dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

870 000 zł73 m² 11 973,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania na nowe? Bez remonty? Miejsce Gotowe do wprowadzenia się? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! Zadzwoń! Umów się na prezentację! opis nieruchomości Ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Droga Męczenników Majdanka! Usytuowane jest na parterze niskiego bloku. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Mickiewicza,Lublin

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyremontowana niedawno kawalerka typu studio, o powierzchni 20m2. 6 piętro wieżowca w os. Mickiewicza na lsm. Pokój z dużym balkonem, otwarta, przechodnia kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

389 900 zł45 m² 8 626,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Okazyjna cena na kultowym osiedlu lsm ul. Balladyny. Idealna pod inwestycję lub do własnej aranżacji. Metraż i układ: - powierzchnia: 45,20 m2: - piętro 2/2, - układ: duży salon ok. 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Tatary,Lublin

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie po remoncie przy ul Gospodarzej w Lublinie. Nowe meble ,pralka, kuchnia z wyposażeniem. Dobra lokalizacja 5 minut do przystanku gdzie kursuje 10 linii mpk. 10-15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

479 000 zł43 m² 11 142,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach na spokojnym, zielonym osiedlu. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: mieszkanie po generalnym remoncie!, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chopina,Lublin

572 250 zł76 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Paryska, os. Chopina, czechów, lublin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , położone na wysokim parterze w niskim bloku (5 kondygnacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

575 000 zł48 m² 12 004,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 z przynależną piwnicą (1,8 m2), położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Pana Balcera 1. Idealne do wynajmowania dla studentów (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Czechów,Lublin

599 000 zł60 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,8 m2 zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Zakopiańskiej. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,4 m2. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Węglin,Lublin

973 000 zł92 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w południowo-zachodniej części Lublina, która świetnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Paderewskiego,Lublin

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plażowa

Śródmieście,Lublin

2 000 zł47 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Plażowa, lublin Do wynajęcia świeżo wyremontowane, jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone przy ul. Plażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Czuby,Lublin

2 500 zł34 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Hetmańskiej w dzielnicy Czuby. Mieszkanie Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

888 000 zł77 m² 11 532,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Mickiewicza,Lublin

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w pobliżu uczelni, lsm os. Mickewicza. Idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem-gotowiec inwestycyjny lub 1 mieszkanie na start. Bardzo dobre położenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinie. Duży balkon. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena sprzedaży zawiera umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

575 000 zł65 m² 8 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 r. (po remoncie dachu). Dzielnica : Śródmieście. Ulica : Obywatelska Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 400 zł11 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

900 000 zł124 m² 7 252,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,10 m2 na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z 1998 r. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2 zlokalizowane przy ul. Balladyny na osiedlu Słowackiego (lsm). Do mieszkania przynależy piwnica. Skład nieruchomości: - salon z aneksem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

449 000 zł46 m² 9 868,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. użytkowej 45,50 m2, usytuowanego na 1 piętrze 3-piętrowego bloku z 1999 roku. Lokal położony jest na terenie dzielnicy Czuby, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42 m2 usytuowany na 6 piętrze 8 piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Wieniawska. Mieszkanie pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, aleje Racławickie

Śródmieście,Lublin

3 999 zł39 m² 101,63 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 39,35 m2 na II piętrze / z XV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Konopnickiej,Lublin

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina - na osiedlu Konopnickiej (ul. Żarnowiecka 6 , dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Wieniawa,Lublin

999 000 zł86 m² 11 677,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam Państwu do zakupu 3 (lub 4!) pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 85,55 m2 znajdujące się w dzielnicy Wieniawa Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z portierem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

749 000 zł65 m² 11 610,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,51 m2 na pierwszym piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z 2014 r. zlokalizowane jest przy ul. Urbanowicza na Osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa propozycja! 5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 900 zł53 m² 10 375,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

1 600 zł22 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Kawalerka o pow. 22,07m2 na II piętrze / z III w budynku z 1961 r. w Lublinie, ul. Montażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na parterze w budynku w dzielnicy lsm w Lublinie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Śródmieście,Lublin

560 000 zł33 m² 17 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Styl. Historia. Prestiż. Luksusowy apartament o powierzchni 32,68 m w Apartamentach Art Deco - dla koneserów odrestaurowanych kamienic, idealny na biuro lub elegancką kawalerkę. Adres: lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbożowa

Sławinek,Lublin

2 600 zł79 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piętro domu jednorodzinnego 80 m2, samodzielne mieszkanie na II Górce Sławinkowskiej w Lublinie. - salon z balkonem, w pełni umeblowany, z rozkładaną kanapą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - lsm! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Na powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

543 618 zł50 m² 10 872,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu przy ul. Dożynkowej 19, z własnym miejscem garażowym w cenie, (prywatne miejsce parkingowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubartowska

Lemszczyzna,Lublin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, aleje Racławickie

Śródmieście,Lublin

3 999 zł39 m² 102,83 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 38,89 m2 na II piętrze / z XV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukszpanowa

Dzbenin,Lublin

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w nowym bloku przy ul.Bukszpanowej w Lublinie.Lokal składa się z 2 niezależnych sypialni(obie z dużymi szafami),salonu(z kanapą.