dowolna

Mieszkania w nowym bloku Lublin - Oferty sprzedaży lub najmu

828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

828 ogłoszeń

Rynek pierwotny

679 078 zł68,35 m² 9 935,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,35 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Skowronkowej, usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 154 zł55,55 m² 10 335,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 3pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,35 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul.Skowronkowej, usytuowane na parterze dwukondygnacyjnego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Niesamowita okazja! bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na maj 2026 rok! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł54,54 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne gotowe mieszkania! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży 10.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

506 300 zł49,16 m² 10 299,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na maj 2026 rok! ceny mieszkań zaczynają się od 9500zł/m2 do 10500zł/m2! Posiadamy w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 900 zł64,28 m² 9 799,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 600 zł38,35 m² 10 498,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze bloku z 2007 roku, zlokalizowanego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina Botanik (sławin).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 000 zł46,81 m² 10 296,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł67,68 m² 9 796,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48,20 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, ładnie wykończone mieszkanie na Felinie w bloku położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina. Opis mieszkania: - metraż: 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 279 zł59,23 m² 11 975 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 400 zł56 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! budynek oddany do użytkowania! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

449 588 zł31,55 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania dwu pokojowe mieszkanie na osiedlu Węglin Południowy. Bliskość komunikacji miejskiej, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł28 m² 17 142 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 28m2 położone w spokojnej okolicy przy ulicy Granata w Lublinie.Lokal został wykończony w wysokim standardzie i jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 782 zł48,47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! 3-pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem | Lublin Węglin Południowy Cena: 513 782 zł (10 600 zł/m ) Powierzchnia: 48,47 m Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 zł20,52 m² 102,29 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 1-osobowe Komfort - 20m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pok. zlokalizowane w bloku na Bronowicach. Możliwość najmu dla singli, par. Bez zwierząt. Mieszkanie wolne od połowy kwietnia. W skład nieruchomości zaliczamy:.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 46m2 przy ul. Firlejowskiej. Jest to idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 093 000 zł72,93 m² 14 986,97 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny nowoczesny w pełni umeblowany i wyposażony 3 pokojowy apartament w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej 18a Aneks kuchenny połączony z dużym salonem: zabudowa kuchenna, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 519 zł68,78 m² 12 075 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Odkryj przestrzeń stworzoną do wygodnego życia! To funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 68,78 m , położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje idealne warunki dla.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,80 m² 11 755,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem 30 m | 2020 r. | parter | winda | Lublin, ul. Wyścigowa Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w bloku z komfortem jak.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48,51 m² 12 141,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,51 m2 na VII piętrze / z VII w bloku z 2013 r. przy ul. Kryształowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 274 885 zł93,17 m² 13 683,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu na Czechowie Budynek wykończony w wysokim standardzie. Zakończenie budowy przewidziane jest na koniec 2026 roku. Lokalizacja to niewątpliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł30,78 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu o powierzchni 30,78 m , usytuowany na pierwszym piętrze przy ulicy Szeligowskiego w Lublinie. Na sprzedaż nowoczesne i w.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Gorczańskiej. W skład nieruchomości wchodzi: - 3 oddzielne pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 127 zł40,95 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej i zielonej części Lublina. W najbliższym otoczeniu znajduje się niska zabudowa jednorodzinna, liczne tereny rekreacyjne oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

474 000 zł36,49 m² 12 989,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, które daje poczucie przestrzeni i wygody na co dzień ta oferta jest dla Ciebie. 36,49 m to idealny metraż dla singla lub pary, którzy chcą żyć komfortowo, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 256 396 zł92,45 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Twój nowy apartament - 5 pokoi Oferuję Państwu mieszkanie 5 pokojowe w Lublinie. Inwestycja znajduję się na Czechowie na ulicy Kameralnej. Nieruchomość położona jest na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 264 zł67,68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze w niskim bloku. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 200 zł41,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 41,52 m2 na 5 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 11,68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł41 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie premium 41m , 2 pokoje + aneks, lublin, ponikwoda, sprzedam mieszkanie w Lublinie dzielnica Ponikwoda, ul. Czesława Strzeszewskiego 13 o pow. 41m , piętro I, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 958 zł51,66 m² 10 916,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku to idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 410 zł26,42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 2 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,18 m² 16 173,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu Lublina, przy ul. Przemysłowej 10 w prestiżowej inwestycji zrealizowanej w 2026 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 169 zł42,55 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń kiedy masz czas - pracuję także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji i 0% podatku pcc Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na.