dowolna

Mieszkania do wynajęcia Lublin - Oferty wynajmu mieszkań

246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

1 450 zł45 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie ul. Przyjaźni 7 , idealne dla osób pracujących Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni oraz z łazienki z wc Dodatkową powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Klimatyczne na poddaszu w kameralnym budynku. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o pow. 80 m2, położone na 3. piętrze w niskim bloku w dzielnicy Sławinek w Lublinie. 1. poziom salon z jadalnią oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Lublin

Lublin,lubelskie

700 zł22 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zarezerwowane. Tanie mieszkanie w dobrym punkcie w centrum Lublina, do wynajęcia na długi okres z możliwością zameldowania. Mieszkanie o pow. 22 m2, położone w kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum po generalnym remoncie. Elegancko i stylowo wykończone. Salon połączony z aneksem kuchennym, dwa pokoje, w jednym z balkonem usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowowiejskiego

Nowowiejskiego,Lublin

2 300 zł67 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Uniwersytecie Medycznym Prezentujemy Państwu mieszkanie 70 m 2 w lokalizacji Czechów Dolny - okolice Uniwersytetu Medycznego. Dzielnica doskonale skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Lublin

4 000 zł74 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy, w prestiżowym apartamentowcu dla wymagających klientów, poszukujących wygody i bliskości z centrum apartament. Indywidualny design, nowy, niezamieszkały. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Czuby

Czuby,Lublin

2 700 zł74 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie, 74 m2, z kuchnią, przestronnym holem, oraz dużą loggią z widokiem na las. Do wynajęcia atrakcyjne, umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raabego

Śródmieście,Lublin

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanko na miasteczku uniwersyteckim, po generalnym remoncie-umeblowane. -mieszkanie-40 m-2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta,przedpokój,bardzo ciepłe i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Apartamentowcu w dzielnicy lsm, przy ul. Jana Sawy. 40m2 to salon z aneksem ( sypialnia), łazienka i 9m balkon z widokiem na wąwóz od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mackiewicza

Czechów,Lublin

1 380 zł39 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę kawalerkę (idealna dla pary, lub studenta) przy ulicy Józefa Mickiewicza (czechów) w spokojnej zielonej okolicy blisko Auchan. Mieszkanie częściowo umeblowane (aneks kuchenny, meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grodzka

Stare Miasto,Lublin

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na lubelskiej starówce przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie; jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kościuszki składająca się z pokoju, kuchni oraz łazienki z prysznicem i wc. Mieszkanie w dobrym standardzie, ciepłe i słoneczne, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ruta

Ruta,Lublin

2 500 zł95 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 95m2 na parterze wysokiego bloku z lat 80-tych, w osiedlu Ruta. 5 rozkładowych pokoi, oddzielna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i wc oraz osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kościuszki o pow. 65 m2 składające się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni oraz łazienki z wanną i wc. Mieszkanie w dobrym standardzie, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bielskiego

Ponikwoda,Lublin

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lublin - Ponikwoda - ul. Bielskiego! 5 minut od Centrum Lublina. Mieszkanie 4 pokojowe, usytuowane na 3 oraz 4 piętrze w nowym budownictwie z 2021r. Bardzo kameralnie usytuowane z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraszewskiego

Dziesiąta,Lublin

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę samodzielne mieszkanie ok 74 m 2, w domku jednorodzinnym (dzielnica Dziesiątej), na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z wyposażonej kuchni ( lodówka, kuchenka gazowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie, na lsm, przy ul. Wajdeloty, 2-pokojowe o powierzchni 39 mkw. W skład mieszkania wchodzi: - 2 oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka z wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

2 175 zł40 m² 54,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy ul. Chodźki, o podwyższonym standardzie wykończenia w pełni umeblowane i wyposażone, zlokalizowane w doskonałym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weteranów

Lublin,lubelskie

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ul. Weteranów w bezpośrednim sąsiedztwie Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie o powierzchni około 35 m2 po generalnym remoncie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodźki

Lublin,lubelskie

2 860 zł61 m² 46,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla studentów Akademii Medycznej. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Chodźki, budynek zlokalizowany w doskonałym miejscu pod względem dostępu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

