dowolna

Mieszkania dla studentów Lublin - Oferty najmu mieszkań

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Rury,Lublin

339 000 zł39 m² 8 665,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowa okazja mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Glinianej w Lublinie. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, w niewielkiej odległości od Starego Miasta. Mieszkanie świetnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu kawalerki po generalnym remoncie na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Puchacza w Lublinie, o powierzchni 15.00 m2 w skład której wchodzi: -Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paganiniego

Czechów,Lublin

468 000 zł48 m² 9 770,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47,90 m , ul. Niccolo Paganiniego (scroll down for English description) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис україньською).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku, o powierzchni 45 m2 na Czechowie. Nieruchomość w stanie idealnym po generalnym remoncie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ochotnicza

Śródmieście,Lublin

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka w centrum miasta, ul. Ochotnicza, blisko Politechniki Lubelskiej. W pełni wyposażona. Bardzo blisko komunikacji miejskiej. Dodatkowy koszt to jedynie energia elektryczna, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

1 750 zł40 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na ul. Czeremchowej 8, o powierzchni 40 m2 położona na czwartym piętrze, na dzielnicy Sławinek. Mieszkanie - pokój - kuchnia - łazienka z wc -przedpokój - piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

369 000 zł33 m² 11 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, gotowe do zamieszkania znajdujące się na dzielnicy Wieniawa przy ul. Puławskiej o powierzchni użytkowej 32,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Czuby,Lublin

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 30 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Turkusowej w cichej zielonej dzielnicy Czuby w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Rogatka Warszawska,Lublin

2 200 zł60 m² 36,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, zadbane rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, poł. w spokojnej willowej lokalizacji, blisko śródmieścia oraz w pobliżu Miasteczka Akademickiego. Rozkład: 3 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

624 900 zł60 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Lwowska 36, lublin, blisko centrum, idealne pod wynajem lub dla rodziny! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 870 zł55 m² 51,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania. Dzielnica lsm, ul. Emancypantek. W skład mieszkania wchodzą cztery oddzielne pokoje z możliwością oddzielnego wynajęcia. Obecnie jeden pokój wynajęty!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna

Śródmieście,Lublin

319 000 zł79 m² 4 156,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Czteropokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum Lublina Lokalizacja: śródmieście, ul. Górna (boczna ul. Narutowicza) Bliskość uniwersytetów oraz 700 m od Lubelskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Medalionów

Wrotków,Lublin

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie przy ul. Medalionów. Usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Składa się z sypialni, kuchni, łazienki z toaletą i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wieniawa,Lublin

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 33 m2 położoną na parterze w bloku przy ulicy Szarych Szeregów w Lublinie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Czechów Północny,Lublin

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy ul. Chodźki, o podwyższonym standardzie wykończenia w pełni umeblowane i wyposażone, zlokalizowane w doskonałym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samsonowicza

Nałkowskich,Lublin

1 700 zł31 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie - kawalerka, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji - os. Nałkowskich, dogodny dojazd do centrum i do innych dzielnic miasta. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Mickiewicza,Lublin

499 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na I piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pana Tadeusza

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

635 000 zł65 m² 9 709,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Czterokojowe mieszkanie na lsm, os. Mickiewicza Mieszkanie na III piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Pana Tadeusza, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Pokój dzienny o pow. 14,80 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

579 000 zł49 m² 11 855 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Wnętrze przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich instalacji, gładzie na ścianach, nową glazurę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wajdeloty

Rury,Lublin

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę lsm Rury ul. Wajdeloty Powierzchnia: 25 m Piętro: 1/4 bez windy Stan wykończenia: po generalnym remoncie Dostępne od: zaraz Największe atuty mieszkania: dogodna lokalizacja - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 25 m2 położoną na 10 piętrze w bloku przy ulicy Okrzei 10 w dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rymwida

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 20 m2 typu studio po całkowitym remoncie z nowy sprzętem agd. Mieszkanie znajduje się przy ul. Rymwida os. Mickiewicza, lsm. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

1 650 zł22 m² 78,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przestronnej kawalerki na drugim piętrze po generalnym remoncie w całkowicie odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Dworca Metropolitalnego przy ulicy Nowy Świat /kunickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Wrotków,Lublin

1 800 zł32 m² 55,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjne, świeżo wyremontowane, słoneczne mieszkanie w bloku przy ulicy Romera. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze, posiada balkon oraz piwnicę. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milenijna

Czechów,Lublin

1 550 zł31 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 31 m2 położoną na 1 piętrze w bloku przy ulicy Milenijnej 4 w dzielnicy Czechów. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadbystrzycka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie przy Politechnice Lubelskiej do wynajęcia (scroll down for English description) (прокрутіть вниз, щоб переглянути опис Україньською).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Wieniawa,Lublin

1 950 zł32 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania, które zapewnia bliską odległość do Centrum i Miasteczka Akademickiego to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam kawalerkę po remoncie w niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Węglinek,Lublin

1 850 zł32 m² 56,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dla osób pracujących lub studiujących Nieruchomość znajduje się na nowym osiedlu - Lublin ul. Koralowa 25 czynsz I media: - czynsz 1850 zł + czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 050 zł36 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, zadbane rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, poł. w spokojnej osiedlowej lokalizacji, blisko śródmieścia oraz w pobliżu Miasteczka Akademickiego (tylko 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niecała

Śródmieście,Lublin

698 000 zł72 m² 9 735,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, położone 300 m od Placu Litewskiego, z wielkim potencjałem na wynajem okazjonalny lub dla studentów (blisko Uniwersytet Medyczny oraz Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na Tatarach. Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na drugim piętrze 3-piętrowego bloku przy ul. Motorowej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śliwińskiego

Czechów,Lublin

298 000 zł26 m² 11 245,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie po remoncie, które znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą. Nieruchomość składa się z pokoju z otwartą kuchnią, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

349 000 zł38 m² 9 306,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję zadbane mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 3 piętrze. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem (blisko wsei!). Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowska

Wieniawa,Lublin

648 900 zł57 m² 11 364,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedaż mieszkania po remoncie w Lublinie - ul. Czechowska 42 Szukasz mieszkania w Lublinie w świetnej lokalizacji z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym? Koniecznie sprawdź tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

1 950 zł34 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na 2 piętrze w bloku na Wieniawie ul. Junoszy. Salon z aneksem kuchennym (zabudowa meblowa i sprzęt agd). Łazienka z wc (wanna). Mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodźki

Czechów Południowy,Lublin

730 000 zł55 m² 13 372,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Chodźki, lublin w pobliżu Uniwersytetu Medycznego Powierzchnia: 54,59 m Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Botanik,Lublin

1 750 zł44 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. W skład nieruchomości zaliczamy: - duży salon z wyjściem na taras, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

2 100 zł34 m² 61,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lublin,lubelskie

531 000 zł70 m² 7 629 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie na ul. Grażyny Nieruchomość posiada: trzy pokoje , kuchnia , łazienka, wc i przedpokój o łącznej powierzchni 69.60 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 usytuowana na 2 piętrze na Kalinowszczyźnie, przy ul. Stefana Okrzei w Lublinie! W skład mieszkania wchodzą: -salon -pokój -kuchnia.