dowolna

Mieszkania w bloku Lublin - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 223 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 223 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Czuby,Lublin

939 250 zł101 m² 9 262,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatem domu | 101,4 m | ul. Jutrzenki Komfort domu z pełnym dostępem do udogodnień miasta. Czasem potrzeba czegoś więcej niż standardowego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina na osiedlu Konopnickiej (ul. Żarnowiecka 6, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Tatary,Lublin

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego w świetnie skomunikowanej części Lublina Tatary, ul. Motorowa 1. To doskonała propozycja pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Droga Męczenników Majdanka

Kośminek,Lublin

255 000 zł23 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w stanie do generalnego remontu przy ul. Droga Męczenników Majdanka 36 (bronowice, lublin). Na 22,5 m składają się (sprawdź rozkład na załączonym rzucie oraz spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

445 000 zł36 m² 12 361,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,3 m , położonego w dzielnicy Wieniawa, przy ul. Weteranów 19. To niemal ścisłe centrum, które daje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Węglin,Lublin

2 100 zł48 m² 43,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na drugim piętrze w spokojnej okolicy przy ul. Jantarowej 25. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droga Męczenników Majdanka

Bronowice,Lublin

639 000 zł59 m² 10 847 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 58,91 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku. Nieruchomość stanowi odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

699 552 zł73 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 72,87 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bursztynowa

Czuby Południowe,Lublin

490 000 zł48 m² 10 166 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na piątym piętrze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Czuby w Lublinie. Lokal ma bardzo praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kminkowa

Ponikwoda,Lublin

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - nowe 2 pokoje (48,60 m2). Nieruchomość położona na 2 piętrze w budynku przy ul. Kminkowej w Lublinie (ponikwoda) W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego lsm. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Botanik,Lublin

2 600 zł67 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze w bloku z windą. Układ: 2 odrębne pokoje, salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Czuby,Lublin

534 716 zł43 m² 12 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie odkładaj decyzji - najciekawsze oferty znikają jako pierwsze! Zadzwoń i zarezerwuj prezentację w dogodnym czasie. Dopasuję się także po pracy i w weekend. Nowe mieszkanie | spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Paderewskiego,Lublin

285 000 zł26 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

nieruchomości Lublin * Poszukiwana powierzchnia kawalerki 26,5 m2 - Czechów (os.Paderewskiego). Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę w samym sercu dzielnicy Czechów. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Startowa

Bronowice,Lublin

489 000 zł58 m² 8 431,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ustawne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazowej Woli

Chopina,Lublin

469 000 zł60 m² 7 803,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem świetna lokalizacja przy ul. Żelazowej Woli! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

425 000 zł60 m² 7 024,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku czteropiętrowym w ścisłym centrum Lublina przy ulicy Probostwo. W skład nieruchomości wchodzi: - salon - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Czechów,Lublin

479 000 zł60 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Wrotków,Lublin

439 061 zł44 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tylko Teraz! super Oferta! Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Prezentujemy ofertę nowego mieszkania zlokalizowanego na Wrotkowie w nowoczesnej inwestycji, nr 20 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wieniawa,Lublin

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o pow.57 m2, położone na Wieniawie w świetnej lokalizacji nieopodal Ogrodu Saskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z oknem, .łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

420 000 zł34 m² 12 277,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 34,21m2 - możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni z garderobą - stan deweloperski premium - Kalinowszczyzna, lublin Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

475 000 zł58 m² 8 203,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, przy ul. Kaliskiej w Lublinie. Nieruchomość z wysokim poziomem funkcjonalności i przestrzeni. Mieszkanie do remontu idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

440 000 zł42 m² 10 468,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjne mieszkanie położone w dzielnicy Wrotków w Lublinie. To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w cichej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

480 500 zł51 m² 9 397,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

573 000 zł64 m² 8 891,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

429 000 zł61 m² 6 979,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Lublina , na Dziesiątej. Usytuowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku i ma powierzchnię 61,5 mkw. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biernackiego

Śródmieście,Lublin

359 000 zł30 m² 12 014,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,88 m2 na ul. Biernackiego w Lublinie. 2 piętro w niskim bloku bez windy z 2010 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój - 15,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sławinek,Lublin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Relaksowej. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na duży balkon - kuchnia - sypialnia - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

634 095 zł64 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,89 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Sławinek,Lublin

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu niskiego bloku z 1994 roku o powierzchni 80 m2 po podłodze ( 40 m2 w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

798 000 zł89 m² 8 996,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rury,Lublin

549 900 zł53 m² 10 375,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rerzerwacja! wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 53 m Z panoramicznym widokiem | lsm | 10. Piętro | po remoncie Na sprzedaż oferuję komfortowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

731 683 zł64 m² 11 490 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Chciałbym zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę! Sławin. Kameralne osiedle przy ulicy Bukszpanowej! Prezentowane mieszkanie mieści się na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,9 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dubois

Wieniawa,Lublin

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55m2 Lublin, śródmieście, wieniawa ul. Dubois. Oferuję na wynajem przytulne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Helenów,Lublin

449 000 zł31 m² 14 634,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lublin, ul. Nałęczowska 67 5 piętro/7 wschodnio - południowa ekspozycja ____________________________ Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,68 m położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Za Cukrownią,Lublin

320 000 zł49 m² 6 485,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem położone niedaleko Dworca Metropolitalnego. Dobrze skomunikowane z resztą miasta i jednocześnie kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

389 000 zł50 m² 7 756,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej części Lublina Bazylianówka. Lokalizacja: lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 900 zł54 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul. Wallenroda na.