dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Lublin

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajdujące się w przedwojennej kamienicy na ulicy Niecałej w Lubinie. Nieruchomość składa się z: - dwóch oddzielnych sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

320 000 zł32 m² 9 904,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32,31 m2. zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M. Koryznowej 2b w dzielnicy Kalinowszczyzna. Skład nieruchomości: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X ul. Droga Męczenników Majdanka na Bronowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadowa

Sławinek,Lublin

639 000 zł74 m² 8 577,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dzień dobry, sprzedam piękne, duże mieszkanie, świetne zlokalizowane na sławinku w Lublinie (ul. Spadowa) - bezpośrednio od pierwszego właściciela. Mieszkanie jest w bloku z roku 1995,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

549 000 zł70 m² 7 876,61 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

R e Z E R W A C J A polecam bardzo atrakcyjne mieszkania Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do odświeżenia w budynku wśród zieleni, na osiedlu Paderewskiego , dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

750 000 zł75 m² 11 436,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż - Lublin, sławinek, ul. Czeremchowa Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,20 m2, położone w malowniczej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Spółdzielczości Pracy

Ponikwoda,Lublin

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem z miejscem postojowym wewnętrznym. Nowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 37 m2. Nieruchomość położona na 3 piętrze w nowym budynku przy ulicy Al. Spółdzielczości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,30m2 zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Żarnowieckiej w dzielnicy lsm w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Betonowa

Za Cukrownią,Lublin

559 000 zł67 m² 8 318,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 67,21 m , położone na 1. piętrze w kameralnym bloku przy ul. Krochmalnej i ul. Betonowej. Jasne, przestronne, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej części Lublina dzielnica Rury, osiedle Piastowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wolińskiego, wrotków, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 62 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

2 100 zł34 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Węglinek - 2 pokoje, 34m2, nieruchomość położona na parterze w bloku przy ulicy Kryształowej w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Granata

Wrotków,Lublin

959 000 zł65 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i dwoma balkonami | Osiedle Regaty | Lublin, wrotków Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pana Balcera

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

599 000 zł42 m² 14 313 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 41,85 m2 na IV piętrze / z XVIII w Lublinie, ul. Pana Balcera - Metropolitan. Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Botanik,Lublin

1 040 000 zł122 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Mam do zaoferowania nieruchomość 4 pokojową, o łącznej powierzchni użytkowej 122m2 umiejscowioną na 3 piętrze z 3 bez windy w jednej z topowych lokalizacji w Lublinie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Lublin

699 000 zł60 m² 11 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,27 m przy ul. Szewskiej 7 na Ip. / ivp., składające się z trzech oddzielnych, ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy przy ul. Hetmańskiej 12 w Lublinie (czuby Północne) - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Czuby,Lublin

939 250 zł110 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem domu | 101,4 m | ul. Jutrzenki Komfort domu z pełnym dostępem do udogodnień miasta. Czasem potrzeba czegoś więcej niż standardowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nałkowskich

Wrotków,Lublin

459 000 zł62 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje na ul. Nałkowskich - 62,2m2 w cichej części dzielnicy. Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, z dobrym układem pokoi, mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czuby,Lublin

589 000 zł49 m² 11 947,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,30 m2 na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedlu Węglinek z 2023 roku. Opis mieszkania: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smyczkowa

Widok,Lublin

529 000 zł48 m² 10 975,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,20 m2 - ul. Smyczkowa, lublin Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,20 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego, dobrze utrzymanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Tatary,Lublin

384 000 zł43 m² 8 868,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Tatary, ul. Przyjaźni 2 pokoje - 43,3 mkw do zamieszkania ____________________________ Do sprzedania mieszkanie na parterze w bloku o niskiej zabudowie w Lublinie, ul. Przyjaźni 9 - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Dziesiąta,Lublin

525 000 zł49 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie na ul. Nowy Świat o powierzchni 48,51 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeskiej

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

3 000 zł72 m² 41,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 5-pokojowe w doskonałej lokalizacji ul. Magdaleny Brzeskiej (lsm Rury) Piętro: 3/4 (blok bez windy) Dodatkowo: piwnica, balkon Atuty nieruchomości: idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

847 000 zł91 m² 9 287,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

635 000 zł52 m² 12 258,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie 51,8 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią (istnieje również możliwość wydzielenia tych pomieszczeń), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

595 000 zł56 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje po Generalnym Remoncie | 2 Balkony | Bronowice I Piętro Marzysz o przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny, do którego możesz wprowadzić się "na gotowo"? Szukasz inwestycji z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji - lsm! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim 3-piętrowym bloku, co zapewnia dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

459 000 zł35 m² 13 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wyremontowane, pachnące nowością mieszkanie na miasteczku akademickim. Wieniawa w pobliżu większości lubelskich uczelni. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

479 000 zł58 m² 8 321,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu gotowe mieszkanie do wprowadzenia na II piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z czterech pokoi i oddzielnej kuchni, ma oddzielną toaletę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 20 m od kul i 50 m od umcs Mieszkanie o pow. 49 m2 po częściowym remoncie, składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Lublin,lubelskie

449 000 zł38 m² 11 686,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie w bloku przy ul. Nowomiejskiej. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Łazienka. W mieszkaniu wykonano wymianę: okien i parapetów, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbarska

Lublin,lubelskie

463 000 zł33 m² 14 124,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio nowe 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni niecałych 33m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

469 000 zł33 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Idealna na start, pod wynajem lub dla singla - kawalerka z widokiem na rezerwat | Wyposażona i gotowa do wprowadzenia | Onyksowa (węglin Południowy, lublin) Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

419 000 zł38 m² 11 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,61 m2 na V piętrze / z X w Lublinie, ul. Droga Męczenników Majdanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Lublin

Mickiewicza,Lublin

280 000 zł20 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Wyremontowana niedawno kawalerka typu studio, o powierzchni 20m2. 6 piętro wieżowca w os. Mickiewicza na lsm. Pokój z dużym balkonem, otwarta, przechodnia kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

598 000 zł52 m² 11 420,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - ul. Niecała 12 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina przy ul. Niecałej. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.