dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Lublin

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

449 000 zł50 m² 9 034,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, gotowe do natychmiastowego zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy Bronowice w Lublinie. Kluczowe parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Czechów Północny,Lublin

328 206 zł29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! Salon z aneksem kuchennym, usytuowane na parterze w nowoczesnym Apartamentowcu w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

512 200 zł49 m² 10 498 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - idealne miejsce dla studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Wrotków,Lublin

822 970 zł103 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 3 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro 3 piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

290 555 zł25 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone jako prawdziwa oaza ciszy - jedyne w Lublinie miejsce, w którym z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice,Lublin

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na parterze w nowoczesnym bloku z 2007 roku, przy ulicy Startowej w dzielnicy Bronowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 2 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

690 000 zł76 m² 9 093,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

401 400 zł36 m² 11 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

774 000 zł57 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

321 292 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

690 000 zł76 m² 9 093,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

442 950 zł39 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Ponikwoda,Lublin

365 369 zł32 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

548 700 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Ponikwoda,Lublin

731 250 zł75 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Idealne miejsce dla Twojej rodziny - wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na zielone tereny bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 393 zł57 m² 10 849 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle Oaza Spokoju - miejsce stworzone dla rodzin, które pragną żyć blisko natury. Z okien każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wieniawa,Lublin

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wieniawa Residence - nowoczesnym bloku położonym w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

641 600 zł69 m² 9 339,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! cena jedynie do 18.04 włącznie - zapisz się na spotkanie już dziś! OKAZJA NOWE OSIEDLE NAD ZALEWEM! BEZ PODATKU PCC! BEZ PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! NOWE BUDOWNICTWO!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

334 600 zł29 m² 11 537,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

344 970 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

395 000 zł34 m² 11 597,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

531 100 zł57 m² 9 317,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie! lpec najniższe czynsze W mieście -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

827 700 zł102 m² 8 114,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 2 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

390 966 zł34 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Oaza Spokoju to synonim elegancji i prywatności - jedyne w Lublinie osiedle, w którym wszystkie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

376 000 zł37 m² 10 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

589 000 zł66 m² 8 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglinek,Lublin

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku, na lubianym osiedlu Węglinek - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

350 720 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku z 2025 roku na lubelskim Czechowie - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

564 096 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania gotowe do wykończenia! Spotkania na budowie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

401 598 zł40 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

367 200 zł36 m² 10 314,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

662 600 zł62 m² 10 687,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! W strefie ciszy - komfort i relaks każdego dnia! cena aktualna tylko do 26 Kwietnia włącznie! okazja! Możliwość.