dowolna

Mieszkania Lublin Sławinek

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z garażem zlokalizowane na Rogatce Warszawskiej. Mieszkanie położone na wysokim parterze. Bardzo dobry stan techniczny - na podłogach parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sławinek

Sławinek,Lublin

177 000 zł35 m² 5 014,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

O% prowizji od kupującego! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Do sprzedania przytulna kawalerka na Sławinku. Mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia, wymaga jedynie lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m.kw. na Sławinku. Mieszkanie jest ciepłe i zadbane. Bardzo dobry stan techniczny, na podłogach parkiet, mozaika i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w drugiej linii od głównej ulicy więc ciche. Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa oraz komunikacja miejska. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

350 000 zł84 m² 4 186,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie w stanie developerskim w budynku typu bliźniak! Wydzielone samodzielnie, dwupoziomowe. Ogrzewanie gazowe za pomocą pieca dwufunkcyjnego! Budynek po całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

580 000 zł115 m² 5 043,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oddzielne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej.Posiada oddzielne wejście, garaż, ogródek. Mieszkanie po całkowitej modernizacji, doprowadzone do stanu developerskiego. Nowe okna barwione dwustronnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Sławinek

Sławinek,Lublin

440 000 zł110 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Tylko do końca marca 2013 r. 0% prowizji od kupującego - na tę I na wszystkie oferty naszego biura. Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni całkowitej ok. 110 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

580 000 zł109 m² 5 321,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Duże, komfortowe mieszkanie na Rogatce Warszawskiej. Mieszkanie na jednym poziomie o łącznej powierzchni 109 mkw. Mieszkanie to 3 pokoje, salon, hall, przedpokój, łazienka i ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jagiellońska

Sławinek,Lublin

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 2-osobowy, wyposażony pokój w samodzielnym mieszkaniu. Jest to całe piętro w domu jednorodzinnymi, z własnym wejściem. Pokój jest przestronny (20m) oraz widny - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatów Polnych

Sławinek,Lublin

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w 2 piętrowym bloku w cichej i spokojnej dzielnicy (II góra na Sławinku). Mieszkanie o powierzchni 72m/kw znajduje się na II piętrze, na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Sławinek,Lublin

270 000 zł46 m² 5 832,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dane ogólne bloku: adres: 20-819 Lublin, ul. Relaksowa 4/100 Rok wybudowania bloku / zamieszkania: 2004 Metraż mieszkania: 46, 29 m2 (2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka) + obszerny balkon + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia stylowe dwupokojowe mieszkanie - Rogatka Warszawska o pow. całkowitej - 63,8 mkw. Położone na pierwszym pietrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Sławinek,Lublin

499 000 zł177 m² 2 819,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1993

Bliźniak 157m2, 7 pokoi, na dzialce 416m2, b, garaż, instalacja gazowa, instalacja kanalizacyjna, ogrzewanie gazowe, taras, dwie kondygnacje bliźniaka I. parter: garaż + 3 pokoje + łazienka(57m2)ii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Jemiołowa

Sławinek,Lublin

780 000 zł137 m² 5 693,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupoziomowe o bardzo wysokim standardzie w bloku czterorodzinnym, garaż,domofon, system alarmowy, balkon, ogródek, 2 łazienki, widna kuchnia - w pełni umeblowana, podłogi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Sławinek,Lublin

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 53 m2. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze składa się z trzech pokoi, łazienki, przedpokoju, kuchni. Duży pokój z aneksem kuchennym oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Preferencyjne wynajęcie dla małżeństwa lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadowa

Rogatka Warszawska,Lublin

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studentek - 3 duże nieprzechodnie W pełni umeblowane dwu osobowe pokoje, oddzielna kuchnia (zabudowa + agd), łazienka (prysznic oraz wanna + pralka), oddzielny wc, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piekne nowe mieszkanie do wynajecia blisko centrum,dobra lokalizacja.Do mieszkania przynależy miejsce w podziemnym parkingu. Wolne od 1 lipca 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

290 000 zł45 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie! Sprzedam spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 44,7m2 przy ul .Baśniowej na Sławinku. Parter w 3-piętrowym bloku z 1999 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Sławinek

Sławinek,Lublin

2 600 zł137 m² 20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie o pow. 137 m2, zlokalizowane na Sławinku, częściowo umeblowane, zabudowa kuchni. Bardzo dobry standard mieszkania. Garaż pod budynkiem, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Sławinek

