dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieniawa,Lublin

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie blisko miasteczka akademickiego na Wieniawie! Usytuowane jest na czwartym piętrze w bloku z lat 70-tych. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

425 000 zł48 m² 8 939,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie na Czubach - ul. Różana! Mieszkanie o pow. niespełna 48m2 usytuowane jest na 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzi: - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Lublin

489 000 zł47 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie obok Miasteczka Akademickiego - ul. Głęboka, lublin Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,60 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Ponikwoda,Lublin

523 000 zł51 m² 10 295,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.80 m2. Lokal usytuowany na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2008 roku. W bloku cichobieżna winda. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kośminek,Lublin

640 000 zł52 m² 11 751,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie, kompletnie wykończone na nowym osiedlu Panorama w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z windą w nowoczesnym bloku. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tatary,Lublin

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na czwartym piętrze w ocieplonym bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cyrkoniowa

Węglinek,Lublin

615 000 zł48 m² 12 836,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Węglinek przy ul. Cyrkoniowej o powierzchni użytkowej 47,91 m . Na osiedlu jest dużo zieleni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

359 000 zł40 m² 8 886,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w biurze Royal Group Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem na popularnym lsm-ie - ul. Grażyny Oferuję dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Ponikwoda,Lublin

389 000 zł37 m² 10 542 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestronną kawalerkę o powierzchni 36.90 m2 usytuowaną na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Budynek wybudowany został w 2002 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon-loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleeberga

Kalinowszczyzna,Lublin

515 000 zł61 m² 8 484,35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze nowoczesnego, dziesięciopiętrowego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

360 000 zł37 m² 9 648,89 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji? A może myślisz o pewnej inwestycji na wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: lublin, osiedle Tatary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Leszetyckiego

Czechów,Lublin

659 000 zł89 m² 7 437,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Rewelacyjna oferta dla dużej rodziny bądź inwestora pod najem! Lokal o powierzchni niespełna 90m2, usytuowany na 3 piętrze ( w planach budowa windy) w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Botanik,Lublin

730 000 zł91 m² 7 992,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie z udziałem w ogródku przy ul. Poli Gojawiczyńskiej! Usytuowane jest na trzecim piętrze współdomu z lat 90-tych. W budynku są tylko trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herberta

Kruczkowskiego,Lublin

430 000 zł48 m² 8 995,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Lublina na osiedlu Herberta ( dawne Kruczkowskiego). Mieszkanie o powierzchni 47,8 m mieści się na 1-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

2 100 zł33 m² 63,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie po remoncie w ścisłym centrum Lublina! Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,26 m , położone na 2. piętrze kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Słowackiego,Lublin

449 000 zł57 m² 7 863,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w Lublinie na cenionym osiedlu Juliusza Słowackiego. Lokal usytuowany jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierki

Rury,Lublin

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Skierki 1 w dzielnicy Rury w Lublinie. To spokojna, zielona i dobrze skomunikowana okolica, idealna dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

699 000 zł46 m² 15 295,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupujący zwolniony z opłaty pcc oszczędność 13 980 zł! Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45,7 m znajduje się na 3. piętrze eleganckiego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Lublina

Dziesiąta,Lublin

592 000 zł49 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z ogrzewaniem podłogowym kośminek/dzięsiąta - ul. Obrońców Lublina Wystarczy spakować swoje walizki i od razu się wprowadzać! to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

899 000 zł90 m² 9 938,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Dwa apartamenty krakowskie przedmieście, lublin prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż dwa niezależne apartamenty o łącznej powierzchni 90,46 m , usytuowane w kamienicy przy ul. Krakowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Dziesiąta,Lublin

370 000 zł27 m² 13 508,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Sprzedam uroczą, kameralną kawalerkę o powierzchni 27.40 m2. Lokal usytuowany na trzecim piętrze w bloku o niskiej zabudowie z 2017 roku. Nowe, monitorowane osiedle położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

475 000 zł37 m² 12 872,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.00 m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku o niskiej zabudowie. Do mieszkania przynależy duży przestronny balkon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

997 000 zł77 m² 13 000,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Chodźki Residence przy ul. Szeligowskiego w Lublinie. Nieruchomość o powierzchni 76,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nieruchomości Lublin * Komfortowe, klimatyzowane mieszkanie w centrum Lublina - wynajem dla 1-2 osób Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie , położone w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na piętrze 3 inwestycji realizowanej przy ul. Koncertowej. Mieszkanie usytuowane w spokojnej części osiedla, od strony ul. Dereckiego. Mieszkanie nr B2.3.58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bronowice,Lublin

379 000 zł31 m² 12 225,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 1 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowanie na 2 piętrze 10-cio piętrowego bloku z dwoma windami. Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł38 m² 11 613,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem i piwnicą - po generalnym remoncie | świetna lokalizacja | bajeczny widok | idealne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

579 000 zł48 m² 11 990,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Eleganckie 2 pokoje | 48,29 m | Osiedle Europejskie, lublin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48,29 m , położone na ostatnim - 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 800 zł30 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowana nieruchomość to 2-pokojowe mieszkanie w nowopowstałym budynku Rezydencja Ogród Saski przy ul. Jasnej w ścisłym centrum Lublina. Lokal nigdy wcześniej nie zamieszkały - czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czuby Północne,Lublin

630 000 zł63 m² 9 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Lublinie, położone na Czubach. Parter z 4, co gwarantuje komfort i wygodę codziennego życia. Mieszkanie składa się z 3 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

399 000 zł39 m² 10 283,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,8 m zlokalizowane na osiedlu lsm przy ul. Leonarda w Lublinie. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fiołkowa

Sławin,Lublin

519 000 zł58 m² 8 962,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dostępne od zaraz!.Atrakcyjne, dwustronne mieszkanie w dzielnicy willowej na Sławinie! Usytuowane na pierwszym pietrze w niskim, kameralnym bloku. Sąsiedztwo jest przyjazne i spokojne, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dziesiąta,Lublin

920 000 zł69 m² 13 413 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Idealna propozycja dla inwestora! Mieszkanie o pow. około 69m2 podzielone na cztery mikro kawalerki. Powierzchnie lokali to około 14-20m2 każdy. Mieszkania są kompleksowo wyposażone (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czechów Północny,Lublin

579 000 zł62 m² 9 293,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne, jasne mieszkanie w bardzo poszukiwanej lokalizacji na Czechowie Dolnym. W bliskiej odległości /700m - 800 m Uniwersytet Medyczny, szpital Dziecięcy, psk nr 4 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

510 000 zł44 m² 11 541,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji(przy ulicy Krańcowej)-2,5 km do centrum, wszystkie usługi i sklepy w promieniu 200 m. Mieszkanie przeszło 7 lat temu generalny remont-nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Konopnickiej,Lublin

460 000 zł58 m² 7 944,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

nieruchomości Lublin* Polecamy atrakcyjnie położone mieszkanie w niskim budownictwie na osiedlu Konopnickiej, dzielnica lsm w niedalekich okolicach Wąwozu Rury. Spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czwartek

Kalinowszczyzna,Lublin

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Kalinie, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu Do mieszkania przynależy piwnica. Lokal przeszedł.