dowolna

Mieszkania Lublin Konstantynów

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

653 489 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 67.37m2 usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Układ pomieszczeń to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

518 937 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie lokale w małym metrażu na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane jest na 7 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Klasyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morwowa

Konstantynów,Lublin

446 675 zł40 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne lokale inwestycyjne przy ul. Morwowej - promocja cenowa do końca lipca! Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 40,35 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konstantynów,Lublin

686 340 zł62 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne lokale inwestycyjne - Morwowa, lublin | 1-3 pokoje | od 29 do 66 m | Idealne pod wynajem, biuro, usługi lub zamieszkanie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne lokale inwestycyjne zbiorowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 196 715 zł94 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przedstawiam Państwu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 93,86 m2 na V piętrze /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojciechowska

Konstantynów,Lublin

463 000 zł48 m² 9 645,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zakupu przytulnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m , położonego w doskonale skomunikowanej części Lublina - przy ul. Wojciechowskiej 36. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Konstantynów,Lublin

639 000 zł64 m² 9 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone na 1. piętrze w kameralnym 2-piętrowym budynku z 2003 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 200 zł26 m² 83,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 26,5 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Konstantynów,Lublin

635 000 zł72 m² 8 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 72m położonego na drugim piętrze w kameralnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

799 000 zł128 m² 6 230,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 128 m2 (po podłodze ok. 200 m2), znajdujące się w bloku położonym w dzielnicy Konstantynów przy ulicy Ułanów 23 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

2 600 zł42 m² 62,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia jedno pokojowe mieszkanie przy ul. Nałęczowskiej! Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z nowoczesną windą na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 27 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 35 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojciechowska

Konstantynów,Lublin

575 000 zł46 m² 12 481 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,07 m2 na III piętrze / z VI w bloku z 2018 r. przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 26 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 000 zł23 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 23 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pustowójtówny

Konstantynów,Lublin

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, jeszcze nigdy niezamieszkałe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 30 m , wykończone w wysokim standardzie i w pełni wyposażone. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

639 500 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowopowstającą inwestycję przy ul. Nałęczowskiej. W bliskim sąsiedztwie znajdują się wszelkie udogodnienia ważne w codziennym życiu: przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

552 801 zł54 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowska

Konstantynów,Lublin

800 000 zł67 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam przestronne, widne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,21m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 6- piętrowym bloku z 2018r, usytuowany przy ul. Wojciechowskiej w Lublinie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

3 500 zł55 m² 63,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul. Wojciechowskiej- nieopodal al. Kraśnickiej i blisko do Miasteczka Akademickiego. Osiedle o efektownej architekturze, budynki wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

799 000 zł128 m² 6 230,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Konstantynów,Lublin

624 987 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,77 m2 z wyjściem na balkon o pow. 7,44 m2 Pokój o pow. 9,30 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Konstantynów,Lublin

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny komfortowy apartament na drugim piętrze z dużym balkonem w Apartamentowcu w Lublinie - ulica Nałęczowska 18 Okna wychodzące na północ i południe, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Konstantynów,Lublin

749 000 zł122 m² 6 139,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo przestronnego, jasnego, mieszkania z poddaszem o łącznej powierzchni 122m położonego na drugim piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Konstantynów,Lublin

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy pokoje gotowe do wprowadzenia w bloku z 2020r. na Nałęczowskiej Kuchnia otwarta na salon (zabudowa i sprzęt agd). Sypialnia i gabinet. Łazienka z wc (kabina prysznicowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Konstantynów,Lublin

399 000 zł46 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę mieszkania do remontu o powierzchni 45,5 m , zlokalizowanego w atrakcyjnej części Lublina, przy ul. Zana. To doskonała propozycja dla inwestorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbowa

Konstantynów,Lublin

528 000 zł63 m² 8 407,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferujemy mieszkanie w budynku z dwiema windami, w doskonałęj, zielonej i spokojnej okolicy. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 267 110 zł94 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do zakupu nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z antresolą o łącznej pow. 93,86 m2 na V piętrze / z V w bloku z 2020 r. przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Konstantynów,Lublin

721 770 zł74 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 73,65 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny o pow. 17,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Konstantynów,Lublin

631 300 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Konstantynów,Lublin

707 130 zł73 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,90 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy - wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,43 m2 z wystawą okien na północny-zachód i wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,99 m2 Kuchnia o pow. 9,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Konstantynów,Lublin

624 987 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2 z wystawą okien na północny-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,89 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Poddasze do remontu na sprzedaż Mam przyjemność zaprezentować poddasze do remontu z potencjałem. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku na ul. Ułanów w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konstantynów,Lublin

619 000 zł51 m² 12 211,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z windą. Bez pcc! Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Konstantynów,Lublin

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ta przytulna nieruchomość w doskonałej lokalizacji, jest ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy szukają swojego pierwszego mieszkania, a także dla każdego kto ceni bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

588 000 zł51 m² 11 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Nałęczowskiej o powierzchni użytkowej 50,69mkw. Bez pcc, bez prowizji. _ w skład mieszkania wchodzą: - salon.