dowolna

Mieszkania bezczynszowe Lublin - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaskadowa

Botanik,Lublin

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe 54m w ładnym, nowoczesnym budynku. Duzy balkon. Teren ogrodzony, brama na pilota, winda. Dosłownie pod blokiem przedszkole i 2 przychodnie, niedaleko nowa szkoła, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

286 000 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 52 m2 na parterze w domu wielorodzinnym, plus piwnica i jedno miejsce parkingowe na posesji; 2 pokoje: jeden z antresolą, drugi to salon z aneksem kuchennym, jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławin

Sławin,Lublin

2 200 zł69 m² 31,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Lublina. Gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie! Świeżo zamontowana zabudowa kuchni. Kwestia pozostałych mebli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławin

Sławin,Lublin

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy Lublina. Gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie! Tylko wstawić meble i mieszkać. Nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

365 000 zł94 m² 3 899,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Duże dwupoziomowe mieszkanie na ponikwodzie! Pięć pokoi, dwie łazienki. Mieszkanie posiada duży balkon 24m 2! Mieszkanie we współdomie, bezczynszowe, tanie w utrzymaniu! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrotków

Wrotków,Lublin

232 000 zł65 m² 3 569,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Mamy do zaoferowania mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy dwu-kondygnacyjnej z lat 60-tych na osiedlu Nowy Świat w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

320 000 zł67 m² 4 809,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

DO mieszkania przynależy garaż Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w 2-piętrowym kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wrotków

Wrotków,Lublin

420 000 zł92 m² 4 590,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nie płać prowizji Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie na trzecim piętrze w Lublinie, w dzielnicy Wrotków do wprowadzenia Opis mieszkania: poziom I: przedpokój,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławin

Szerokie,Lublin

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem i dużym tarasem (ok.10m) w spokojnej dzielnicy Szerokie. Po remoncie w 2012r (wykonane oświetlenia ledowe i halogenowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Araszkiewicza

Sławinek,Lublin

380 000 zł84 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! cena mieszkania Z wyposażeniem - 380.000 ZŁ DODATKOWO PŁATNY GARAŻ O POW. 25,25 M2 - cena 30.000 ZŁ ATRAKCYJNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Araszkiewicza

Sławinek,Lublin

380 000 zł84 m² 4 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! cena mieszkania Z wyposażeniem - 380.000 ZŁ DODATKOWO PŁATNY GARAŻ O POW. 25,25 M2 - 30.000 ZŁ ATRAKCYJNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie bezczynszowe, w stanie deweloperskim. Parter 34 m. Dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 29000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

434 600 zł114 m² 3 812,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przestronne, luksusowe dwupoziomowe mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym bloku mieszkalnym (tylko 3 mieszkania w klatce) w Lublinie, w dzielnicy Sławin. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Botanik

Botanik,Lublin

260 000 zł44 m² 5 949,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta na wyłączność Przytulne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie na osiedlu Botanik. Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia Mieszkanie bezczynszowe, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Szerokie

Szerokie,Lublin

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne, słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w domu szeregowym, w okolicy domków jednorodzinnych o pow. 65,16 mkw. Mieszkanie dwustronne i dwupoziomowe- pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

306 000 zł68 m² 4 513,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Piękne, słoneczne, wysokie (3,2m) mieszkanie w kamienicy w Centrum Lublina. Bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzone. Zamiast szaf wygospodarowane 5mkw na garderobę. Możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

142 000 zł49 m² 2 897,96 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w samym Centrum Lublina, blisko skrzyżowania ulic Narutowicza i Głębokiej. Bezczynszowe, komercyjne mieszkanie 49mkw. 2 widne pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

370 000 zł74 m² 5 034,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Niepowtarzalna oferta dla osób ceniących komfort oraz standard wykończenia. Mieszkanie o pow. 73,05 mkw na Dziesiątej os. Brzozy. Spokojna okolica, osiedle graniczy z terenem jednostki wojskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

389 000 zł69 m² 5 603,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja!. Konstantynów. Mieszkanie W nowym budownictwie .PILNA SPRZEDAŻ. Składa się Z 4 pokoi, dużej łazienki, przedpokoju, posiada duży balkon oraz pomieszczenie gospodarcze obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i antresolą, o powierzchni 53,42 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

245 000 zł81 m² 3 024 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ładne mieszkanie 2 pokojowe (poddasze)o powierzchni 81m2 ( po podłodze 81m2) - Bronowice. Mieszkanie zlokalizowane jest w zadbanej kamienicy. Pokoje o powierzchni 27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

