dowolna

Mieszkania do wynajęcia Lublin - Oferty wynajmu mieszkań

245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baśniowa

Rogatka Warszawska,Lublin

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie luksusowo wykończone. Duży balkon. Klimatyzacja. Niski czynsz. Pełne umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę, pokój z aneksem kuchennym i częścią sypialnianą. Mieszkanie z dużym balkonem na 3 piętrze umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Cicha i spokojna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Śródmieście,Lublin

1 350 zł55 m² 24,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kondygnacja w domu wolnostojącym - świetna lokalizacja - okolice ulicy glinianej - zaledwie 5 minut pieszo do politechniki, i około 10 min pieszo do U.M.C.S, KUL ORAZ UP! Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40 m 2 - Lublin/ lsm. 1200zł/m-c+ opłaty licznikowe. Dwie sypialnie o powierzchni ok. 18 i 12 m 2. Kuchnia w pełni wyposażona- lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Stawie

Wieniawa,Lublin

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, ciepły pokój z balkonem do wynajęcia w centrum Lublina. Mieszkanie po generalnym remoncie. Spokojna okolica. Internet wifi, lodówka, pralka Bardzo blisko do miasteczka akademickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2-Centrum Lublina- ul. Peowiaków- zaledwie 4 minuty pieszo od lubelskiego deptaka. Świetna lokalizacja dla studentów, bardzo blisko do wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Węglin,Lublin

2 200 zł135 m² 16,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 135 m2 zlokalizowane w niedalekiej odległości od centrum handlowego Tesco, obi, galeria Orkana. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

800 zł33 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2-Centrum Lublina- ul. Peowiaków- zaledwie 4 minuty pieszo od lubelskiego deptaka. Świetna lokalizacja dla studentów, bardzo blisko do wydziałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Weteranów

Wieniawa,Lublin

1 600 zł46 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe- lublin, miasteczko Akademickie- ul. Weteranów. Piękny widok z okna. Powierzchnie pokoi 17,5; 10 i 9 m 2. Jeden pokój przechodni- z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł83 m² 18,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 83 m 2 , Lublin / lsm okolice ul. Glinianej. 100 metrów od Politechniki. 3 duże pokoje po ok. 20 m 2 , w tym jeden przechodni. Duża kuchnia z jadalnią. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. 1 Maja

Śródmieście,Lublin

550 zł24 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Pokój z kuchnią, łazienką i wc, ogrzewanie elektryczne, licznik dwutaryfowy. Okna plastikowe. Częściowo umeblowane. Wolne od 16.09.Woda opomiarowana. Oprócz czynszu opłata za wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyżynna

Czuby,Lublin

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, wyposażone, zabudowa kuchenna, wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 55 m 2 - Lublin Centrum. Pokoje o powierzchni 20, 15, 10 m 2. Świetna komunikacja mpk z każda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna mieszkanie 2-pokojowe, 41 m 2 - Lublin / Legionowa - 1200 zł / m-c + opłaty licznikowe. Bardzo dobra lokalizacja dla studentów, 5-10 minut do umcs, kul, up. Ogrzewanie miejskie! Polecamy!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Czuby,Lublin

1 350 zł50 m² 27,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Porębie o pow. 49,7m2 na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Salon z wyjściem na balkon, sypialnia , kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaspisowa

Czuby,Lublin

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupoziomowe : 2 pokoje Z aneksem kuchennym na dole i 3 pomieszczenia na poddaszu umeblowane w szafy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

1 200 zł45 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane w ścisłym Centrum Lublina- okolice ulic narutowicza/okopowej. Stan mieszkania- do wprowadzenia ( na zdjęciach widać ze mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko uczelni up oraz umcs, pl,kul. Mieszkanie słoneczne, umeblowane, składające się z 3 pokoi, w tym jeden pokój przechodni z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

1 115 zł36 m² 30,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe, lublin, centrum, ul. Narutowicza. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o powierzchni około 12 i 8 m 2 , kuchni o powierzchni około 6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 050 zł30 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna kawalerka- lublin, lsm. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30 m 2. W pełni wyposażone. Doskonała lokalizacja- blisko umsc, kul, pl. W pobliżu E-Leclerc, media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta w odnowionej kamienicy. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa oraz komunikacja miejska. Mieszkanie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowska

