dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

559 000 zł61 m² 9 133,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość o powierzchni 61,2 m2 i 3 pokojach położona jest w Lublinie, przy ulicy Juranda na 4 piętrze z windą. Znajduje się w świetnej lokalizacji, blisko Uczelni umcs,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

693 000 zł58 m² 11 948,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie zlokalizowane na nowy osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina jaką jest dzielnica Wrotków. Mieszkanie o którym mowa położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Lublin

559 000 zł68 m² 8 281,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

***wyłączność W imperium nieruchomości*** Ofertą sprzedaży jest 3/4 pokojowe mieszkanie znajdujące się 900m od Bramy krakowskiej. Ulica Narutowicza, jedyna taka oferta w Centrum Lublina!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szerokie,Lublin

1 350 000 zł95 m² 14 203 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania 4 pokojową nieruchomość wykończoną w wysokim standardzie, o łącznej powierzchni całkowitej 95mkw zlokalizowaną na 2 piętrze z 2 w nowoczesnym budynku Hvile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

569 900 zł50 m² 11 425,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lublinie przy ul. Generała Witolda Urbanowicza na Osiedlu Nowy Felin z windą i dużym ogródkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

3 000 zł59 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Śliczne mieszkanie znajdujące się na 2. piętrze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Obecni właściciele przeprowadzili tu w 2022 r. remont. Nowi najemcy będą mogli zatem cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

515 000 zł50 m² 10 383,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w nowszym budownictwie na Wrotkowie. Duży balkon. Świetne miejsce do zamieszkania dla rodzny z dzeckiem, osób starszych. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

400 000 zł35 m² 11 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Węglinek ul. Kwarcowa 2024 rok - gotowe do wykończenia! Mamy ekipy które mogą wykończyć nieruchomość od zaraz! bez prowizji! bez podatku pcc 2% - dla osób które nabywają 1-wsze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Lublin,lubelskie

315 000 zł33 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ustawowe 2- pokojowe mieszkanie o powietrzni 33m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z nową windą przy ulicy Odlewniczej w Lublinie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organowa

Czechów,Lublin

569 900 zł63 m² 9 089,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w cichej, spokojnej i zielonej okolicy na Czechowie przy ulicy Organowej. Opis nieruchomości: przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

265 000 zł25 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na ulicy Przyjaźni o powierzchni 25m2. Mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na którego metraż składa się: -pokój -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Wieniawa,Lublin

999 000 zł72 m² 13 972 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy apartamentowiec w centrum Lublina Wieniawska 11 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 71,5m2 z tarasem 12m2 W standardzie drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Juranda

Sienkiewicza,Lublin

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe w świetnie skomunikowanym punkcie Lublina- przy ul.Juranda.4 osobne pokoje, oddzielna kuchnia z zabudową, łazienka z prysznicem z odpływem liniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

559 000 zł62 m² 8 987,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny jak i inwestora pod wynajem! Czteropokojowe dwustronne i ustawne mieszkanie na lubelskim osiedlu lsm. Położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na 62,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

456 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lublin - lsm! Ul. Balladyny 4! okazja! bez prowizji! Idealne mieszkanie składające się z 2 pokoi z aneksem kuchennym o powierzchni 38m2 do którego przynależy balkon około 5m2 który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w niskim bloku przy ulicy Balladyny. Lokalizacja sprawia, że jest idealne połączenie z każdym miejscem miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czechów Południowy,Lublin

509 000 zł48 m² 10 715,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji Lublin, czechów Południowy. Idealne zarówno dla inwestorów pod wynajem, jak i młodych małżeństw czy singli. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spokojna

Śródmieście,Lublin

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below! Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m w luksusowym apartamentowcu, idealne dla pary lub singla. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Węglin,Lublin

585 000 zł48 m² 12 129,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż o powierzchni 48.23 m2, znajdującego się na drugim piętrze niskiego bloku z windą z 2024r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

462 000 zł46 m² 10 087,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Tatary w Lublinie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, instalacje także zostały wymienione, więc jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przytulne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 położone na piątym piętrze w nowym, pięciopiętrowym bloku przy ulicy Koralowej w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

