dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Lublin

426 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

426 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodej Polski

Czechów,Lublin

489 000 zł56 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 56 m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze przy ulicy Młodej Polski w Lublinie. To doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego mieszkania? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wileńskiej 8 to w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Czechów,Lublin

590 000 zł68 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawe mieszkanie o klasycznym, poszukiwanym rozkładzie. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze kameralnego bloku na lubelskim Czechowie!. Rozkładowe i dwustronne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinku. Świetne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Możliwość zakupu garażu za dodatkową opłatą 95.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w dobrze zorganizowanej dzielnicy. Dobre miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Przed blokiem parkingi osiedlowe. Nieruchomość położona na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kustronia

XXX-lecia,Lublin

434 900 zł37 m² 11 659,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ekskluzywne Mieszkanie w Spokojnej Okolicy Lokalizacja: mieszkanie o powierzchni 37,3 m2 stanowi oazę spokoju, usytuowaną w otoczeniu przyjaznej okolicy, z licznymi terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

599 000 zł73 m² 8 205,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły z lat 60tych, o powierzchni 73m2, trzy duże pokoje, dwa z nich mają wyjścia na sporych rozmiarów osobne loggie, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Dzbenin,Lublin

842 500 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w nowym bloku przy ul.Bukszpanowej w Lublinie.Dwie niezależne sypialnie,salon na planie otwartym z jadalnią i kuchnią,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Miasteczka Uniwersyteckiego. Obok sklepy, restauracje, centrum sportowe, chatka Żaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herberta

Kruczkowskiego,Lublin

339 000 zł39 m² 8 750,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w niskim bloku przy ul.Herberta w Lublinie.Dwa nieprzejściowe pokoje,osobna kuchnia,łazienka i WC oddzielnie.Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaprysowa

Czechów,Lublin

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Czechów, przy ul. Kaprysowej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Lublin

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia znajdujące się na 1 piętrze w bloku mieszkalnym z windą w centrum Lublina przy ulicy Niecałej 15. Idealne dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Felin,Lublin

489 000 zł40 m² 12 348,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania mieszkanie w podwyższonym standardzie w mieście Lublin w dzielnicy Felin, przy ul. Królowej Jadwigi 14. Nieruchomość znajduje się na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pawia

Dziesiąta,Lublin

1 250 zł19 m² 67,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mała kawalerka znajdująca w budynku przy ul. Pawiej 25. Mieszkanie o łącznej powierzchni 18.65 m2. składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lipińskiego,Lublin

494 000 zł48 m² 10 249 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Os.Lipińskiego - zadbane i przytulne mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji blisko centrum. Idealne dla inwestorów pod wynajem studentom pobliskich uczelni. W odległości ok 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

419 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą przy ul. Wolińskiego w Lublinie. Nowy blok oddany do użytkowania w 2023r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czuby,Lublin

1 990 zł56 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne , dwupokojowe mieszkanie z pięknym, dużym balkonem. Mieszkanie: lokalizacja: lublin, ul. Turkusowa Powierzchnia: 56m2 2 pokoje 23m2, 12m2 Oddzielna kuchnia 9m2 Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie w bloku z dużej płyty. wyremontowane i umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

589 000 zł56 m² 10 593,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60m2 na pierwszym piętrze w nowopowstałej inwestycji Kameralny Sławin. Mieszkanie Salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon 2 przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa Lublin

Bronowice,Lublin

235 000 zł22 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji kawalerki o powierzchni 22,5 m2 , położonej na parterze budynku wielorodzinnego , w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie w pełni wyposażone , w tym nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Irydiona

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

410 000 zł48 m² 8 488,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze kameralnego bloku na lubelskim osiedlu lsm! W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czuby,Lublin

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Hetmańskiej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

715 000 zł81 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa, niższa cena! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w ogrodzonym bloku z 2014r. Salon z wyjściem na duży balkon(okna na południe), osobna kuchnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabędzia

Bronowice,Lublin

415 000 zł44 m² 9 391,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe położone jest na ósmym piętrze w bloku ul Łabędziej w Lublinie. Mieszkanie zostało wyremontowane i doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny bądź pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafirowa

Poręba,Lublin

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 53,5m2+balkon(oddzielna kuchnia, przedpokój, salon, łazienka, sypialnia). Mieszkanie zlokalizowane jest na os.Poręba przy ul.Szafirowej 12 w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Węglin Południowy,Lublin

450 000 zł33 m² 13 707 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam mieszkanie w bardzo atrakcyjnym miejscu. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym i 1 pokój. Duży balkon 8 m2 do którego są dwa wyjścia z mieszkania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

555 000 zł51 m² 10 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjny apartament w wikana Residence przy Al. Kraśnickiej! Na powierzchni 51.04 m mamy dwa pokoje z których jest wyjście na 6m2 balkon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

440 000 zł37 m² 11 812,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Super Oferta do Wejścia! Klimatyczne,1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wieniawa w Lublinie. Mieszkanie idealne dla studenta, pary jak i inwestora. Układ mieszkania to:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

1 700 zł31 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 1-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze przy ulicy Głębokiej w Lublinie. Na powierzchni 31 m2 znajdują się : - przestronny pokój o pow. 21,79 m2 ( kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Botanik,Lublin

499 000 zł43 m² 11 661,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam urokliwe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,79 m2, usytuowane na parterze nowoczesnego bloku z 2018 roku, położonego na Lubelskim Botaniku. To doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

525 000 zł57 m² 9 147,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo ciekawa oferta, dostępna tylko w biurze Royal Nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,39 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - dedykowane dla osób pracujących, studentów. Wszędzie blisko. Umcs, kul. Na dodatkowe opłaty składa się czynsz do Wspólnoty: 580 zł, prąd średnio 70 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Dziesiąta,Lublin

670 000 zł64 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w dzielnicy Dziesiąta. Wygodne do zamieszkania dla rodziny z dziećmi. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Lublin,lubelskie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 40mkw typu studio,w pełni umeblowane i wyposażone.Salon z dużym balkonem otwarty na kuchnie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.Czynsz najmu 1800pln dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Czuby,Lublin

2 500 zł46 m² 54,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie ulicy Różanej. Usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2023r. z cichobieżną windą. Nieruchomość znajduje się nieopodal wąwozu "rury" w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Lublin

3 490 zł85 m² 41,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ofertę najmu stanowi przytulnie urządzone mieszanie ulokowane w centrum miasta Lublin, przy ulicy Krakowskie Przedmieście. Mieszkanie o metrażu 85 m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodźki

Ponikwoda,Lublin

560 000 zł50 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jasne, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowszym budownictwie na Ponikwodzie. Odległość od szpitala/ ul.Chodźki ok 2500m. Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym /45.000zł/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Unia,Lublin

249 000 zł19 m² 12 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Nieduże mieszkanie W doskonałej lokalizacji - Wieniawa - blisko al. Racławickich i Miasteczka Akademickiego. Odrębna własność z udziałem w gruncie. Przyjemne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Bronowice,Lublin

369 000 zł49 m² 7 594,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas!.Rewelacyjna oferta zarówno dla rodziny z dziećmi jak i inwestora. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą przy ulicy Pogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Bronowice,Lublin

366 200 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie gotowe do odbioru stan deweloperski Mieszkanie położone na II piętrze nowoczesnego budynku. Na powierzchnię 36.62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Bursaki,Lublin