Śródmieście,Lublin

1 600 zł74 m² 21,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia przy Czechowskiej, w pobliżu Ogrodowej i Placu Litewskiego. Parter. Salon i dwie sypialnie, oddzielna kuchnia, duża łazienka. Spokojne i przyjazne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

900 zł46 m² 19,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. ok 46 m 2 - Lublin / ul. Głęboka - 900 zł / m-c + czynsz(300 zł) + opłaty licznikowe. Tylko 5 minut do umcs, kul, up, pl! Ogrzewanie miejskie, niskie opłaty!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Botanik

Botanik,Lublin

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Botanik, cisza i spokój, dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa: stokrotka, żabka, pizzeria, sklepy osiedlowe, pralnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Miasteczko Uniwersyteckie,Lublin

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do zaoferowania 3 pokojowe, rozkladowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku cztero-pietrowym na Miasteczku Akademickim. Dwa pokoje 2 osobowe oraz 1 jednoosobowy. Spokojna okolica, wspaniali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czechów

Czechów,Lublin

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, lokal posiada niezależne wejście, częściowo jest umeblowany, duża kuchnia która może służyć jako dodatkowy pokój z aneksem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serdeczna

Sławinek,Lublin

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na 3 piętrze, 3 pokoje, jeden z nich z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd ( telewizor, lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 500 zł60 m² 24,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę atrakcyjne mieszkanie w centrum Lublina, składajace się z dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny po remoncie, znajduje się na drugim piętrze w budynku 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjna, duża, zadbana kawalerka o powierzchni ok. 42 m2 - Lublin Centrum, ul. Chopina. Stan mieszkania - do wprowadzenia. Pokój około 20 m2, duża kuchnia (około 8 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaspisowa

Węglin Południowy,Lublin

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, przytulne mieszkanie, mało użytkowane, w bardzo dobrym stanie, na II-gim piętrze w apartamentowcu na nowym, spokojnym osiedlu, węglin-Południe. Pokój sypialny + pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Śródmieście,Lublin

1 750 zł54 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

******** atrakcyjne mieszkanie ******** ******** lokalizacja idealna pod wynajem ******** Słoneczne i przytulne, dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia bardzo blisko uczelni. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W mieszkaniu są meble i sprzęty do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Koźmiana

Dziesiąta,Lublin

600 zł22 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajęcia pokój dla dwóch osób w domu jednorodzinnym. Kuchnia i łazienka wyposażone w sprzęt agd. Pokój posiada balkon i jest umeblowany. Preferowane osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Śródmieście,Lublin

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Lublin w nowym budownictwie studentce 400 metrów od Uniwersytetu Medycznego (ul. Chodźki) i 200 metrów od Biblioteki um. Mieszkanie przytulne zadbane i umeblowane Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielankowa

Rogatka Warszawska,Lublin

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zadbane i przestronne mieszkanie na Rogatce Warszawskiej. Dwupoziomowe - na dole kuchnia ze spiżarką, łazienka, salon, dwa pokoje; na piętrze łazienka, dwa pomieszczenia gospodarcze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajkowa

Sławinek,Lublin

2 000 zł105 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na Sławinku - w pobliżu Al. Warszawskiej. Po remoncie. Wolne od zaraz. Nieumeblowane. Biuro Nieruchomości arkadia 20-016 Lublin, ul. Narutowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Węglin

Węglin,Lublin

1 200 zł40 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane. Pralka, lodówka na wyposażeniu. Nowe budownictwo. Mieszkanie ładnie wykończone. Dobra komunikacja mpk z każdą częścią miasta. Blisko hipermarkety. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Botanik

Botanik,Lublin

1 400 zł43 m² 32,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną garderobą, pokoje umeblowane, kuchnia wyposażona w sprzęt agd, łazienka z pralką na wyposażeniu, zamkniety parking z pilotem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, aleje Racławickie

Wieniawa,Lublin

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w super lokalizacji dla 2/3 osób (wieniawa- pomiędzy kul em a umcs em) Przytulne, w pełni wyposażone (kuchenka z piekarnikiem, pralka, lodówka, mikrofala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sawy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o wysokim standardzie, położone na lsm-ie, w apartamentowcu Sunhill, o pow. 34 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, wysoki parter. Mieszkanie umeblowane.