dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

563 436 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc - okazja! Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina, w dzielnicy Czechów Północny. Atutem tej lokalizacji jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

563 436 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 282 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Wszystkie szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglinek

Węglinek,Lublin

245 000 zł32 m² 7 704,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lublin - czuby - węglinek! okol. Jana Pawła II Jedyna taka okazja! Powierzchnia 31,8m2 Wysoki Parter! 1,5m od poziomu ziemi ( jak 1-wsze piętro ) Możliwość uzyskania 2 pokoi i oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

563 436 zł76 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - czuby Ostatnie 6 mieszkań do zakupienia na już! Na naszej stronie clivus kropla pl klucze na już! można wykańczać mieszkanie od dziś! bez prowizji i bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

947 835 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! możliwość wykończenia pod klucz - zniżki do 50% na materiały! Uwaga : Apartament możemy wykończyć dla Państwa w cenie ok. 400zł/m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

245 000 zł32 m² 7 704,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lublin - czuby - węglinek! Powierzchnia 31,8m2 Wysoki Parter! 1,5m od poziomu ziemi ( jak 1-wsze piętro ) Możliwość uzyskania 2 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

293 025 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

296 961 zł38 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Okazja! deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - październik 2022 rok. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 282 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - grudzień 2022 rok. Wszystkie szczegółowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Lublin

926 772 zł70 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

293 025 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czechów Północny

Czechów Północny,Lublin

540 594 zł76 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! koncertowa kraina Osiedle znajdować się będzie tuż przy granicach Lublina, w dzielnicy Czechów Północny. Atutem tej lokalizacji jest bliskość zielonych terenów chronionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

346 923 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! Prestiżowe i nowoczesne Apartamenty dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

346 923 zł43 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

558 800 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin czuby bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec bez piecyków - bez gazu W budynku cichobieżne windy W budynku szybki termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

669 200 zł96 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Oferta dotyczy lokalu nr. B4.M.15 Ostatnie dostępne mieszkania w trakcie budowy inwestycji z terminem wydania do 31.12.2023. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! Niesamowicie ustawne mieszkanie zaprojektowane z ogromną starannością. Okna wychodzą na wschód w kierunku terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bronowice

Bronowice,Lublin

336 540 zł47 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja naładniejsze mieszkania jeszcze dostępne! piękne rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,4 m2 + dużym balkonem! brak opłat dodatkowych! 0% prowizji brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - czuby bez prowizji i bez podatku pcc najwyższa jakość wykonania! prezentacje apartamentów od poniedziałku do piątku W godzinach od 8:15 do 15:30 / soboty - 9:00 do 14:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

527 840 zł66 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - czuby bez prowizji i bez podatku pcc najwyższa jakość wykonania! Możliwość uzyskania 4 pokoi na tym metrażu! prezentacje apartamentów od poniedziałku do piątku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wieniawa

Wieniawa,Lublin

320 580 zł27 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! zakup od dewelopera miasteczko akademickie! mieszkania - pełna własność Z udziałem W gruncie Z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

446 124 zł63 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji. Oferta dotyczy lokum nr B2.M.0.9 Ostatnie dostępne mieszkania w już wybudowanej inwestycji z terminem zakończenia budowy do 31.08.2022. wydanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

321 282 zł41 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bronowice

Bronowice,Lublin

227 979 zł31 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Piękne słoneczne mieszkanie 1 pokojowe O powierzchni 31,23 m2 Z oddzielną kuchnią oraz Z ogródkiem. Bronowice - 3 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie na start , pod

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

684 448 zł94 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

325 401 zł41 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

326 060 zł27 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin ostatnie wolne apartamenty na 2022r. Bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! zakup od dewelopera miasteczko akademickie! mieszkania - pełna własność Z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

326 060 zł27 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin grudzień 2022r - zakończenie budowy! miasteczko akademickie! Inwestycja powstaje nieopodal Parku Akademickiego w okolicy większości Lubelskich uczelni wyższych takich jak : kul,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wieniawa