dowolna

Mieszkania z garażem Lublin - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

656 034 zł66 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglinek! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na czerwiec 2026! idelane dla inwestorów pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Węglinek,Lublin

888 000 zł77 m² 11 532,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na ul. Kryształowej, osiedle Węglinek, lublin Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czuby,Lublin

1 140 000 zł72 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Wyjątkowa nieruchomość w dzielnicy Czuby, która sprosta najśmielszym oczekiwaniom każdego klienta. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglin,Lublin

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Węglinie. Duży balkon. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena sprzedaży zawiera umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Śródmieście,Lublin

575 000 zł65 m² 8 792,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 r. (po remoncie dachu). Dzielnica : Śródmieście. Ulica : Obywatelska Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

472 017 zł43 m² 10 954,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 46,81 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na północ i zachód. Na nieruchomość składają się: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Stare Miasto,Lublin

379 999 zł28 m² 13 793,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

549 000 zł43 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogrodem - Wrotków, ul. Wolińskiego | 2024 r. | klimatyzacja | Garaż podziemny Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia - bez remontów, bez stresu, w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

804 908 zł102 m² 7 899 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! ostatnie 2 mieszkania O tym metrażu! Pierwsze piętro oraz mieszkanie na parterze z ogródkiem! bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koncertowa

Choiny,Lublin

598 302 zł56 m² 10 613,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,37 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Koncertowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w trzypiętrowym bloku. Termin realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żołnierzy Niepodległej

Śródmieście,Lublin

4 100 zł65 m² 63,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 63 m - centrum Lublina | garaż podziemny | balkon Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w samym centrum Lublina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Moniuszki,Lublin

543 000 zł74 m² 7 357,72 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż wyjątkowe, świetnie utrzymane mieszkanie na Bliskim Czechowie! Idealne dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które cenią komfort życia blisko centrum. 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

618 870 zł63 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 63,15mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Sławinek,Lublin

881 024 zł69 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 68,83m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 42 m2 usytuowany na 6 piętrze 8 piętrowego apartamentowca z windą, w ścisłym Centrum Lublina, ul. Wieniawska. Mieszkanie pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

370 000 zł31 m² 11 947 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,97 m2 zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

1 030 000 zł95 m² 10 842,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Widne przestronne mieszkanie Z miejscem postojowym na wieniawie Na sprzedaż wyjątkowe przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 95 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

899 000 zł79 m² 11 385,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 78,96 m2 znajdujące się w dzielnicy Konstantynów Na nieruchomość składają sie: - pokój dzienny (22,30 m2) z wyjściem na taras. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Wieniawa,Lublin

999 000 zł86 m² 11 677,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam Państwu do zakupu 3 (lub 4!) pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 85,55 m2 znajdujące się w dzielnicy Wieniawa Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z portierem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanowicza

Felin,Lublin

749 000 zł65 m² 11 610,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,51 m2 na pierwszym piętrze w 3 kondygnacyjnym bloku z 2014 r. zlokalizowane jest przy ul. Urbanowicza na Osiedlu Felin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolorowa

Sławinek,Lublin

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65 m2 na 2 piętrze w niskim bloku, z garażem i piwnicą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Konstantynów,Lublin

1 270 000 zł117 m² 10 854,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa propozycja! 5 pokojowy apartament o powierzchni 117 m2 na 5 piętrze z windą w 6 piętrowym apartamentowcu 2019 roku z windą przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, Pokój o pow. 9,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Ponikwoda,Lublin

689 000 zł99 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronny lokal mieszkalny z zapleczem gospodarczym 141,9 m , Lublin Ponikwoda. Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie usytuowane na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

755 000 zł69 m² 10 902,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania gotowe mieszkanie 3-4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,25 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Zelwerowicza, usytuowane na parterze piętrze dwukondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

485 859 zł48 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

545 475 zł52 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m2 na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Śródmieście,Lublin

824 000 zł89 m² 9 289,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 88,70m2 na III piętrze / z IV w kameralnym budynku z 1965 r. w Lublinie, okolice ul. Narutowicza. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Śródmieście,Lublin

560 000 zł33 m² 17 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Styl. Historia. Prestiż. Luksusowy apartament o powierzchni 32,68 m w Apartamentach Art Deco - dla koneserów odrestaurowanych kamienic, idealny na biuro lub elegancką kawalerkę. Adres: lublin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Poręba,Lublin

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,20 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania - Pokój dzienny o pow. 19.30 z wyjściem na balkon, - Pokój o pow. 9,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

543 618 zł50 m² 10 872,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu przy ul. Dożynkowej 19, z własnym miejscem garażowym w cenie, (prywatne miejsce parkingowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubartowska

Lemszczyzna,Lublin

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68a Mieszkanie 40m2 składa się z oddzielnej sypialni oraz saloniku z kuchnia , balkon lokalizacja Doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Czechów,Lublin

452 000 zł38 m² 11 894,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin tuż przy uniwersytecie medycznym! Nie Przegap Okazji! Najlepsza Cena! Umów się na spotkanie i zarezerwuj mieszkanie już dziś! najniższa cena za M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

389 610 zł39 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! Ostatnie wolne metraże od 34m2-43m2 dwa pokoje! Dostępnych tylko kilka mieszkań! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

1 450 400 zł104 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie przy ul. Lubartowskiej 68a w Lublinie to klasyczny produkt inwestycyjny, często określany jako trójpak. Nieruchomość o powierzchni 103,6 m została fizycznie podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Widne przestronne mieszkanie Z miejscem postojowym na wieniawie Na wynajem wyjątkowe przestronne mieszkanie z wysokimi sufitami o powierzchni 95 m , zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Dziesiąta,Lublin

507 069 zł49 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 49,23m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Wyścigowej, na parterze, z ogródkiem 31,42m2. i podatku pcc.