515 000 zł61 m² 8 470,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Bez prowizji! Idealne mieszkanie o powierzchni 60,80m2 usytuowane na wysokim parterze. Salon : 25m2 Kuchnia 6m2 sypialnia 12m2 sypialnia 10m2 łazienka 4m2 wc 2m2 Kalinowszczyzna ul. Tumidajskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

400 000 zł35 m² 11 567,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Ruta,Lublin

1 900 zł74 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

* agencja nieruchomości Lublin * 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1997 Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie na Czubach, osiedle Ruta. Kuchnia na planie otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej dzielnicy lsm! Lokata kapitału -świetna lokalizacja pod wynajem! Blokiem zarządza Spółdzielnia- czynsz ok 530 zł. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

834 300 zł56 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedane Świeżo wykończone i umeblowane. Nałęczowska 20. Piąte piętro w sześciopiętrowym budynku, cichobieżna winda, monitoring, światłowód, ogrzewanie z sieci miejskiej. 55,62m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

399 900 zł35 m² 11 296,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Przyjaźni w Lublinie. W skład mieszkania wchodzą: salon 13m2; sypialnia 8m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bronowice,Lublin

300 000 zł40 m² 7 503,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w niskim budownictwie z cegły. Dobra komunikacja z centrum miasta. Doskonała oferta dla inwestorów, możliwość aranżacji wg potrzeb. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

495 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas - jasne, trzypokojowe mieszkanie położone na Czubach blisko wąwozu na granicy dwóch dzielnic lsm / Czuby, świetna lokalizacja do zamieszkania dla rodziny. Możliwość aranżacji na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyrkoniowa

Węglin,Lublin

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o powierzchni 35,60m2 położone na czwartym piętrze budynku przy ulicy Cyrkoniowej w dzielnicy Węglin Południowy. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

355 000 zł32 m² 10 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Informacja dla biur: współpracuję z parter Nieruchomosci Ewentualnie zapraszam z gotowym klientem. Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,5m2 przy ul. Brzeskiej 5 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

489 000 zł48 m² 10 215,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie położone mieszkanie - w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego i blisko centrum miasta. Położone jest na wysokim parterze niskiego bloku i nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

799 000 zł78 m² 10 308,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rewelacyjna oferta dla wymagającego klienta! Duża obniżka ceny! Na sprzedaż oferujemy urokliwe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze bloku wybudowanego w 2011 roku, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

3 600 zł68 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, nowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,88m2 położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku przy ulicy Dożynkowej w dzielnicy Ponikwoda. Mieszkanie Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Lublin

Czechów Północny,Lublin

289 500 zł26 m² 10 924,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Przytulna kawalerka z dużym balkonem w dobrze zorganizowanej okolicy. W odległości ok 2500 metrów od budynków Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie położone na drugim piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Plagego i Laśkiewicza

Bronowice,Lublin

239 000 zł23 m² 10 301,70 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 11 piętro z 11- piękny widok z okna- strona zachodnia, mieszkanie w zadbanym ocieplonym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

585 000 zł51 m² 11 509 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego mieszkania w budynku z 2024 roku, ale nie masz czasu lub ochoty na remont? Trafiłeś idealnie! Oto oferta świeżo wykończonego, 3 pokojowego mieszkania na nowym osiedlu - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wschodnia

Śródmieście,Lublin

359 000 zł28 m² 12 895,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka położona w samym centrum Lublina przy ul. Wschodniej (boczna Narutowicza). Nieruchomość ulokowana na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słoneczny Dom,Lublin

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne mieszkanie na osiedlu Słoneczny Dom przy ul. Fulmana nieopodal Zalewu Zemborzyckiego. Mieszkania ma bardzo dobry rozkład. Na powierzchnię 67 m2 składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Lublin,lubelskie

335 000 zł42 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

nieruchomości Lublin * Polecamy do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze w przedwojennej, porządnej kamienicy położone w bliskich okolicach ul. Lipowej. Idealna lokalizacja do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

729 000 zł57 m² 12 698,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie budynków "perły Kaliny" na Lubelskiej Kalinie. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze 9-piętrowego budynku.