dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

430 000 zł36,73 m² 11 707,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż mieszkanie 36,73 m - ul. Nowy Świat - po generalnym remoncie w 2024 roku, z tarasem, dostępem do ogródka, piwnicą i komórką lokatorską Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł47 m² 10 191,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Józefa Bema. Lokal składa się z: dwóch niezależnych pokoi, dużej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł56,90 m² 8 945,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 56,9m położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Godebskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48,90 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne mieszkanie w zielonej części Czubów - do ewentualnego odświeżenia! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina - Czuby.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 000 zł14,90 m² 10 738,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować kompaktowe mieszkanie o powierzchni 14,9 m , położone na drugim piętrze kamienicy przy ul. 1 maja w Lublinie. Lokal stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 52 M2 W lublinie na olsiedlu ruta, czuby północne mieszkanie 2 pokojowe Z odzielną kuchnią I spiżarnią do lokalu przynalezna piwnica - część wspólna mieszaknie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł62,50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne mieszkanie blisko miasteczka akademickiego idealne dla rodziny lub pod inwestycję Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone na spokojnym i zielonym osiedlu w popularnej dzielnicy lsm. Podstawowe informacje: - powierzchnia: 62.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Lublin, lsm, ul. Konrada Wallenroda, 56,3 m , 3 pokoje Marzysz o mieszkaniu w świetnej lokalizacji, które łączy funkcjonalność, styl i wygodę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł49,30 m² 10 933,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,3 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w niskim bloku z 1990 r. na dzielnicy Czuby ul. Dragonów Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł59 m² 7 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 59 m2 położone w sąsiedztwie Politechniki Lubelskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

206 000 zł13,50 m² 15 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży kawalerkę/lokal w samym centrum Lublina. *Locum ze względu na lokalizację świetnie sprawdzi się również w prowadzeniu nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł26 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Lublin przy ul. Króla Rogera 5, usytuowane na 10. piętrze budynku wyposażonego w windy. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł53,70 m² 9 124,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, znajdujące się przy ul. Narutowicza (centrum). Nieruchomość mieści się na trzecim piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,49 m² 6 578,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w kamienicy 48,49 m 1. piętro Lublin ul Kunickiego 28a układ I atuty - 2 pokoje przestronny salon oraz sypialnia - otwarta kuchnia połączona z częścią dzienną -.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł34,80 m² 10 517,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną ofertę , którą jest kawalerka położona na Czechowie z potencjałem na adaptację dwóch pokoi. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Ul. Solnej w centrum Lublina, dostępne od ręki! Polecam do wynajęcia mieszkanie w centrum Lublina, usytuowane na 1-wszym piętrze bloku 4-kondygnacyjnego. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

1 469 000 zł98,62 m² 14 895,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Ekskluzywny apartament 98,62 m | 2 balkony | 2 garderoby | przy Ogrodzie Saskim | miejsce postojowe Na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 98,62 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m , położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Hetmańskiej w Lublinie. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje + kuchnia z jadalnią | 73 m2 | Idealne dla studentów i rodziny. Świetna lokalizacja - w pobliżu uczelni, przystanków mpk, sklepów i całej niezbędnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,0 m , położone na osiedlu Bronowice III-Maki przy ul. Topolowej. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, która.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47,60 m² 10 483,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z dwiema windami. Lokal gotowy do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,20 m² 10 434,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu mieszkanie przy ulicy Magdaleny Brzeskiej w Lublinie (dzielnica lsm). Mieszkanie mieści się na 2 piętrze z 4 w niskim bloku po termomodernizacji. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł56,90 m² 8 681,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie na Kalinowszczyźnie na 6 piętrze z 3 pokojami! Idealny układ z dużym potencjałem dla rodziny 2+1 lub 2+2. Skład mieszkania 56,9mkw stanowią: - salon 17mkw.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 54 m przy ulicy Wrotkowskiej w Lublinie. Gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Posiada klimatyzacją w salonie i sypialni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61,47 m² 9 581,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładnie urządzone, 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje) o powierzchni 61,47m2 w dzielnicy Wrotków, ul. Nałkowskich - blisko Zalewu Zemborzyckiego, zieleni, tras rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł50 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym budynku z cegły w Centrum Lublina. Mieszkanie po generalnym remoncie - do zamieszkania, składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł39 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie Kalinowszczyzna, ul.Tumidajskiego.Mieszkanie po generalnym remoncie, składające się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł23,04 m² 11 501,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka położona w dzielnicy Dziesiątej przy ulicy Pawiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z lat dwudziestych XX.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,06 m² 8 968,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż: jasne i przytulne mieszkanie - ul. Czeska, lublin Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,06 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,52 m² 10 284,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie położone w centrum Lublina, przy ul. Szczerbowskiego 4 (okolice ul. Piłsudskiego/lipowej/ Narutowicza) To propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł58 m² 8 517,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

0% prowizji dla nowych klientów! Decydując się na to mieszkanie, jako nowy klient nie płacisz prowizji dla biura nieruchomości. Zamieszkaj tam, gdzie miasto spotyka się z naturą. Twoje 58.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,11 m² 8 257,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja Ulica 1 Maja to jedna z lepiej skomunikowanych części Lublina blisko centrum, z łatwym dostępem zarówno dla pieszych, jak i osób zmotoryzowanych. W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina na lsm-ie. Mamy tu wszystko w zasięgu ręki! lsm.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35,46 m² 11 816,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie pachnące świeżością, po kapitalnym remoncie podczas którego wymienione były wszystkie instalacje. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł45,36 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,36 m , położone na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Lublina. Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł86,09 m² 8 363,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Informacje ogólne Oferta sprzedaży w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 86,09 m2 usytuowanego na II piętrze 4 piętrowej kamienicy, wybudowanej w 1935 roku. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł64 m² 12 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1872

Przedmiotem sprzedaży są dwa mieszkania położone na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Cyruliczej w Lublinie. Inwestycja składa się z dwóch mieszkań o łącznej powierzchni 64 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł39 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż przytulne 2 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasna kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, o bardzo dobrym układzie, położone na 3 piętrze w kameralnym, 4- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł39,35 m² 9 885,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczna kawalerka znajdująca się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód. Mieszkanie zlokalizowane jest w bezpośrednim.