640 000 zł107 m² 6 003,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Pokoje - strona wschodnia, okna pcv, i piętro (wysoki parter - na parterze znajdują się garaże). Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe na kameralnym zamkniętym osiedlu w miejscowości Lublin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe W dzielnicy dziesiąta. Mieszkanie o pow. 52mkw, dwupokojowe, w pełni wykończone. Położone na pierwszym piętrze w ogrodzonym budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sławin

Sławin,Lublin

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w miasteczku Wikana! Nieruchomość znajdujące się na pierwszym piętrze, nowego, trzypiętrowego bloku. Mieszkanie bardzo przytulne i gustownie wykończone. Na podłodze deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławin

Sławin,Lublin

325 000 zł52 m² 6 239,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie w bloku oddanym do użytku pod koniec 2010 roku. Mieszkanie bezczynszowe. Ustawne pokoje, rozkładowy układ pomieszczeń. Pomysłowa aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

399 000 zł69 m² 5 747,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33 mkw. na Bronowicach. Na podłogach panele i terakota. Wnętrze bardzo ciepłe. Okna nowe, plastikowe, antywłamaniowe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrotków

Wrotków,Lublin

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze we współdomie po generalnym remoncie. Dom jest dwu kondygnacyjny z lat 60-tych usytuowany na osiedlu w otoczeniu bloków. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

347 000 zł64 m² 5 421,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie bezczynszowe na Czubach w bloku z 2006 roku.W cenie zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD ( lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, okap, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

320 000 zł49 m² 6 546,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! niepowtarzalna oferta dla osób ceniących komfort oraz standard wykończenia. Mieszkanie o pow. 48,88 mkw na Dziesiątej os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

175 000 zł52 m² 3 365 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ładne mieszkanie 2 pokojowe-Bronowice. Mieszkanie zlokalizowane jest w zadbanej kamienicy. Pokoje o powierzchni 13,5m2 i 11m2, dużej kuchni 15m2, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

199 000 zł52 m² 3 826 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy w centrum! niska cena! bezczynszowe! Ogrzewane piecem dwufunkcyjnym na gaz oraz kominkiem (możliwość prostego zamontowania turbiny do kominka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Relaksowa

Sławin,Lublin

320 000 zł61 m² 5 206 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na Botaniku przy ul.Relaksowej, o pow. 61,46 m2, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Czechów,Lublin

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Ciepłe i przytulne mieszkanie świeżo po remoncie. Hol, łazienka, kuchnia z jadalnią, pokój dzienny oraz sypialnia. Pełne umeblowanie, nowo wyposażona kuchnia. Mieszkanie bezczynszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tarasowa

Botanik,Lublin

349 000 zł65 m² 5 369,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe w bloku 4-piętrowym, o powierzchni użytkowej 65,4 m2, bezczynszowe (wspólnota mieszkaniowa) z udziałem w działce , usytuowane na 3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia samodzielne mieszkanie bez czynszowe, trzy pokoje /52 m2/, mieszkanie umeblowane, ładne i wygodne.Zlokalizowane na parterze w szeregowcu przy ul G .Zapolskiej Opcjonalnie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

1 400 zł36 m² 38,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuje do wynajecia komfortowo wykonczone bezczynszowe mieszkanie na 2 pietrze w nowym budownictwie, położone na Botaniku przy ul. Relaksowej (rok budowy-2012) Powierzchnia mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna Lubomelskiej

Śródmieście,Lublin

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie 45 m (2 pokoje) na niskim parterze do zamieszkania od zaraz. Kuchnia, przechodni salon, sypialnia i łazienka z wc. W łazience glazura i terakota (odcienie żółci),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Plażowa

Śródmieście,Lublin

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe bez czynszu, 67m2, i piętro, 3 pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, garderoba. Nowe okna, ogrzewanie- piec dwufunkcyjny, instalacja co, balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Sławin

Sławin,Lublin

430 000 zł120 m² 3 583 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż piękne mieszkanie w szeregowcu 3 poziomowym o powierzchni całkowitej 120 m2. Mieszkanie 2-poziomowe usytuowane na 2 piętrze nowego niskiego budownictwa na Sławinku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

399 000 zł98 m² 4 071 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne, widne, ciche, zadbane mieszkanie 3 pokojowe (98m 2 )- zlokalizowane w ścisłym Centrum Lublina. Stan lokalu - do wprowadzenia. Bardzo duże rozkładowe pokoje (25m 2 ; 21m 2 ; 21m 2 ), na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij