dowolna

Mieszkania dla studentów Lublin - Oferty najmu mieszkań

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Furmańska

Śródmieście,Lublin

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka położona na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Furmańskiej 10, w samym centrum Lublina. Mieszkanie w idealnym stanie po remoncie. Cena najmu: 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Tadeusza

Rury,Lublin

1 700 zł48 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 położone na 7 piętrze w bloku przy ulicy Pana Tadeusza 4 w dzielnicy lsm. Mieszkanie składa się z widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Czechów,Lublin

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Czechów, ul. Józefa Mackiewicza. Brak prowizji! Lokalizacja idealna dla studenta medycynymieszkanie znajduje się w Czechowie, jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czuby,Lublin

3 300 zł85 m² 38,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 84,93 m2 usytuowane na 1. piętrze w bloku zlokalizowanym w bardzo atrakcyjnej części Lublina (dzielnica Czuby), przy ul. Szmaragdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedwiośnie

Czuby,Lublin

2 000 zł50 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiot wynajmu stanowi w pełni umeblowane oraz wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze budynku przy ul. Przedwiośnie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

485 000 zł62 m² 7 816,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,05 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku z cegły z lat 60. Budynek po termomodernizacji, z domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Bogusławskiego

Kośminek,Lublin

1 350 zł17 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia po raz pierwszy nowoczesna kawalerka ul. Bogusławskiego 17. Nieruchomość: mieszkanie ciepłe, z ogrzewaniem podłogowym. Świeżo po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Rury,Lublin

560 000 zł48 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Informacje ogólne Lokalizacja: lublin, lsm, ul. Balladyny 2 Metraż: 47,20 m2 Piętro: 1/4 Rok budowy: 1965 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw Cena: 560 000 zł opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieniawa,Lublin

598 000 zł64 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż - komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Wieniawa, legionowa | 63,6 m Liczba pokoi: 3 (salon z aneksem + 2 sypialnie) Piętro: parter w 4-piętrowym bloku Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przy Stawie

Śródmieście,Lublin

1 300 zł31 m² 42,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka po remoncie, zlokalizowana w Centrum Lublina przy ulicy Przy Stawie. Bliskość uczelni umcs, kul, up i niskie opłaty to nie jedyne atuty tej wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Lublin,lubelskie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy al.Racławickich- 5 min od UMCS i KUL.Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone.Dostępne w dniu podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutnicza

Tatary,Lublin

385 000 zł45 m² 8 510,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,24m2 położone w Lublinie przy ul. Hutniczej. Mieszkanie posiada 3 pokoje w tym jeden przechodni z możliwością stworzenia osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wieniawa,Lublin

615 000 zł57 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż doskonała inwestycja Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,58 m , położone na 3. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Lublin

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37 m2 położone w niskim bloku przy ulicy Niecałej 13. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, jeszcze nie zamieszkane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Husarska

Czuby,Lublin

680 000 zł76 m² 8 935,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy przy ul. Husarskiej w dzielnicy Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortową k awalerkę 33mkw w nowym budownictwie, w pobliżu Śródmieścia, os.Botanik. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Górki,Lublin

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin** Oferujemy do wynajmu kawalerkę na Czubach. Z balkonu rozpościera się ładny widok na las i tereny zielone. Mieszkalne wolne od zaraz. Dysponujemy kluczami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Sienkiewicza,Lublin

1 700 zł72 m² 23,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe, poł. na spokojnym osiedlu (lsm, os. Sienkiewicza), w pobliżu ch E.Leclerc, szkoły, przychodnie itd, blisko centrum miasta Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do wynajęcia niezależny mikro apartament ( 18 m2 ) w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Widok,Lublin

379 000 zł57 m² 6 660,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Do sprzedania wyśmienita oferta inwestycyjna - 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie , poł. w Centrum Lublina, lokalizacja idealna jako mieszkanie pod wynajem dla studentów (kilkanaście piechotą od umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 100 zł31 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Glinianej 25 Mieszkanie idealne dla 1-2 osób lub pary (pracujących / studiujących) Mieszkanie składa się z jednego dużego pokoju, widnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Sławinek,Lublin

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niedroga kawalerka w domu wolnostojącym na Sławinku, w rejonie ul. Jagiellońskiej. Pokój dla 1 osoby o powierzchni ok. 23m2 z balkonem, dostępny ze wspólnego kotytarza oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

3 200 zł40 m² 79,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stu dio 40m2, unia Art Residence, al. Racławickie 10. Mieszkańcy tego ekskluzywnego, chronionego budynku mogą korzystać z basenu i siłowni w cenie. Na powierzchni 40m2 znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paganiniego

Lipińskiego,Lublin

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, w wyśmienitej lokalizacji (bliski Czechów - ul. Paganiniego, niedaleko od umcs, up, kul i Uniwersytetu Medycznego) Stan dobry, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Sławinek,Lublin

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie ok 60 m2 z dużym tarasem, po generalnym remoncie na Sławinku! Lokalizacja: ul. Stefana Batorego, sławinek, lublin (w domu jednorodzinnym) - osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 250 zł11 m² 111,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

529 900 zł63 m² 8 411,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Aleja Spółdzielczości Pracy 67, dzielnica Ponikwoda, lublin Cena: 529 900 zł (8 411 zł/m ) Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż Rynek: wtórny Dostępne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskich

Czechów,Lublin

2 400 zł48 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji - ul. Braci Wieniawskich, czechów Oferujemy do wynajęcia komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 500 zł25 m² 98,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezydencja Ogród Saski - kameralne i nowoczesne osiedle usytuowane w historycznej dzielnicy miasta - na Śródmieściu. Mieszkanie o pow. 25,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Krasińskiego,Lublin

1 450 zł48 m² 30,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, w stanie bardzo dobrym, po remoncie. Pełne umeblowanie i wyposażenie - mieszkanie przygotowane do zamieszkania dla 3 osób (w każdym z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Operowa

Czechów,Lublin

1 900 zł40 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,5 m2 bloku przy ulicy Operowej 10. Budynek wyposażony jest w windę , osiedle ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 400 zł11 m² 124,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krochmalna

Za Cukrownią,Lublin

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne biura ewentualnie gabinety lub lokale usługowe na wynajem w Lublinie w bliskim sąsiedztwie Dworca Głównego Lublin, targów Lubelskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

349 000 zł37 m² 9 535,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, gotowe do zamieszkania znajdujące się na dzielnicy lsm przy ul. Grażyny o powierzchni użytkowej 36,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Słowackiego,Lublin

375 000 zł36 m² 10 387,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania zadbane, rozkładowe, bardzo słoneczne mieszkanie 2-pokojowe, na os. Słowackiego (lsm), w pobliżu Miasteczka Uniwersyteckiego (kilka minut piechotą od up, kul, umcs i pl), spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

534 000 zł46 m² 11 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - wysoki standard, zielona okolica Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

625 000 zł70 m² 8 979,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Czteropokojowe mieszkanie na lsm Mieszkanie na parterze w bloku przy ul. Grażyny, os. Mickiewicza, dzielnica lsm. Trzy sypialnie, jedna z wyjściem na balon. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodej Polski

Czechów,Lublin

549 000 zł63 m² 8 742,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3-pokojowe mieszkanie na Czechowie świetna lokalizacja i duży potencjał. Ną sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,8 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia