dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Koncertowa

Lublin,lubelskie

499 000 zł83 m² 6 012,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Możliwość wydzielenia dwóch mieszkań (osobne wejścia Z klatki schodowej) Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o faktycznej powierzchni użytkowej około 70 mkw (po podłodze metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

577 745 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,97 m2 na 2 p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,9 m2 z balkonem o pow. 7,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sławin

Sławin,Lublin

630 000 zł71 m² 8 885,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta dotyczy sprzedaży dwustronnego mieszkania położonego w Lublinie, w dzielnicy Sławin. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w apartamentowcu. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

357 786 zł36 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Czechowie w podwyższonym standardzie W inwestycji dostępne mieszkania od 31 m2 do 126 m2 Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 36,14 m2 na 5 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

539 325 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Czechowie w podwyższonym standardzie W inwestycji dostępne mieszkania od 31 m2 do 126 m2 Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,45 m2 na 5 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

409 133 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania od 31mkw do 126mkw. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 45,97 m2 na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

320 760 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Czechowie w podwyższonym standardzie W inwestycji dostępne mieszkania od 31 m2 do 126 m2 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 32,40 m2 na parterze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

299 000 zł40 m² 7 527,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,72m2 na parterze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 13,42 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

584 997 zł66 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 65,73 m2 na 1 p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,29 m2 z balkonem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglinek

Węglinek,Lublin

445 200 zł56 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni projektowej 55,65 m2 ma wystawę okien na południe Zestawienie powierzchni: pokoju dzienny z aneksem kuchennym o łącznej pow. 30,23 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górki

Górki,Lublin

470 000 zł72 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 na IV piętrze z IV w bloku z 1997 roku na osiedlu Czuby Górki. Pokój dzienny o pow. 23,40m2 z wyjściem na balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

572 769 zł83 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania od 31mkw do 126mkw. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,01 m2 na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 23,93 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

423 985 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na Czechowie w podwyższonym standardzie W inwestycji dostępne mieszkania od 31 m2 do 126 m2 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 44,63 m2 na 4 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Wrotków,Lublin

508 132 zł85 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 84,83 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 26,65 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

501 693 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania od 31mkw do 126mkw. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 56,37 m2 na 2 piętrze w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

663 000 zł51 m² 12 977,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Lublina Na powierzchni 51 znajdują się: -Sypialnia z wyjściem na balkon. -Kuchnia z aneksem kuchennym połączona z salonem. -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

562 275 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 66,15 m2 na 3 p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,28 m2 z balkonem o pow. 6,44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Karłowicza,Lublin

562 275 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 66,15 m2 na 3 p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 28,28 m2 z balkonem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sławin

Sławin,Lublin

755 000 zł75 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o wysokim standardzie usytuowane na parterze w domu wielorodzinnym o metrażu 74,87m2. Zlokalizowane na Sławinku na ogrodzonym kameralnym terenie. Dom posiada tylko 4 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Furmańska

Śródmieście,Lublin

359 000 zł42 m² 8 561,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dotyczy sprzedaży dwupokojowego mieszkania u podnóża Zamku Lubelskiego, przy ulicy Furmańskiej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z cegły. Okolica jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku przy ul. Kalinowszczyzny w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublinie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

356 000 zł27 m² 12 964,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Super Oferta! Klimatyczna kawalerka do wejścia z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Mieszkanie położone na atrakcyjnym 1 piętrze niskiego bloku z 2017r. Lokal wykańczany był "dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

410 000 zł49 m² 8 436,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Super oferta! Przytulne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. W pełni urządzone i wyposażone w niezbędny sprzęt agd, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

236 040 zł28 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

241 660 zł28 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Oferta dotyczy mieszkania 2-pokojowego usytuowanego na 3cim piętrze piętrze z 3 w nowoczesnym Apartamentowcu - usytuowane od strony wschodniej z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

252 065 zł33 m² 7 699 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnia wolna kawalerka na południe! południowe słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 32,74 z dużym balkonem! Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

939 504 zł68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! możliwość wykończenia pod klucz - zniżki do 50% na materiały! Uwaga : Apartament możemy wykończyć dla Państwa w cenie ok. 400zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M25 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

446 677 zł58 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Apartament o oznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

267 774 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

257 224 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Piękne rozkładowe mieszkanie O powierzchni 34,76m2 + Ogródek 12,5m2 i Taras około 11m2 Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

452 478 zł58 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

435 281 zł57 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

267 774 zł34 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Garbarska

Bronowice,Lublin

237 000 zł31 m² 7 588,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M2 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe O powierzchni 31,23 m2 Z oddzielną kuchnią oraz Z ogródkiem. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

954 616 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

539 280 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby film z mieszkania po kliknięciu w pierwsze zdjęcie. Okazja M46 usytuowane na pierwszym piętrze! Mieszkanie usytuowane od strony wschodnio południowej przez co jest bardzo.