Wieniawa,Lublin

399 630 zł38 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 38,50 m położone w Lublinie na osiedlu Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy. Mieszkanie do własnej aranżacji, do odświerzenia. Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

430 000 zł38 m² 11 168,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie idealne na start lub jako przytulny azyl dla młodego małżeństwa, pod inwestycje, czy też na wynajem, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Spadochroniarzy 3 w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

359 000 zł35 m² 10 170 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka Z balkonem | lublin I śródmieście I wieniawa | miasteczko akademickie I umcs I kul | uniwersytet przyrodniczy I klucze od ręki I idealne na start! Masz dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

430 000 zł38 m² 11 168,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Śródmieście,Lublin

1 950 zł69 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w zadbanym bloku (nowe budownictwo). Wyśmienita lokalizacja blisko centrum a zarazem spokojne, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

379 000 zł35 m² 10 736,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

2 550 zł69 m² 37,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz mieszkania w niedalekiej odległości od uczelni wyższych, ta oferta może Cię zainteresować. Polecam nieruchomość położoną na parterze w niskim bloku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wieniawa,Lublin

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem od zaraz! Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji, ul. Spadochroniarzy, wieniawa - centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni około 45 m2 znajduje się na trzecim piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-Pokojowe Mieszkanie po Generalnym Remoncie w Lublinie Powierzchnia: 58 m Lokalizacja: lublin, wieniawa, ul. Spadochroniarzy Piętro: 3 z 3 Rok budowy: 1965 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wieniawa,Lublin

589 000 zł70 m² 8 414,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 70,00m2 na II piętrze / z X w bloku przy ul. Spadochroniarzy. Na powierzchni 70,00m2 znajdują się: - pokój dzienny o pow. 22,11m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dwustronne, w pełni rozkładowe i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 m 2 położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Spadochroniarzy. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Lublin,lubelskie

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

! oferta w przygotowaniu! Dwustronne, w pełni rozkładowe i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55 m 2 położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Spadochroniarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

790 000 zł82 m² 9 634,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej dzielnicy Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy. Nieruchomość usytuowana w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

585 000 zł70 m² 8 357,14 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy. Mieszkanie gotowe do wejścia, czyste i zadbane z widokiem na panoramę Lublina, blok wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania mieszkanie na wynajem przy ul. Spadochroniarzy, 4 pokojowe, kompletnie umeblowane. Świetna lokalizacja w pobliżu większości uczelni, sklepów oraz przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wieniawa przy ul. Spadochroniarzy w atrakcyjnej cenie 5900 zł m2! Mieszkanie gotowe do wejścia, czyste i zadbane z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie idealnie nadające się jako lokal pod inwestycje dla studentów. Mieszkanie położone jest na parterze w bloku przy ul. Spadochroniarzy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 mieszczące się na 3 piętrze w niskim 3-piętrowym bloku przy ulicy Spadochroniarzy w Lublinie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Wieniawie, do wynajęcia w centrum lublina nowe, świeżo wykończone 2 pokojowe mieszkanie. Nowocześnie i komfortowo wyposażone w wysokim standardzie- w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadochroniarzy

Śródmieście,Lublin

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku w pobliżu miasteczka akademickiego i niedaleko centrum miasta (ul. Spadochroniarzy). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

189 000 zł34 m² 5 515,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1965 , materiał budowlany: cegła 2. O P I S M I E S Z K A N I A = rozkład: rozkładowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadochroniarzy

Wieniawa,Lublin

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie urządzone komfortowo, w przedpokoju garderoba i szafa wnękowa, wydzielona mała sypialnia na łoże małżeńskie, mieszkanie idealne dla młodego małżeństwa, zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia