dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Lublin - Oferty sprzedaży

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

564 800 zł55 m² 10 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrońska

Bronowice,Lublin

522 546 zł48 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,94 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 34,06m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Jemiołuszki, na najwyższym piętrze trzypiętrowego bloku. i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

575 000 zł58 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 23,60 z wyjściem na balkon o pow. około 10,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

489 600 zł48 m² 10 099 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Szerokie,Lublin

653 874 zł65 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 64,74 m2 z wystawą okien na północny-zachód i południowy-wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 22,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

421 050 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

389 268 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

538 500 zł56 m² 9 699,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

744 000 zł78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 77,50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 23,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

506 348 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 49,16 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

641 606 zł65 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 65,47 m2 położone na trzecim piętrze w budynku z wystawą okien na zachód i północ. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

509 850 zł50 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapytaj O nowe rabaty na mieszkania W marcu! zniżki sięgają nawet do 80000zł Przy zakupie 1 mieszkania! nowe osiedle nad zalewem! deweloper lublin! bez podatku pcc! bez prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

384 714 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! cena niezależnie od piętra 9900zł/m2 bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Wrotków,Lublin

319 999 zł26 m² 12 075,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 10 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Wrotków,Lublin

492 824 zł50 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027