dowolna

Mieszkania Lublin Ponikwoda

136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

136 ogłoszeń

Rynek pierwotny

601 657 zł59,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 369 zł31,50 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł41,15 m² 12 636,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 41,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł39 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci pcc 2%! | Nowy blok 2026 | Winda | Ponikwoda - ul. Migdałowa Na sprzedaż nowoczesne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

504 242 zł35,51 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | 35,49 m | bez pcc Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 35,49 m , położone na 1. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 184 zł47,84 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł41,93 m² 12 759,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 41,93 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei Spółdzielczości Pracy. Ostatnie mieszkanie o powierzchni do 45 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł95,62 m² 8 983,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Prezentuję na sprzedaż inwestycję składającą się z sześciu nowoczesnych segmentów mieszkalnych. Nieruchomość znajduje się na Ponikwodzie, modnej dzielnicy Lublina. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz praktycznego mieszkania, które będzie idealne na start lub pod inwestycję? Ta oferta spełni twoje oczekiwania. Mieszkanie o powierzchni 39,19 m zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł50,03 m² 10 953,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,03 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone na 3 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 553 389 zł141,23 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu największego apartamentu w inwestycji aż 141,23 m przestrzeni ,.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 676 zł41,15 m² 11 195,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację! Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 41,15 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 264 zł67,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 115 zł65,43 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera brak prowizji! brak podatku pcc! Projekt mieszkaniowy w Lublinie powstaje w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, łącząc kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 940 zł38,54 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 944 zł64,28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z dwustronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 64,28 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł78 m² 11 474,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | przestronne | nowe budownictwo | teren ogrodzony Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 214 zł64,24 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,24 m2 na 4 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,06 m2 z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na pierwszym pietrze w 6 piętrowym bloku z windą o powierzchni 65,43 m2. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 18,72 m2, sypialni 10,47 m2, 2 pokoi 6,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 41,15 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 675 zł38,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na wschód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny o pow. 18,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 840 zł36,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem z w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: I/II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 688 zł57,74 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 57,74m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Rumiankowej, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m . Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy, na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Bazylianówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 510 zł35,41 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł41,15 m² 13 730,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,15 m2 zlokalizowane na Ponikwodzie przy ul. Dożynkowej. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: salon z aneksem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

871 983 zł65,81 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj mieszkanie, które łączy nowoczesność z codzienną wygodą. To 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,81 m zostało zaprojektowane z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 090 zł41,19 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przytulne i komfortowe mieszkanie na Ponikwodzie - ul. Sekutowicza! Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych. Układ mieszkania to: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 327 zł48,09 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 48,09 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,60 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,6 m2, położone na ul. Bazylianówka (ponikwoda). Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 870 zł63,15 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,15m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze o powierzchni 39,19 m2 z ogródkiem!. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 17,60 m2, sypialni 10 m2, przedpokoju 3,80 m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 070 zł39,34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,34m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Daliowej, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij