dowolna

Mieszkania do wynajęcia Lublin - Oferty wynajmu mieszkań

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Chopina,Lublin

2 000 zł66 m² 30,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w ścisłym centrum (chopina 5). Całkowita powierzchnia 66 m2. Trzy pokoje, aneks, korytarz, łazienka. Cena 2000 zł plus opłaty licznikowe (woda, energia, gaz piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 900 zł52 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie na pierwszym piętrze w domu mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia, 36.5 m kwadratowych. 1 pokój, i piętro. Osobie spokojnej, odpowiedzialnej, nie palącej. Osiedle spokojne, zamknięte. dobry dojazd do uczelni, blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrotków

Wrotków,Lublin

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 42 mkw. Mieszkanie wygodne, ciche, ciepłe. Bardzo spokojna i bezpieczna okolica. Blok i parking ogrodzony! Ogrzewanie i ciepła woda z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

1 400 zł36 m² 38,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, oferuje do wynajecia komfortowo wykonczone bezczynszowe mieszkanie na 2 pietrze w nowym budownictwie, położone na Botaniku przy ul. Relaksowej (rok budowy-2012) Powierzchnia mieszkalna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koncertowa

Czechów Południowy,Lublin

1 200 zł41 m² 29,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie - malowaniu, duży pokój 12,7 m2, mały pokój 10,1 m2, kuchnia 7,9 m2, przedpokój 7,4 m2, łazienka 3,7 m2, balkon 7,6 m2. W pokojach tapczany jednoosobowe, biurko lub stół +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czechowska

Śródmieście,Lublin

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: centrum Lublina, ul. Czechowska, 250 m do Krakowskiego Przedmieścia Apartament 42 m kw., rok.bud.2007 (dla firmowych gości zamiast hotelu) Mieszkanie komfortowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, w centrum Lublina, dobra lokalizacja. Mieszkanie jest umeblowane, po niedawnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Lublin

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

- film z mieszkania: bit.ly/kucksP - Witam. Do wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Lublina - ul Niecała. 2 piętro. Przedpokój + pokój + kuchnia z jadalnią + łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, komfortowe, umeblowane, do wynajecia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Czuby M3 w nowo wybudowanym apartamentowcu z 2009r. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.Bardzo dobry stan techniczny - po generalnym remoncie. Umeblowanie oraz wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Śródmieście,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urządzone , gotowe do zamieszkania,lub do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

1 500 zł63 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na nowym, ładnym osiedlu na Rogatce Warszawskiej. Mieszkanie duże, składa się z dwóch pokoi, jeden z nich z balkonem. Na życzenie lokatora można je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Czuby,Lublin

1 250 zł36 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w okolicach tesco, atrakcyjna, przestronna. Umeblowana i wyposażona, z balkonem. Na podłogach panele i terakota, okna plastikowe. Atrakcyjna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turniowa

Czuby,Lublin

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blok blisko przystanku mpk, obok bloku "stokrotka", blisko do centrum, miejsce dobrze zkomunikowane z całością miasta. Mieszkanie zadbane, ciepłe i suche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane lsm os. Piastowskie - najbliższe okolice umcs, kul, up ( mniej niż 10 minut pieszo!). Stan mieszkania - do wprowadzenia. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 900 zł52 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie na wysokim parterze w domu mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Wieniawa. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tumidajskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Samodzielne 2-pokojowe mieszkanie. Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym. W pełni wyposażone. W salonie wypoczynek (sofa rozkładana i fotel), stół i szafa. W drugim pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka w cichej dzielnicy z aneksem sypialnym i kuchenny. Umeblowana + agd. W sąsiedztwie umcs, politechnika, akademia Rolnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zemborzyce

Zemborzyce,Lublin

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w domku. Duży jasny pokój, jasna kuchnia, korytarz, łazienka, osobne wc. Odrębne wejście. Internet. Zemborzyce - rekreacyjna dzielnica Lublina, pozwalająca na odpoczynek po pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czwartek

Stare Miasto,Lublin

850 zł30 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę 30m2, świeżo po remoncie z pełnym wyposażeniem oraz klimatyzacją w centrum lublina na ul. Czwartek 4. Cena 850 zł/mc + media (do negocjacji). Więcej informacji udzielam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł32 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32,5 m 2 - Lublin - Śródmieście- centrum. Najbliższa okolica umcs. Pokój 17 m 2. Na podłodze panele. Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Junoszy

