dowolna

Mieszkania Lublin ul. Bursztynowa

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

630 000 zł68,10 m² 9 251,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,11 m , położone na parterze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej 6 na osiedlu Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie w spokojnej okolicy Mieszkanie 2 pokojowe o powierchni 50 mkw na 1 piętrze. Jeden pokój ma powierzchnię 18,5 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi- 12 mkw .Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48,30 m² 11 159,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i przepięknym widokiem na las ul. Bursztynowa 15 Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze przy ul. Bursztynowej 15.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł71,70 m² 10 934,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Upragniona przestrzeń do życia w sercu dzielnicy - Czuby Południowe Upragniona przestrzeń do życia w sercu dzielnicy - Czuby Południowe Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł78,41 m² 8 799,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i widokiem na Stary Gaj Bursztynowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim bloku z lat 90., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł90 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Bursztynowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon,2 sypialnie,kuchnia,łazienka,przedpokój,balkon,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

489 430 zł48,20 m² 10 154,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina -czuby, przy ulicy Bursztynowej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,40 m² 9 913,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby, w niskim bloku otoczonym pełną infrastrukturą usługowo-handlową oraz terenami idealnymi do rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,20 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz taniego mieszkania w spokojnej części Lublina, ale z szybkim dojazdem do centrum?to 2-pokojowe mieszkanie może być idealne dla Ciebie zarówno do zamieszkania, jak i inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł68,10 m² 10 205,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Lublinie na osiedlu Czuby! Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,1 m z dodatkową piwnicą ( w cenie mieszkania ) o powierzchni 3,42.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł65,20 m² 9 923,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje | 65,2 m | po remoncie | Czuby Widok | 3. piętro | 2 windy Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,70 m² 11 143,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód z widokiem na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

660 000 zł68 m² 9 691,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

433 300 zł48 m² 8 989,63 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,20 m , położone na parterze w zadbanym bloku przy ul. Bursztynowej w dzielnicy Czuby w Lublinie. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

490 000 zł48 m² 10 166 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na piątym piętrze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby w Lublinie. Lokal ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy Bursztynowej 32. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

499 000 zł51 m² 9 746,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

449 000 zł46 m² 9 868,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. użytkowej 45,50 m2, usytuowanego na 1 piętrze 3-piętrowego bloku z 1999 roku. Lokal położony jest na terenie dzielnicy Czuby, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

579 000 zł67 m² 8 654,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 66,90m2 na wysokim parterze / z II w kameralnym budynku z 1995 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

469 000 zł49 m² 9 493,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ul. Bursztynowa 1C - idealne mieszkanie dla pary, singla lub pod inwestycję! Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 49,4 m , położone na II piętrze w 4-piętrowym bloku z 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

425 000 zł48 m² 8 817,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2 znajdujące się w Lublinie na ul. Bursztynowej 10 (czuby Południowe). 10 piętro (ale nie ostatnie!) w wieżowcu z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

2 000 zł51 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow.51,2m2 przy ul. Bursztynowej - dzielnica Czuby Salon z wyjściem na balkon, kuchnia: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik), sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

525 000 zł47 m² 10 993,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze w zadbanym bloku z 1993 roku przy ul. Bursztynowej, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

2 000 zł51 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

695 000 zł68 m² 10 205,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

659 000 zł64 m² 10 296,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania zadbane i bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 przy ul. Bursztynowej na Czubach Południowych. Duże, jasne i w pełni rozkładowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

469 000 zł47 m² 9 936,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Jedyna taka oferta na rynku! Prezentuję Państwu przytulne , rodzinne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47.2 m Czwarte piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1992 roku, Lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

460 000 zł48 m² 9 543 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta dla osób,które szukają zarówno bliskości miasta jak i zieleni. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na miasto. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 8 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

813 000 zł96 m² 8 486,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Czuby Poręba. Usytuowane jest na czwartym piętrze niskiego bloku i ma powierzchnię 96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

510 000 zł51 m² 9 960,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz komfortowego mieszkania na bezpiecznym i spokojnym osiedlu? To może być Twój nowy adres! na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 położone na pierwszym piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

470 000 zł48 m² 9 832,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na sprzedaż! Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina, na Czubach przy ul. Bursztynowej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

349 000 zł40 m² 8 746,87 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Przedmiot sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 39.9 m , usytuowane na ósmym piętrze budynku z 1991r. przy ul. Bursztynowej. Wokół budynku dostępnych wiele miejsc parkingowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

2 500 zł60 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,10 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnej części Lublina (dzielnica Czuby), przy ul. Bursztynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

695 000 zł64 m² 10 859,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Poręba,Lublin

525 000 zł51 m² 10 253,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Poszukujesz komfortowego mieszkania na spokojnym osiedlu? Jeśli szukasz lokalizacji blisko sklepów, szkół, przedszkoli, z dobrym dojazdem do centrum oraz z bezpiecznym miejscem na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na ostatnim, 10. piętrze budynku z windą w dzielnicy Czuby. W skład, którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

620 000 zł62 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 m2 zlokalizowane na 8 piętrze w bloku z windą przy ul. Bursztynowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (25 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

2 200 zł54 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o pow.53,9m2 przy ul. Bursztynowej - dzielnica Czuby Salon z wyjściem na balkon, kuchnia: zabudowa kuchenna, sprzęt agd (lodówka, kuchenka, piekarnik), sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

705 000 zł64 m² 11 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

768 740 zł65 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bardzo przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m2 przy ul. Bursztynowej na Czubach Południowych. Duże, jasne i w pełni rozkładowe, położone na wysokim parterze.