dowolna

Mieszkania do remontu Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

420 280 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja bez prowizji! ul. Leszczyńskiego 13! budynek ogrodzony odnowiony - po termomodernizacji! - grubość ścian ponad 50cm + styropian około 70cm! / Z wjazdem na posesję tylko dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

420 280 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja bez prowizji! budynek ogrodzony Z wjazdem na posesję tylko dla mieszkańców! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie 2-wu pokojowe z oddzielną kuchnią , wc, garderobą i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Atrakcyjna oferta dla inwestora! Jednopokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta. Kilka minut pieszo na Plac Litewski i na Starówkę. Duży potencjał aranżacyjny. Idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

420 280 zł53 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja bez prowizji! budynek ogrodzony Z wjazdem na posesję tylko dla mieszkańców! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie 2-wu pokojowe z oddzielną kuchnią , wc, garderobą i łązienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesiąta,Lublin

325 000 zł48 m² 6 789,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe i przestronne mieszkanie na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i wc oraz balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

353 000 zł49 m² 7 207,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie , rozkładowe, położone na widokowym piętrze-4/4, brak sąsiada nad sobą -same plusy. Lokalizacja mieszkania zbliża do terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

445 000 zł52 m² 8 533,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne, przestronne mieszkanie w samym centrum miasta - 600metrów od Placu Litewskiego. Idealna miejscówka dla inwestora do wynajmu studentom pobliskich uczelni lub pod działalność - gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Felin,Lublin

496 000 zł82 m² 6 023,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferuję 4-pokojowe mieszkanie na ul. Królowej Jadwigi w Lublinie o powierzchni 82,35 mkw. Nieruchomość ta mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

285 000 zł35 m² 8 210,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie położone na drugim - ostatnim piętrze w kamienicy przy ul. Narutowicza. Wejście do klatki schodowej znajduje się od strony oficyny, która dodatkowo zagospodarowana jest parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby Północne

Czuby Północne,Lublin

476 180 zł82 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie znajdujące się na parterze niskiego budynku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

459 000 zł70 m² 6 594,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super oferta jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne z możliwością wydzielenia 4 pokoju. Nieruchomość składa się z dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Czechów,Lublin

349 000 zł41 m² 8 512,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy przestronne mieszkanie w idealnej lokalizacji ul. Nowowiejskiego - Czechów. Mieszkanie usytuowane w bloku wybudowanym z cegły w roku 1993. Mieszkanie do remontu. Obecnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Skośna

Dziesiąta,Lublin

211 000 zł26 m² 8 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublin, w dzielnicy Dziesiąta, przy ulicy Skośnej. Powierzchnia nieruchomości wynosi 26 m2. Mieszkanie posiada 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwajcarska

Czechów,Lublin

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie stoneczne i ciepte, blok ocieplony i remontowany ostatnio. Okna wychodza na pótnoc i potudnie. Mieszkanie mozna tatwo przerobié na 4 pokojowe. Okolica spokojna, wiele zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puchacza

Bronowice,Lublin

290 000 zł36 m² 7 988,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferuję Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublinie przy ulicy Puchacza. Powierzchnia lokalu wynosi 36,3 m2. Mieszkanie składa się z oddzielnego pokoju, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie na Kalinowszczyźnie o powierzchni 39 mkw. Nieruchomość ta mieści się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radości

Czuby,Lublin

450 000 zł61 m² 7 401,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 60,8 m2 przy ulicy Radości w Lublinie. Znajduje się na 2-gim piętrze w niskim budynku (5-cio piętrowym), wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

395 000 zł53 m² 7 424,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja budynek ogrodzony Z wjazdem na posesję tylko dla mieszkańców! Na sprzedaż unikatowe mieszkanie 2-wu pokojowe z oddzielną kuchnią , wc, garderobą i łązienką zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

330 000 zł39 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 39 m2 w stanie do odświeżenia/remontu. 3 piętro w niskim bloku zlokalizowane na zielonym osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjna oferta! Rozkładowe i przestronne mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku z dwoma windami. Mieszkanie składa się z 3 odrębnych pokoi jeden z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

285 000 zł35 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Chopina,Lublin

540 000 zł91 m² 5 934,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na poddaszu kamienicy przy ul.Chopina. Lokal po podłodze ma 120mkw,część pomieszczeń jest przechodnich,2 piony kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

289 000 zł47 m² 6 162,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja inwestycyjna! Dwustronne rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 46,90 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z odnowioną elewacją. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł58 m² 7 327,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super oferta! Dwupokojowe, dwustronne w pełni rozkładowe i słoneczne mieszkanie. Położone na drugim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godebskiego

Wieniawa,Lublin

393 000 zł48 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasteczka akademickiego, tuż obok Al. Racławickich. Idealne 3 pokoje na wynajem, pełen rozkład pomieszczeń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

339 000 zł45 m² 7 566,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie obecnie jednopokojowe, zlokalizowane na II piętrze w wieżowcu przy ul. Głębokiej 19, lsm. Na powierzchnię 44,8m2 składa się: * salon z dużymi oknami (ok. 26m2) i loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

358 000 zł50 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe z osobną widną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Centrum Lublina - lsm! Ma niespełna 50 m2 zostały zagospodarowane 2 duże nieprzechodnie pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Tylko w Arena Nieruchomości-Zapraszam również inne biura do współpracy! Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej części lsm, ul. Balladyny 12. Blok właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

359 000 zł47 m² 7 703,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierchni 46,6m2 położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje (w tym jeden przechodni), kuchnia, łazienka, toaleta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

355 000 zł49 m² 7 259,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48,90 m2 na Czechowie os. Paderewskiego .Lokal znajduje się na V piętrze w budynku X piętrowym. Mieszkanie o ładnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

298 000 zł32 m² 9 226,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne mieszkanie 10 minut od centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki. Ulokowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku na lubelskiej Kalinie. Lokal w chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

311 000 zł43 m² 7 232,56 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm w bliskim sąsiedztwie uczelni wyższych umcs, up - 5 min na piechotę! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzy pokoje Wrotków! Rozkładowe mieszkanie na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, widnej kuchni, łazienki oraz wc. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

377 000 zł56 m² 6 768,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tylko u nas! Duże, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krańcowej na lubelskich Bronowicach. Nieruchomość składa się z 3 osobnych, nieprzechodnich pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Czuby na 3 piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 1985 roku z zadbaną klatką schodową. Okna wychodzą na tereny zielone, otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

398 000 zł64 m² 6 180,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Klasyczny układ, idealny dla rodziny, seniora czy jako inwestycja pod wynajem. Widna kuchnia, łazienka, toaleta i dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tatary,Lublin

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwa pokoje - Inwestycja! Rozkładowe, ustawne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, widnej kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł56 m² 7 176,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy lsm (ul. Grażyny). Łączna powierzchnia mieszkania 55,6 m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bursztynowa

Czuby,Lublin

620 000 zł96 m² 6 492,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Ofertą sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w dzielnicy Czuby, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, wybudowanym w 1993 roku. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

460 000 zł56 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Niski kameralny blok z windą. Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe i przestronne. Układ mieszkania to: widna kuchnia połączona z jadalnią, dwie sypialnie w tym jedna z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

380 000 zł65 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967