Wieniawa,Lublin

950 zł27 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjną kawalerkę w Lublinie na os. Wieniawa. Mieszkanko jest usytuowane blisko Centrum w cichej i spokojnej dzielnicy, w czterokondygnacyjnym ocieplonym bloku, obok budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Czuby,Lublin

1 340 zł50 m² 26,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie dwupokojowe z balkonem meblami, lodówką, balkonem, oddzielone od klatki schodowej z domofonem, na pierwszym piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 000 zł48 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym Centrum Lublina, w niedalekiej odległości od pl, kul, umcs. Powierzchnia ok. 48 m 2 , pokój z aneksem kuchennym 25 m 2 , drugi pokój ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sławinek

Sławinek,Lublin

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Preferencyjne wynajęcie dla małżeństwa lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

1 350 zł53 m² 25,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, przytulne, ciepłe, przestronne. Kuchnia w zabudowie, pokoje umeblowane, na życzenie lokatora można mebli ująć bądź dodać. Duży pokój z balkonem, mniejszy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Czechów,Lublin

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na bliskim Czechowie. Niedaleko do centrum i uczelni. Częściowo umeblowane i wyposażone (lodówka, kuchenka z piekarnikiem, pralka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

1 800 zł44 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, zadbane mieszkanie na bliskim Czechowie. Bardzo dobry stan techniczny samego lokalu jak również bloku. Bardzo dobra lokalizacja, na nowym osiedlu zlokalizowanym blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi + salonik połączony z kuchnią. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowym atutem jest salonik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania do wynajmu mieszkanie 3-pokojowe o pow. 50m2 ul. Kruczkowskiego. Mieszkanie umeblowane. Kuchnia oddzielna, łazienka i wc oddzielne. Opłaty 1400zł. plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

1 450 zł61 m² 23,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01 sierpnia 2012 roku, częściowo umeblowane. W całości kuchnia,łazienka i sypialnia, nieumeblowany salon. Linia telefoniczna dostępna, ale numer nie jest aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie w Lublinie studentkom. Mieszkanie do wynajęcia od nowego roku akademickiego lub od wakacji. Mieszkanie jest na os. Słowackiego (lsm)- blisko umcs, kul, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sokola

Bronowice,Lublin

500 zł20 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

wynajmę pokoj dla studentki lub osoby pracującej. mieszkanie świeżo po remoncie blisko przystanbek mpk , dobry dojazd do centrum, wszystkie sprzęty rtv. cena 500 za mc. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szwejka

Węglin,Lublin

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę swieżo wyremontowane, częściowo umeblowane mieszkanie o pow ok 55m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, nowe okna, centralne ogrzewanie, miejsce parkingowe z zamykana brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sekutowicza

Ponikwoda,Lublin

1 700 zł78 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym w pełni umeblowane oraz wyposażone z garażem oraz dużym balkonem. Preferowane wynajęcie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fulmana

Nałkowskich,Lublin

1 550 zł78 m² 19,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cicha I zadbana okolica, przedszkole, szkoła, dobry dojazd do centrum bezposredni 10 min liniami mpk, dodatkowo dostepny garaz W cenie 150 zł M-cznie. Miszkanie ciepłe, zejscie do garazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Lublin

Śródmieście,Lublin

950 zł17 m² 55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 17,2m2 - Śródmieście, okolice Politechniki. Bardzo ładny standard wykończenia, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bazylianówka

Bazylianówka,Lublin

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

50m2,2pokoje,widna kuchnia,łazienka,wc,przedpokój,oddzielne wejścia do każdego pomoeszczenia z przedpokoju umeblowane,mowe agd,internet,blisko centrum um,wsap,dobry dojazd na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 200 zł37 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. ok. 37 m 2 , lublin/centrum, ul. Cicha. Do wynajęcia przestronna kawalerka, pokój o pow. ok. 18 m 2 , duża kuchnia (ok. 10 m 2 ), łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadowa

Rogatka Warszawska,Lublin

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla studentek - 3 duże nieprzechodnie W pełni umeblowane dwu osobowe pokoje, oddzielna kuchnia (zabudowa + agd), łazienka (prysznic oraz wanna + pralka), oddzielny wc, ogrzewanie.