Sławinek,Lublin

615 000 zł137 m² 4 489 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający! Do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe, w szeregowcu, na Sławinku. Malownicza okolica, cisza i spokój. Mieszkanie na I piętrze, dwa poziomy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Altanowa

Sławinek,Lublin

119 000 zł47 m² 2 531,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

zadbane, wyposażenie mieszkania w cenie, w przedpokoju szafa Komandor, wymienione parapety, drzwi wewnętrzne, łazienka z wanną i prysznicem, oddzielne wc, panele podłogowe, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadowa

Sławinek,Lublin

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka jednopokojowa o powierzchni 35,3 m2 z oddzielną kuchnią. W przedpokoju szafa Komandor o długości 3 m .Łazienka z wanną. Na podłodze w pokoju- panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Sławinek

Sławinek,Lublin

224 000 zł34 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający. Oferujemy do sprzedaży przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w dzielnicy Rogatka Warszawska, o powierzchni 34 m2, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

255 000 zł75 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecamy Państwu zadbane mieszkanie na poddaszu o pow. 54,1 m2 (75m2 po podłodze, skosy zaczynają się od 1,4m) w bloku przy ul. Baśniowej. Rewelacyjna lokalizacja: teren zielony, blisko place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Sławinek,Lublin

350 000 zł58 m² 6 070,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Sławinek. Dwa duże pokoje, kuchnia widna, łazienka+wc, pomieszczenie gospodarcze. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie przy Rogatce Warszawskiej, w dzielnicy Sławinek z garażem w tym samym budynku, tylko dla rodziny lub osób pracujących. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane, stan bardzo dobry, do zamieszkania, dwie szafy Komandor, nowoczesna zabudowa kuchni, podłogi drewniane, blisko centrum, mieszkanie jasne, słoneczne, ładne widoki z okien, okolica bezpieczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolorowa

Rogatka Warszawska,Lublin

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe budownictwo. Mieszkanie 3 pokojowe, częściowo umeblowane. Zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd. Blisko przystanek autobusowy. Możliwość wynajęcia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sławinek

Sławinek,Lublin

85 000 zł26 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja. 15 min. do miasteczka akademickiego. Idealne dla studenta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielankowa

Sławinek,Lublin

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 56m2 w pełni wyposażone i umeblowane dla max 3 osób. W kuchni lodówka i kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap, zabudowane szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie, bardzo dobra lokalizacja blisko do miasteczka akademickiego, duży balkon, 2 piętro. 1200 plus prąd i gaz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baśniowa

Sławinek,Lublin

400 zł26 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój jednoosobowy w mieszkaniu studenckim do wynajęcia. Bardzo dobra lokalizacja, spokojna dzielnica (sławinek - Bloki), pokój umeblowany Mieszkanie w pełni wyposażone. Cena 450zł! więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stancja 80m2, 3 umeblowane pokoje (20m2, 18m2, 16m2) dwu osobowe + kuchnia (17m2) + łazienka (prysznic, wanna) + wc - dla studentek lub par - mieszkanie po remoncie - nowe meble - 10min od umcs ar kul um -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielankowa

Helenów,Lublin

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W centrum, wysoki standard, w pełni umeblowane, sprzęt agd, nowe budownictwo, dwa pokoje, kuchnia, łazienka- prysznic. Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Sławinek,Lublin

1 590 zł54 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie 2 pokojowe, z aneksem kuchennym i jadalnią. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i wyposażone - w pokojach wygodne kanapy, komody, szafy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Sławinek

Sławinek,Lublin

210 000 zł34 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Sławinku, rogatka Warszawska, jednopokojowe, 34 m2, widna kuchnia, łazienka Z wc, piwnica, wysoki parter. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierska

Sławinek,Lublin

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławinek

Sławinek,Lublin

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie typu studio ( jeden pokój ), pierwotnie były dwa pokoje i jest możliwość przywrócenia tego stanu. Bardzo cicha okolica z miejscami na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Rogatka Warszawska,Lublin

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie 40 M2; 2 pokoje; od zaraz; w pełni umeblowane; przytulne mieszkanie. Bardzo dobra komunikacja; pralka lodówka; internet, 1250 zł/mies. plus opłaty licznikowe - energia;gaz. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Araszkiewicza

Sławinek,Lublin

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe, ma 10 lat, ale używane od roku. Jest wykończone w wysokim standardzie, kuchnia zabudowana, terakota - parkiet. Możliwość kupienia wraz z szafami wnękowymi. Internet,.