 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do mieszkania przynależy garaż z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni ok. 24m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Własnościowe mieszkanie bezczynszowe, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 49 mkw, usytuowane na parterze w jednopiętrowym budynku. Przystosowane dla niepełnosprawnych. Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

395 000 zł113 m² 3 487,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do mieszkania przynależą dwa garaże o łącznej powierzchni ok. 48m2 oraz dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławin

Sławin,Lublin

440 000 zł135 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

203 500 zł55 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do mieszkania przynależy garaż z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni ok. 24m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

395 000 zł114 m² 3 463,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

210 000 zł89 m² 2 359,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie, dziesiąta, w stanie do odświeżenia o powierzchni użytkowej 61 mkw., usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z cegły. Mieszkanie: - powierzchnia całkowita/ użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne mieszkanie 63m2 położone na drugim piętrze we współdomie w cichej i spokojnej dzielnicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym 2 sypialnie i salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne - 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie położone na trzeciej kondygnacji - drugie piętro- na Sławinku w niskiej zabudowie z możliwością dokupienia garażu .Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

237 000 zł47 m² 5 042,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe na wysokim poddaszu 3-kondygnacyjnej nowej kamienicy. Budynek jest położony w rozwijającej się dzielnicy Lublina. Posiada własne ogrodzone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Za Cukrownią

Za Cukrownią,Lublin

249 000 zł40 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze 3-kondygnacyjnej nowej kamienicy. Budynek jest położony w rozwijającej się dzielnicy Lublina. Posiada własne ogrodzone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

126 000 zł18 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest kawalerka na parterze 3-kondygnacyjnej nowej kamienicy. Budynek jest położony w rozwijającej się dzielnicy Lublina. Posiada własne ogrodzone podwórko z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Za Cukrownią

Za Cukrownią,Lublin

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

356 960 zł78 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czuby poręba. Rynek pierwotny - czteropokojowe mieszkanie gotowe do odbioru. Trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. Powierzchnia 77,60 mkw. Salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

444 000 zł104 m² 4 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie na Sławinku ( możliwość wydzielenia 4 pokoju). Bezczynszowe z funduszem remontowym w domu mieszkalnym na poddaszu. Cicha, spokojna lokalizacja, bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zapolskiej

Sławinek,Lublin

465 000 zł122 m² 3 811,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Jasne i przestronne mieszkanie-bezczynszowe, w cichej okolicy, gotowe do zamieszkania- dwupoziomowe z niedużą działką. Ogrzewanie gazowe, dodatkowo kominek z systemem rozprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sławin

Sławin,Lublin

498 000 zł105 m² 4 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe, przytulne mieszkanie na Sławinie. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Zadbana klatka schodowa. Miejsce postojowe przed budynkiem. Piwnica ok.11 m2. Mieszkanie bezczynszowe. Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławin

Sławin,Lublin

440 000 zł135 m² 3 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

210 000 zł89 m² 2 359,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

395 000 zł114 m² 3 463,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Do mieszkania przynależy dwustanowiskowy duży garaż o powierzchni ok. 48m2 oraz dwa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

395 000 zł113 m² 3 487,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Głusk

Głusk,Lublin

597 000 zł160 m² 3 731,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Własnościowe mieszkanie bezczynszowe, wielopoziomowe, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 160 mkw, usytuowane na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie: - powierzchnia: 160m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

475 000 zł145 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1987

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Atrakcyjne (dwupoziomowe) mieszkanie 6 pokojowe , położone na 2 oraz 3 kondygnacji domu- bliźniaka. Lokal mieszkalny(1987r) bardzo oryginalnie przebudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bronowice

Bronowice,Lublin

104 000 zł25 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania: kawalerka, 25mkw, parter/1, abramowice idealne pod wynajem! Mieszkanie: - do wprowadzenia - pokój o wielkości 16mkw - w pokoju tapeta - w pokoju i przedpokoju panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czuby

Czuby,Lublin

405 000 zł59 m² 6 876,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mamy do zaoferowania bezczynszowe, piękne, nowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 58,9m2 w tym strych przerobiony na drugi poziom- powierzchnia po podłodze 100m2 w miłej i spokojnej.