Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

349 000 zł55 m² 6 295,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55,44m2 położone w dzielnicy Wrotków. Lokal usytuowany jest na trzecim pietrze trzypiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 58m2, położone w dzielnicy Wrotków. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka i wc. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

! nowa niższa cena! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , łazienką i toaletą usytuowane w niskim bloku na os. Nałkowskich. Przynależy do niego duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

249 900 zł62 m² 4 030,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający, gwarantujemy bezpieczne przeprowadzenie transakcji, oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup mieszkania. Atrakcyjne mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane w niskim bloku na os. Nałkowskich (od strony centrum Lublina). Przynależy do niego duży balkon i piwnica. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olechnowicza

Nałkowskich,Lublin

420 000 zł135 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż- komfortowe mieszkanie w Lublinie na osiedlu Nałkowskich ul.Olechnowicza na III piętrze w budynku 4-piętrowym. Pow. użytkowa ok 103m2 Mieszkanie 2 poziomowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

165 000 zł30 m² 5 456,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka na podwyższonym parterze w cichej okolicy. W sąsiedztwie znajdują się wszelkiego rodzaju usługi, szkoły oraz przystanek autobusowy. Niecałe 2 km od Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

255 000 zł62 m² 4 112,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

0% prowizji od kupującego! okazja - tylko 3400 zł/m2 os. Nałkowskich. Piętro 6 z 10 w bloku po termomodernizacji. Duże, trzy pokojowe mieszkanie, z czego największy pokój jest przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,58 m2, położone w Lublinie na os. Nałkowskich. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferta 0% od kupującego! Przestronne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe na os. Nałkowskich! Położone na 6 piętrze bloku z windą. Posiada duże możliwości aranżacyjne. Aktualnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

285 000 zł50 m² 5 643,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z 2011 roku, rozkładowe o powierzchni użytkowej 50,5 m2 zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w niedalekiej odległości od Zalewu Zemborzyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

185 000 zł48 m² 3 838,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! Atrakcyjna cena! Mieszkanie na Wrotkowie do remontu! Składa się z 3 rozkładowych pokoi (16;10;8m2), kuchni, łazienki osobno z wc i przedpokoju. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

400 000 zł89 m² 4 474,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

*** nowa niska cena! *** Luksusowe mieszkanie 90m2 w apartamentowcu na Wrotkowie. Składa się z salonu (20m2) z możliwością połączenia z kuchnią, 3 sypialni (15,15,15m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

245 000 zł58 m² 4 224,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze w niskiej zabudowie - dzielnica Wrotków. Standard mieszkania - do wprowadzenia ( gładzie, terakota, tynk ozdobdny, glazura, terakota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

215 000 zł55 m² 3 902 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mam do zaoferowania trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie na Os. Nałkowiskich. Mieszkanie składa się z oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju całość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

264 000 zł65 m² 4 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone w Lublinie na os. Nałkowskich. Mieszkanie składa się z: - 3 oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny rozkład pomieszczeń - do każdego pokoju oddzielne wejście - idealne dla rodziny lub pod wynajem Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną kuchnią. Położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

430 000 zł100 m² 4 304,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe dwupoziomowe mieszkanie, obecnie podzielone na dwa niezależne mieszkania, usytuowane na trzecim piętrze i poddaszu. Możliwość zakupu garażu w bryle budynku w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe, wrotków, os. Nałkowskich w stanie do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 93 mkw., usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie: - powierzchnia: 93m 2 , - salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,54 m2+ dodatkowy przedpokój ok. 4 m2, położone na IV piętrze w Lublinie na Wrotkowie na os. Nałkowskich. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m2, położone w Lublinie na os.Nałkowskich. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

330 000 zł72 m² 4 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo własnościowe mieszkanie, w stanie do wprowadzenia o powierzchni 72,5 mkw, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie: - powierzchnia: 72,5 mkw, - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

430 000 zł100 m² 4 304,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

399 000 zł93 m² 4 290,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

330 000 zł72 m² 4 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

339 000 zł72 m² 4 675,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od strony kupującej! Mieszkanie o powierzchni 72,5 m2 zlokalizowane na os. Nałkowskich w niskim 4 piętrowym bloku. Spokojne i kameralne położenie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

239 000 zł58 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pilne! nowa cena! Przytulne i wygodne mieszkanie na Osiedlu Nałkowskich! Rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe, bardzo duży salon z możliwością wydzielenia 4-tego pokoju. Z balkonu roztacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

410 000 zł91 m² 4 505,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 91,6 m2 na II piętrze w niskim bloku z 2000 roku na os. Nałkowskich. Bardzo dobra lokalizacja żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Idealne dla singli do wprowadzenia Oferujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie w Lublinie na osiedlu Nałkowskich. Na powierzchni 32 m 2 znajdują się: pokój, łazienka, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

233 000 zł69 m² 3 397 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nie płać prowizji okazja Przestronne i ciche trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Nałkowskich. Usytuowane na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. DO własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo ciekawa oferta 3-pokojowego mieszkania na I-szym piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Nałkowskich. Świetna lokalizacja, w pobliżu pełna infrastruktura (szkoła, sklepy, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wapowskiego

Nałkowskich,Lublin

1 200 zł62 m² 19,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie!mam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie w nowym budownictwie( os. Nałkowskich II).Mieszkanie jest 2- pokojowe (duży i mały pokój), kuchnia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Medalionów

Nałkowskich,Lublin

1 100 zł49 m² 22,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrotków/nałkowskich ul.Medalionów,49m2(2pok+łazienka+wc+kuchnia) dodatkowo piwnica, umeblowane , po remoncie ( glazura , panele ) , Z balkonem, ładny widok, Wolne od zaraz , cena 1100 zł + media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

170 000 zł41 m² 4 133,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 42m 2 - Lublin os.Nałkowskich. Lokal składa się z dużego pokoju (o powierzchni około 19m 2 ), na podłodze parkiet, na ścianach tapeta. Pokój można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

197 000 zł41 m² 4 804,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m2, z widną kuchnią, położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nałkowskich

Nałkowskich,Lublin

197 000 zł41 m² 4 846,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w 4-piętrowym bloku na osiedlu Nałkowskich. Blok z odnowioną elewacją z 1996r. Mieszkanie zadbane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Nowe okna.