4 000 zł75 m² 53,14 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2020 roku zlokalizowane w ścisłym Centrum. Na 75,27 m2 składają się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamojska

Śródmieście,Lublin

2 100 zł48 m² 44,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w w kamienicy przy ul. Zamojskiej w Lublinie. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rogatka Warszawska

Rogatka Warszawska,Lublin

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe + garderoba położone na parterze w 4 piętrowym bloku w nowszym budownictwie. Przestrzenne rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Misjonarska

Stare Miasto,Lublin

1 950 zł30 m² 65,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * Oferujemy do wynajęcia nowy komfortowy apartament, w pełni umeblowany, wyposażony w klimatyzację, z miejsce parkingowym, położony obok Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Paderewskiego

Paderewskiego,Lublin

1 100 zł36 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 36m2 na Górnym Czechowie, w os. Paderewskiego. Parter w wysokim bloku z lat 80-tych. Duży pokój z balkonem i osobna kuchnia. Na podłodze pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lublin

Lublin,lubelskie

1 350 zł26 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * wynajem kawalerki *** poszukiwana lokalizacja *** Oferujemy do wynajmu zacisznie położone mieszkanie w centrum Lublina, blisko hotelu Victoria. Idealna do zamieszkiwania wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wieniawa,Lublin

1 200 zł34 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, duża, wygodna kawalerka o pow. 34,18 m2, położona w niskim zadbanym budynku. Znakomita lokalizacja - przy ul. Junoszy - blisko Centrum, ogrodu Saskiego i lubelskich uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bronowice

Bronowice,Lublin

1 600 zł48 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin *** prezentacja możliwa od 10.09.2021 r. Polecamy do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie na Bronowicach. Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane, kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lublin,lubelskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki(kabina prysznicowa) z toaletą, oraz przedpokoju. Czynsz najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Wieniawa,Lublin

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, świeżo odnowione mieszkanie na Miasteczku Akademickim. Wynajmujący planuje zakup nowych mebli wg potrzeb najemców- zainteresowani mogą uczestniczyć w wyborze wyposażenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Lublin

Tatary,Lublin

750 zł12 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

1. Ogólne informacje O nieruchomości: oferujemy do wynajęcia pokój 1 lub 2 osobowy, znajdujący się w budynku składającym się z 10 pokoi i współdzielonej powierzchni wspólnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

3 500 zł54 m² 65,02 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament położony w nowoczesnym budynku w centrum Lublina. Apartament aktualnie jest przystosowany do zamieszkania jednakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Botanik

Botanik,Lublin

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka powierzchni 37m2 położona na parterze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60m2 (wynajmowane również na pokoje). Niski blok z lat 70-tych w rejonie ulicy Narutowicza, wysoki parter nad lokalami usługowymi. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Rury,Lublin

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o pow. 50 mkw. przy ul. Bolesława Śmiałego w Lublinie. Nieruchomość to: kuchnia w zabudowie z pełnym wyposażeniem (lodówka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie blisko Miasteczka Akademickiego! Rejon Al. Sikorskiego; w pobliżu sklepy, supermarket i mcdonald's. Właściciel wyraża zgodę na ewentualną zmianę wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaczewskiego

Lublin,lubelskie

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta! Mieszkanie w nowym bloku nieopodal ul. Jaczewskiego i Akademii Medycznej. Na powierzchni 70m2 znajdują się cztery sypialnie, kuchnia z jadalnią położona centralnie- bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, atrakcyjnie wykończone i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe na Konstantynowie. Dwa osobne pokoje- jeden z rozkładaną sofą, stolikiem kawowym, szafką pod telewizor i na książki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Śmiałego

Piastowskie,Lublin

2 400 zł72 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nieruchomości Lublin * 1. O P I S B L O K U = rok budowy: 1997 , materiał budowlany: cegła 2. O P I S M I E S Z K A N I A =

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Dziesiąta,Lublin

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny salon otwarty na kuchnię, sypialnia w ciepłych kolorach, z dużym małżeńskim łożem i zabudową szafy, łazienka z kabiną prysznicową i wc. Mieszkanie w pełni.