dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Lublin - Oferty sprzedaży i najmu

1 019 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 019 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Węglinek,Lublin

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą 2022r. przy Jemiołuszki. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

519 000 zł53 m² 9 853,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,67m2 zlokalizowane na wysokim parterze w bloku przy ul. Glinianej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon (20m2), - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrotków,Lublin

699 000 zł56 m² 12 391,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,41m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ul. Ks. Wincentego Granata. W skład nieruchomości zaliczamy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sławin,Lublin

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 zlokalizowe na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Botanicznej. W skład nieruchomości wchodzi: - 2 pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wieniawa,Lublin

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli poszukujesz 3-pokojowego mieszkania blisko centrum, to trafiłeś na właściwe ogłoszenie. Polecam na wynajem nieruchomość zlokalizowaną przy ul. Leszczyńskiego 25, lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tatary,Lublin

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ul. Motorowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skalskiego

Felin,Lublin

540 000 zł58 m² 9 350,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,75m2 zlokalizowane na parterze w bloku ul. Generała Stanisława Skalskiego. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Onyksowa

Czuby,Lublin

590 000 zł53 m² 11 221 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Onyksowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon, - pokój, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Związkowa

Czechów,Lublin

390 000 zł42 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 41,60m2 zlokalizowaną na 1 piętrze w bloku przy ul. Związkowej. W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

409 000 zł45 m² 9 078,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na pierwszym piętrze do własnej aranżacji. Składa się z salonu z wyjściem na balkon typu loggia, oddzielnego pokoju, dużej kuchni, łazienki i korytarza. Niestandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pana Tadeusza

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

430 000 zł56 m² 8 017 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Lsm Pana Tadeusza atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż. Lokalizacja w samym centrum lsm Pana Tadeusza. Bezpośrednie sądziedztwo campusów umsc, kul, politechniki Lubelskiej. Dla kogo? Dla rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pankiewicza

Kalinowszczyzna,Lublin

393 600 zł48 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1m2 przy ulicy Józefa Pankiewicza w Lublinie. Nieruchomość położona jest na II piętrze w III piętrowym budynku. W jej skład wchodzą: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Węglinek,Lublin

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania rozkładowe 54m2 mieszkanie z 3 pokojami na Węglinku. Jest to młode i prężnie rozwijające się osiedle, mieszczące się na Węglinie Południowym. Ogłoszenie prywatne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Dziesiąta,Lublin

199 000 zł44 m² 4 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne 2 pokojowe mieszkanie na dzielnicy Dziesiątej w kamienicy w niskim dwupiętrowym budynku z cegły. Forma własności udziały ze wskazaniem. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatary

Tatary,Lublin

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Polecam Państwu atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego bloku na zielonych Tatarach. Mieszkanie składa się z czterech pokoi -2 pokoje z balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Kalinowszczyzna,Lublin

319 000 zł50 m² 6 410,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 49,67m2, które składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze 10 piętrowego.