dowolna

Mieszkania do remontu Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

109 000 zł22 m² 4 954,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,41 m2 z aneksem kuchennym, położoną na VI piętrze w bloku w Lublinie na os. Kalinowszczyzna ul. Okrzei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

198 240 zł47 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Wieniawskiego na drugim piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni z oknem, łazienki, toalety. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skołuby

Czechów,Lublin

226 000 zł57 m² 3 964,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do generalnego remontu o pow. 56,57 m2, położone w Lublinie na Czechowie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Czechów,Lublin

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, położone na V piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

350 000 zł84 m² 4 142,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na Czechowie, 5 pokoi w tym jeden przejściowy. Blok 4-piętrowy, świeżo odnowiony, po termomodernizacji. Bardzo atrakcyjna cena! Istnieje możliwość zamiany na mniejsze, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

305 000 zł76 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu w centrum Lublina o pow. 76,25m2, usytuowane na 1 piętrze. Obecnie mieszkanie jest do remontu ale posiada duży potencjał i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

230 000 zł60 m² 3 814,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

239 000 zł54 m² 4 385,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie bardzo widne, rozkładowe, 2 pokoje, przeznaczone do remontu, ścisłe centrum. Polecam! Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Mieszkanie bardzo widne, rozkładowe, 2 pokoje, przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czechów

Czechów,Lublin

220 000 zł67 m² 3 283,58 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! pilna sprzedaż! atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie położone w Lublinie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Majdanek,Lublin

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam Sprzedam słoneczne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe przy Dr. Męczenników Majdanka, położone na II piętrze w bloku 4-piętrowym, o powierzchni 44,37m. W jego skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Tatary,Lublin

105 000 zł22 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna i ciepła kawalerka o powierzchni 22,5 m 2 , położona w Lublinie w dzielnicy Tatary. Duży pokój o pow. ok. 14,5 m 2 , z pokoju wejście do małej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

125 000 zł19 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mała, przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji. Zadbane, spokojne, zielone osiedle. W pobliżu centrum handlowe, szkoła, przedszkole, żłobek. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Duży pokój o powierzchni ok. 15 m2, przechodni z wyjściem na balkon. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

255 000 zł47 m² 5 417,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Centrum Lublina okolice Narutowicza, na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wymaga remontu. Niski 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrotków

Wrotków,Lublin

230 000 zł48 m² 4 774,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków na osedlu Nałkowskich. Osiedle o bogatej infrastrukturze. Blisko sklepy, usługi, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Śródmieście,Lublin

130 000 zł18 m² 7 336,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do szybkiej sprzedaży! Ciekawa oferta pod inwestycję! Idealne pod działalność biurową, poradnię itp. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ulicy Chopina! Zapraszam! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bronowice

Bronowice,Lublin

163 000 zł38 m² 4 333,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,61 mkw na Bronowicach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki razem z wc. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

280 000 zł62 m² 4 530,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie na Czubach po remoncie. Cztery, oddzielne pokoje. Mieszkanie jasne, ciepłe. Składa się z 4 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, oraz przedpokoju. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Godebskiego

Wieniawa,Lublin

248 600 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

1. O P I S B L O K U = rok budowy: lata 60-te , materiał budowlany: cegła 2. O P I S M I E S Z K A N I A = rozkład: rozkładowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

245 000 zł60 m² 4 084,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze na os. Paderewskiego! Interesujący rozkład - pokoje nieprzechodnie, ustawne, nasłonecznione. Istnieje możliwość przebudowy na mieszkanie 4-pokojowe. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

230 000 zł62 m² 3 721,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa 3722 zł/m2!. Trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Czubach. Mieszkanie jasne, ciepłe. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, oraz przedpokoju. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo blisko centrum Lublina! Doskonała inwestycja pod wynajem - 3 lubelskie uczelnie w pobliżu. Mieszkanie o pow. 60m2 z dużym potencjałem. Przestronny przedpokój pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatary

Tatary,Lublin

140 000 zł40 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

DO własnej aranżacji Oferujemy państwu 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Tatary. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku. Na powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

319 200 zł84 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Okazja! Duże, ustawne, słoneczne mieszkanie na Czubach na os. Błonie. Cztery pokoje, czwatre piętro. Oddzielna widna kuchnia. Dwa balkony typu loggia. Łazienka osobno z wc. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Czechów,Lublin

212 900 zł47 m² 4 520,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

DO własnej aranżacji Oferujemy dwupokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czechów Północny. Usytuowane na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Na powierzchni 47 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

113 900 zł67 m² 1 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o pow. 67m składający się z 2 sypialni, kuchni, łazienki, 2 tarasy w Alicante. Apartament znajduje się w pobliżu parków i obiektów sportowych. Do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

123 000 zł35 m² 3 514,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 35 m2 - Dzielnica Dziesiąta- okolice „lidla” na ul. Kunickiego. Stan lokalu : do remontu. Pokój około 20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Świetne pod wynajem Oferujemy państwu 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czechów Dolny. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku. Na powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

180 000 zł52 m² 3 495,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta 0% od kupującego! Atrakcyjna cena! Bardzo tanie mieszkanie z ceną do negocjacji. Do remontu (oprócz wymiany okien). Mieszkanie w niskim budownictwie w solidnym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czechów

Czechów,Lublin

205 000 zł50 m² 4 124,75 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,7 m 2 - Lublin, czechów Górny, os. Szymanowskiego. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

248 000 zł58 m² 4 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

DO własnej aranżacji Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Bazylianówka. Usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Na powierzchni 58 m 2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62,m2 (po podłodze około 54m2) - Czechów dolny os. Nowowiejskiego. Blok oddany do użytku w 1992r. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

359 000 zł68 m² 5 256,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe-najbliższe okolice Politechniki. Mieszkanie z racji położenia idealne jako inwestycja pod wynajem! Dwa duże pokoje (25m 2 ;18m 2 ) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

232 000 zł53 m² 4 384,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy mieszkanie położone w dzielnicy Kalinowszczyzna. Osiedle o bogatej infrastrukturze. Blisko sklepy, usługi, szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole. Mieszkanie przeznaczone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 500 zł107 m² 14,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe- 107 m 2 - Lublin, okolice ul. Chopina. Mieszkanie o niskim standardzie studenckim- do remontu. Ogrzewanie gazowe. Zapraszmy do bliższego zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

135 000 zł46 m² 2 950,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie położone w Śródmieściu. Blisko sklepy, usługi, dworzec autobusowy. Mieszkanie przeznaczone do remontu, na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 800 zł102 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4- pokojowe- 102 m 2 - Lublin, okolice ul. Chopina. Mieszkanie o niskim standardzie studenckim- do remontu. Ogrzewanie gazowe. Zapraszmy do bliższego zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Ponikwoda,Lublin

245 000 zł59 m² 4 152,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! pilna sprzedaż! atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 300 zł88 m² 14,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3- pokojowe- 88,14 m 2 - Lublin, okolice ul. Chopina. Mieszkanie o niskim standardzie studenckim- do remontu. Ogrzewanie- piec węglowy. Zapraszmy do bliższego zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

180 000 zł52 m² 3 495,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nie płać prowizji Przestronne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie - Bronowice. Atrakcyjna cena Wykończenie mieszkanie: podłogi: parkiet, pcv, terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

159 000 zł38 m² 4 160,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Nie płać prowizji Ciche, rozkładowe mieszkanie na wysokim parterze w Lublinie na osiedlu Górki. Cena do negocjacji Mieszkanie do remontu, posiada bardzo dobry rozkład pomieszczeń : duży ustawny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij