dowolna

Mieszkania pod klucz Lublin - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

492 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

492 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Żniwna

Rury,Lublin

1 400 zł11 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny apartament w budynku mieszkalnym na ul. Żniwnej w centrum Lublina w pobliżu Politechniki, uniwersytetu Przyrodniczego, niedaleko umcs I kul. Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Śródmieście,Lublin

623 680 zł39 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 39,98 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 19,96 m2, - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzembosza

Ponikwoda,Lublin

789 000 zł79 m² 9 987,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie - ul. Strzembosza, lublin (ponikwoda) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone w nowoczesnym budynku ul. Strzembosza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

688 113 zł56 m² 12 244 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania , pięknie urządzone i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Lublinie jaką jest Węglinek Południowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

681 000 zł64 m² 10 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin cena aktualna tylko do 20 Kwietnia włącznie! okazja! zapisz się na dzień otwarty 20 kwietnia! największa okazja przy uniwersytecie medycznym! Nie czekaj! Zapisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! Bez Podatku pcc! cena aktualna tylko do 18 Kwietnia włącznie! okazja! zapisz się na dzień otwarty który odbędzie się W dniu 18 kwietnia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! - najbezpieczniejsze osiedle W lublinie - W Budynku będzie mieszkać blisko ponad 300 lekarzy ze wszystkich możliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

635 000 zł61 m² 10 392,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż ul. Gościnna 11, lublin Czuby Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 61,10 m , usytuowane na parterze w zadbanym budynku na osiedlu Czuby. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Onyksowa

Węglin,Lublin

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | 58 m | ul. Onyksowa - Węglinek Oferujemy przestronne, bardzo dobrze wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Bronowice,Lublin

475 000 zł43 m² 11 049,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku przy ulicy Krańcowej w Lublinie. Nieruchomość została odnowiona pod klucz i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Czuby,Lublin

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w zielonej, spokojnej części Lublina na osiedlu Skarpa (czuby). Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim sąsiedztwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

385 000 zł49 m² 7 903,92 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Lublina - Kalinowszczyzna ul.Lwowska Usytuowane jest na parterze o powierzchni 48 m . Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

455 962 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! cena aktualna tylko do 18 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

449 000 zł34 m² 13 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe, dwupokojowe mieszkanie na lubelskim Sławinie! Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,94m , położone na pierwszym piętrze kameralnego bloku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Lemszczyzna,Lublin

629 000 zł60 m² 10 483,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

522 000 zł56 m² 9 238,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! cena jedynie do 11.04 włącznie - zapisz się na spotkanie już dziś! OKAZJA NOWE OSIEDLE NAD ZALEWEM! BEZ PODATKU PCC! BEZ PROWIZJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! NOWE BUDOWNICTWO!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chopina

Chopina,Lublin

980 000 zł91 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny podzielony na 3 niezależne mieszkania ze wspólnym hollem, zlokalizowany na poddaszu kamienicy przy ul.Chopina. Lokal po podłodze ma 140mkw, na którą to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

467 500 zł43 m² 10 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina. Wysoki standard wykończenia budynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

485 000 zł50 m² 9 731,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,84 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Dunikowskiego 13. W skład nieruchomości wchodzi: - salon (18,2 m ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lublin,lubelskie

2 550 zł63 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie. Lokal znajduje się na III piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Migdałowa

Ponikwoda,Lublin

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 zlokalizowane na parterze w nowym bloku przy ul. Migdałowej. W skład nieruchomości zaliczamy: salon z aneksem kuchennym (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechów,Lublin

499 900 zł63 m² 7 960,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukają Państwo mieszkania na Czechowie ? Idealnie się składa.mam takie mieszkanie w swojej ofercie! Oferuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

377 000 zł34 m² 10 927,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Nowoczesne 2 pokoje po generalnym remoncie Dziesiąta, ul. Wyścigowa 11 Gotowe do wejścia! Szukasz mieszkania, w którym nie musisz martwić się o remont? Cenisz sobie wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Lublin,lubelskie

668 200 zł64 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie! super Oferta! Dwa balkony! Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01.45 - 3-pokojowe o powierzchni 64,25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

429 999 zł37 m² 11 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper lublin! zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! nowe osiedle nad zalewem! bez podatku pcc! bez prowizji biura nieruchomości! nowe budownictwo! bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hetmańska

Czuby Północne,Lublin

533 000 zł34 m² 15 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiot sprzedaży stanowi wyjątkowa nieruchomość z segmentu premium - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33.98 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku apartamentowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wieniawa | ul. Przy Stawie | 60 m2 + 2 miejsca parkingowe Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

419 999 zł36 m² 11 666,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

457 800 zł42 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Deweloper Lublin Bez Prowizji Biura Nieruchomości! cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

511 111 zł44 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lemszczyzna,Lublin

447 640 zł38 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! cena aktualna tylko do 9 Kwietnia włącznie! okazja! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

408 999 zł37 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

420 000 zł46 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 45,8 m2 - lsm, lublin. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, zlokalizowane na cenionym osiedlu lsm w Lublinie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

579 000 zł52 m² 11 134,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Lublinie w dzielnicy Bronowice (w bliskiej odległości od Centrum Handlowego Felicity oraz Muzeum Państwowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

559 007 zł50 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy Wolińskiego inwestycja firmy Żagiel Dom (jeden z najlepszych deweloperów w Lublinie) na nowo wybudowanym osiedlu Active City na Wrotkowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

344 777 zł29 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

405 000 zł48 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Odlewniczej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

845 000 zł91 m² 9 265,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronny, ekskluzywny apartament o pow. 91,2m2 na Czechowie z dwoma balkonami i garderobą Salon z wyjściem na balkon. Sypialnia, pokój z wyjściem na drugi balkon. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Wrotków,Lublin

290 777 zł26 m² 11 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Węglin,Lublin

870 000 zł73 m² 11 973,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zastanawiasz się nad zmianą miejsca zamieszkania na nowe? Bez remonty? Miejsce Gotowe do wprowadzenia się? Mam coś dla Ciebie! Sprawdź! Zadzwoń! Umów się na prezentację! opis nieruchomości Ofertę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij