dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 225 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem odświeżone, gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie na lsm! Nieruchomość o powierzchni ok. 46 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Widok,Lublin

449 000 zł47 m² 9 512,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 3. piętrze w zadbanym bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sławinek,Lublin

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronne i wygodne 3 pokojowe mieszkanie na Sławinku! Nieruchomość o powierzchni ok. 62 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Baśniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Węglinek,Lublin

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2018 roku, na lubianym osiedlu Węglinek - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaczeńcowa

Czuby,Lublin

555 000 zł60 m² 9 173,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Top oferta | 3 pokoje | Czuby Północne | 60,5 m | przy wąwozie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m , położone na parterze w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyścigowa

Dziesiąta,Lublin

360 000 zł28 m² 12 834,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz swojego pierwszego miejsca, które będzie wygodne na co dzień i dobrze skomunikowane z całym miastem? To 28-metrowe mieszkanie przy ul. Wyścigowej to idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fulmana

Wrotków,Lublin

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż - komfortowe mieszkanie 52 m | Lublin - Wrotków, ul. Fulmana Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przyjemnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego bloku z 2025 roku na lubelskim Czechowie - jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Wrotków,Lublin

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok.48 m w dzielnicy Wrotków. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z 2019 roku. Jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

794 000 zł72 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Lublin, lsm - Osiedle Sienkiewicza | 72,20 m ul. Pana Wołodyjowskiego, lublin Piętro: 2 z 4 (blok bez windy, rok budowy 1973) Układ: - 4 pokoje (salon 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Tatary,Lublin

315 000 zł33 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na czwartym piętrze w ocieplonym bloku z nowoczesną windą. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

431 732 zł36 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na II piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Balladyny. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Śródmieście,Lublin

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Kalinowszczyzna,Lublin

519 370 zł59 m² 8 810,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,95m2, zlokalizowane blisko centrum Lublina, przy ulicy Lwowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby Północne,Lublin

498 000 zł64 m² 7 720,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie przy ul. Biedronki na Czubach Pokój dzienny z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie (jedna z garderobą). Oddzielna kuchnia. Łazienka, osobno wc. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

949 600 zł95 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 13 o pow. 94,96 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na poddaszu w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

550 000 zł47 m² 11 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 46,91 m2 - ul. Dożynkowa 13a, lublin (ponikwoda) Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46,91 m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Śródmieście,Lublin

313 125 zł25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Czuby Południowe,Lublin

739 000 zł76 m² 9 713,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie trzypokojowe, położone w atrakcyjnej dzielnicy Czuby przy ul. Turkusowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwajcarska

Czechów,Lublin

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ul. Szwajcarskiej 9 na Czechowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki i osobnego wc. Czechów jest tętniącym życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

- tylko u nas! - Przedstawiam atrakcyjną ofertę mieszkania znajdującego się na Czechowie Południowym przy ul. Lipińskiego po generalnym remoncie, wykończonego w wysokim standardzie bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Rury,Lublin

354 000 zł42 m² 8 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest duża 41,5 m2 kawalerka zlokalizowana na zielonym osiedlu lsm. Nieruchomość wymaga remontu, natomiast układ mieszkania pozwala na zrobienie salonu z aneksem plus sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

560 696 zł51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,12m2 z wyjściem na balkon. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

289 000 zł26 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,7 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina rury(lsm), przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sielankowa

Rogatka Warszawska,Lublin

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 65m2, użytkowej 53,36m2 na III piętrze i poddaszu w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

289 000 zł32 m² 8 919,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kustronia

Kalinowszczyzna,Lublin

375 000 zł48 m² 7 878,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa niższa cena Mieszkanie idealne na start! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Pierwsze zdjęcie jest wizualizacją sypialni,która niewielkim nakładem finansowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Juranda

Sienkiewicza,Lublin

1 750 zł54 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 54,40 m2, położonego na pierwszym piętrze budynku przy ul. Juranda. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dereckiego

Czechów Północny,Lublin

511 000 zł37 m² 13 969,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy ze świetnym dojazdem do Uniwersytetu Medycznego - Czechów, ul. Dereckiego (przy Koncertowej). Komfortowo zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

514 070 zł39 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy - zapraszam! Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czechów,Lublin

645 000 zł62 m² 10 369,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Panorama Lublina na wyciągnięcie ręki Twoje wymarzone 4 pokoje na czechowiewyobraź sobie poranek, który zaczyna się od absolutnego spokoju. Budzisz się w swojej świeżo wyremontowanej, pachnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

573 000 zł64 m² 8 891,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdeloty

Widok,Lublin

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym na lsm! Dwa pokoje, balkon z widokiem na zieleń zlokalizowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy przy ul. Wajdeloty 11 (lsm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

859 000 zł100 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie 5-pokojowe z dwiema łazienkami położone przy ul. Chabrowej na Sławinie, w kameralnym, niskim bloku. Duży garaż z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

523 146 zł41 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny w weekendy i wieczorami Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części Lublin. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Lublin

Paderewskiego,Lublin

659 000 zł89 m² 7 437,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas! Rewelacyjna oferta dla dużej rodziny bądź inwestora pod najem! Lokal o powierzchni niespełna 90m2, usytuowany na 3 piętrze ( w planach budowa windy) w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,9 m , zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna w Lublin, przy ul. Tumidajskiego. Lokal usytuowany jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

498 000 zł62 m² 7 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na cenionym osiedlu lsm w Lublinie, przy ul. Grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

349 650 zł35 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w dzielnicy Wrotków w Lublinie. Idealne dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort użytkowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,9 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.