dowolna

Mieszkania wyremontowane Lublin - Oferty sprzedaży i wynajmu

279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nowy Świat

Lublin,lubelskie

649 000 zł104 m² 6 240,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Sprzedam przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 86.6/104 (po podłodze) m2 przy ul. Nowy Świat w Lublinie, w niskiej zabudowie z 2001 roku (piętro 3/4). Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice

Bronowice,Lublin

266 805 zł35 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M36 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 34,65 m2 +balkon 6,05m2. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

476 010 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m67 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 516 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem 533.997.245 SZYBKI TERMIN REALIZACJI - GRUDZIEŃ 2022 ROK. Mieszkanie nr 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

376 571 zł45 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m50- mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 282 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jedyna taka inwestycja W lublinie mieszkanie możesz kupić bez wkładu własnego do kredytu! okazja! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - Grudzień 2022 rok. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

296 961 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- dziesiąta Park - okazja deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - Grudzień 2022 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

512 082 zł63 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m51 - mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

281 974 zł37 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M42 piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe lub 2 pokojowe O powierzchni 36,32m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

339 937 zł43 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! Prestiżowe i nowoczesne Apartamenty dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

459 000 zł60 m² 7 633,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lublin - okazja apartament Ul. Urbanowicza! bez prowizji oraz bez podatku pcc! Mieszkanie oddane do użytkowania - klucze na już! Oferta dotyczy mieszkania o oznaczeniu budowlanym M22 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

504 099 zł64 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m20 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

397 950 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M3.10 -! Dwustronne środkowe! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

613 440 zł77 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m45 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

350 760 zł47 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M8 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,40 m2 + Ogródek 71m2. Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

355 489 zł43 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

332 436 zł43 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin Ostatnie wolne mieszkania! dziesiąta park! ceny gwarantowane! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

385 125 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin M0.7 DZIESIĄTA PARK! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - WRZESIEŃ 2022 ROK. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

371 616 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe dwupokojowe mieszkanie od zaraz! Idealne dla studentów, par i singli. Nieruchomość lokalizuje się w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowo oddanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

508 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b3m44 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

474 865 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M59 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,05 m2 + Ogródek 176m2 Istnieje możliwość uzyskania 4 pokoi z aneksem kuchennym. Bronowice - 4 minuty do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

371 616 zł44 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

375 000 zł47 m² 8 036,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

O siedle powstające w centralnej części Lublina - zaledwie 3 km od ścisłego centrum - skąd dojazd na Stare Miasto zajmuje mniej niż 10 minut. Na ponad 3,5 ha działce powstanie spójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

410 000 zł44 m² 9 213,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadbane, jasne mieszkanie z dużym balkonem w nowszym budownictwie na Czubach. Ekonomiczne w utrzymaniu, system centralnego ogrzewania / logo-termy/pozwala uruchomić centralne o każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bronowice

Bronowice,Lublin

489 403 zł69 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M28 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 68,93 m2 + balkon 22,43m2! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

504 941 zł69 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M59 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 69,17 m2 + Ogródek 208m2 Istnieje możliwość uzyskania 4 pokoi z aneksem kuchennym. Bronowice - 4 minuty do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

578 664 zł76 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 7. Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie usytuowane od północnego zachodu 4 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M25 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

344 029 zł29 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin grudzień 2022r - zakończenie budowy! miasteczko akademickie! M67 - Metraż 28,91 usytuowane na 7-mym piętrze od strony wschodniej! Apartament bardzo widny z widokiem na zieleń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

449 064 zł55 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m13 - mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Węglinek,Lublin

940 650 zł63 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! idealny apartament Z widokiem na las! bez prowizji! Na sprzedaż unikatowy trzy pokojowy Apartament jednopoziomowy o powierzchni 62,71m2 usytuowany na siódmym ostatnim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

474 600 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! M2.9 - środkowe dwustronne! BEZ PROWIZJI ORAZ BEZ PODATKU PCC! MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNEJ REZERWACJI APARTAMENTU POD NUMEREM SZYBKI TERMIN REALIZACJI - SIERPIEŃ 2022 ROK.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M38 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe lub 3 pokojowe O powierzchni 49,95m2 Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla singli, pary, bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

514 550 zł63 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m6 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

434 846 zł53 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m24 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice

Bronowice,Lublin

367 000 zł46 m² 7 997,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po remoncie, na 2 piętrze gotowe do zamieszkania! Lokal o powierzchni niespełna 46 metrów składający się z dwóch sypialni, salonu z wyjściem na balkon, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Lublin

Wieniawa,Lublin

2 900 zł40 m² 72,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Świeżo wykończony apartament typu studio, w budynku Art Residence przy al. Racławickich. Mieszkańcy tego ekskluzywnego, chronionego budynku mogą korzystać z basenu i siłowni.