dowolna

Mieszkania do remontu Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Czuby,Lublin

399 000 zł47 m² 8 412,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,43 m położone na czwartym piętrze w bloku przy ul. Herbowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (21 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Mickiewicza,Lublin

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie położone na osiedlu Mickiewicza. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

309 986 zł32 m² 9 772,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 31,72 m położone w dzielnicy Bronowice, przy ul. Męczenników Majdanka. Idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Rury,Lublin

480 000 zł62 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Magdaleny Brzeskiej na osiedlu B. Prusa, na lsm. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatów Polnych

Sławin,Lublin

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze z tarasem 16m2 w dzielnicy Sławin! W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurantowa

Czechów,Lublin

509 000 zł74 m² 6 878,38 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie czteropokojowe położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czechów *ogłoszenie bezpośrednie, 0% prowizji od kupującego*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dobrym rozkładem o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Grażyny (lsm, lublin). Idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje (38,5 m 2 ), balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dziesiąta,Lublin

389 000 zł58 m² 6 758,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Dziesiąta. Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Wieniawa,Lublin

385 000 zł78 m² 4 935,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone tuz obok Ogrody Saskiego, w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie bezczynszowe, połozone w bloku zbudowanym z cegły. Usytuowanie dwustronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,75 m położone w bardzo dobrej lokalizacji Lublin, ul. Lwowska (dzielnica Kalinowszczyzna). Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby,Lublin

599 900 zł67 m² 8 955,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie ul. Szczytowa 11, lublin - dzielnica Czuby Uwaga: mieszkanie nieidealne. Lokal do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb i oczekiwań nowego właściciela. Dla jednych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Śródmieście,Lublin

6 100 000 zł1 600 m² 3 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie na Czechowie znajdujące się na wysokim parterze w niskim bloku o powierzchni 65 m2. Idealne zarówno dla rodziny jak również pod wynajem. W cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułanów

Czuby,Lublin

478 000 zł64 m² 7 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio urokliwe mieszkanie na poddaszu z balkonem, o pow. 64 m2 oraz pow. całk. 77m2. Na mieszkanie składa się duża sala z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godebskiego

Wieniawa,Lublin

469 000 zł48 m² 9 797,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasteczka akademickiego, tuż obok Al. Racławickich. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Kalinowszczyzna,Lublin

399 000 zł47 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż w Lublinie przy ul. Niepodległości To doskonała okazja dla osób, które poszukują lokum w bliskiej odległości od centrum miasta, z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

459 000 zł58 m² 7 963,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży, trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Droga Męczenników Majdanka (os. Bronowice) w Lublinie. Mieszkanie z świetnym dojazdem do centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Lublin

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Śródmieście,Lublin

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Lublina. Niski blok z cegły. Cisza i spokój dużo zieleni. Nieruchomość wymaga remontu/wałsnej aranżacji! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

525 000 zł72 m² 7 316,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Świetna oferta pod inwestycje! Oferowana nieruchomość to cztero pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,76 m2 usytuowane w centrum miasta przy ul. Wieniawskiej! Mieszkanie jest do remontu dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje 45m2, przyjaźni/tatary Położony jest na czwartym piętrze niewysokiego bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu i 2 dużych pokoi. Okna skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Daszyńskiego,Lublin

469 999 zł60 m² 7 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 60 m2 usytuowane w cichej i zielonej okolicy na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z: salonu kuchni Dwóch oddzielnych pokoi łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów,Lublin

420 000 zł50 m² 8 450,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferowana nieruchomość to słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na Czechowie. Idealna propozycja dla pary oraz jako inwestycja pod wynajem (blisko Uniwersytet Medyczny) Mieszkanie do remontu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

330 000 zł46 m² 7 214,69 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w spokojnej lokalizacji, w dzielnicy Bronowice, blisko miejsc użyteczności publicznej takich jak: sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Kalinowszczyzna,Lublin

419 999 zł49 m² 8 588,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 ,zlokalizowane na 5 piętrze 10 piętrowego wieżowca. Składa się 3 pokoi, kuchni,łazienki ,wc oraz przedpokoju.Jeden z pokoi (salon) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

599 000 zł72 m² 8 262,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe w doskonałej lokalizacji ul. Magdaleny Brzeskiej (lsm Rury) Cena: 599 000 zł (do negocjacji) Metraż: 72,5 m Cena za m : 8 262 zł/m Piętro: 3/4 (blok bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

635 000 zł73 m² 8 734,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jasne, przestronne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 72,7 m2 doskonałe na inwestycje lub dla rodziny. 4 pokojowe mieszkanie, w tym jeden przechodni, w który można zorganizować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Medalionów

Nałkowskich,Lublin

469 000 zł61 m² 7 659,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61,23 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze budynku z 1991 roku, z rewelacyjnym widokiem na miasto. Atuty nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

440 000 zł54 m² 8 104,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,29 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym przy ul. Puławskiej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - 3 pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Lublin

415 000 zł49 m² 8 469,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza, blisko lubelskich Uczelni. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybylskiego

Dziesiąta,Lublin

280 000 zł34 m² 8 350,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży kawalerka do generalnego remontu o powierzchni 33,53 m2 na Dziesiątej przy ul. Przybylskiego w Lublinie. Jasne mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

389 000 zł38 m² 10 130,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Marzysz o własnym mieszkaniu? Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swoje pierwsze wspólne miejsce? Ta oferta jest dla Ciebie! dla kogo? Mieszkanie idealne dla singla lub dla młodej pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

489 000 zł58 m² 8 444,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Jana Samsonowicza To doskonała okazja dla osób, które poszukują komfortowego lokum w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dragonów

Czuby,Lublin

310 000 zł36 m² 8 625,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, ul .Dragonów Mieszkanie o powierzchni 35,94 m2 Położone na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą W zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mickiewicza,Lublin

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Mickiewicza, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

381 000 zł38 m² 9 973,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne do zamieszkania lub inwestycji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m położone na 2. piętrze niskiego bloku na bardzo cenionym lubelskim lsm-ie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smyczkowa

Czechów Południowy,Lublin

429 000 zł48 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu. Pokoje o powierzchni ok. 14,5 m2, 9,70 m2, 6,4 m2, łazienka 2,20 m2, oddzielne wc ok. 1m2, kuchnia ok. 7,5 m2. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pawia

Dziesiąta,Lublin

162 200 zł22 m² 7 372,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż: bezczynszowe mieszkanie z potencjałem ul. Pawia, lublin Przedstawiamy ofertę sprzedaży kompaktowego mieszkania o powierzchni niecałych 23 m , położonego w zabudowie.