dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 225 ogłoszeń

530 000 zł47,30 m² 11 205,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Prezentuję funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 m2 mieszczące się na Ponikwodzie, usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym bloku. Położone w cichej i spokojnej okolicy, dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie w prestiżowej inwestycji Wieniawa Residence - nowoczesnym bloku położonym w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferowana nieruchomość to funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem na osiedlu Węglinek. Blok z 2023r. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: powierzchnie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 697 zł53,15 m² 11 772,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 53,15 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m2 usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym na osiedlu F. Chopina (czechów płd.). Na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł36,50 m² 10 657,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 4 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Tatary przy ul. Hutnicza o powierzchni 36,5 m2. Forma własności: odrębna własność. Na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Sławinek o powierzchni użytkowej 55 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku, jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,11 m² 9 675,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,11 m2 mieszczące się na Czubach, usytuowane na parterze w wieżowcu. Położone w cichej i spokojnej okolicy, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 798 zł28,92 m² 13 374,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 28,92 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 181 zł40,95 m² 10 969 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Bronowice na osiedlu Maki. Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice, ul. Dulęby Powierzchnia: 40,95 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 017 zł43,09 m² 10 954,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł44,37 m² 8 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Śródmieściu Lublina (ul. Piłsudskiego), o powierzchni użytkowej 44,37 m2. Cena podlega negocjacji - serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł47,94 m² 12 098,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne i nowoczesne mieszkanie usytułowane w Lublinie w dzielnicy Węglin. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku z 2011 roku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł62,20 m² 10 160,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2 mieszczące się na Osiedlu im. Bolesława Prusa (lsm) - Rury, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 169 zł45,15 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie w dzielnicy Czechów. Lokalizacja: lublin, czechów ul. Koncertowa Powierzchnia: 45,15 m2 Liczba pokoi: 3 + aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy lsm przy ul. Wajdeloty. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł57 m² 13 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

464 500 zł47 m² 9 882,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Lublina z balkonem o pow. 47 m2, na trzecim piętrze. Na mieszkanie składają się salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł32 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,90 m2 usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu położonym przy ul. Leonarda w dzielnicy rury(lsm). Bardzo dobra lokalizacja z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł48,20 m² 8 983,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2, znajdujące się na 6 piętrze w bloku z windą zlokalizowanym na Czechowie Południowym. Nowa instalacja elektryczna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57,10 m² 7 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie W lublinie - lsm, ul. Balladyny Mieszkanie, które zarabia na siebie - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i na własne M!` Sprzedam przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 907 zł35,65 m² 12 732,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 35,65 m2, znajdujące się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 578 zł49,99 m² 10 573,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

718 343 zł73,14 m² 9 821,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 675 zł41,15 m² 11 195,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 939 zł62,44 m² 10 200,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Wrotków, przy ul. Samsonowicza. Idealna lokalizacja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 533 zł94,39 m² 9 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym pakiecie inwestycyjnym z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Oferta dotyczy 3 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,70 m² 9 034,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, gotowe do natychmiastowego zamieszkania dwupokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy Bronowice w Lublinie. Kluczowe parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34,92 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 34,92 m2 przy ul. Kwarcowej 16, w dzielnicy Węglinek. Nieruchomość z 2024 roku w stanie bardzo dobrym. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 271 zł25,61 m² 13 403,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, o powierzchni 25,61 m2, znajdująca się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego na lubelskich Czubach. Mieszkanie do remontu, na poddaszu 4-piętrowego budynku. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł86,25 m² 6 840,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące na Czubach na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni całkowitej 86.25 m2 - użytkowej 83,99 m2 zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Rozkładowe i bardzo jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Sławinek na 3 piętrze w bloku z 1995 roku. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Czechów Południowy,Lublin

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 48 m2 ul. Północna 18 Blisko mul Wynajmę komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina, ul. Północna 18. 5 min. od Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie o pow. 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Felin,Lublin

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim, na Felinie (blok z 2017 r). Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. - piętro 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Felin,Lublin

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla pary nowoczesne, nowe mieszkanie na Felinie. Szybki dojazd, nowe osiedle, bogata oferta usługowo handlowa. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pergolowa

Botanik,Lublin

589 000 zł60 m² 9 735,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe, pełne światła i roślin mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze (ostatnim) w kameralnym bloku przy ul. Pergolowej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44 mkw usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku przy ul.Wieniawskiej.Salon z balkonem otwarty na przedpokój, aneks kuchenny , osobna.