dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 442 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,42m2 na II nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

253 674 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 49,74m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,69m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

309 366 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,66m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

206 001 zł44 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,83m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,50m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

141 510 zł27 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 26,70m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,03m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

278 924 zł58 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ostanie mieszkania W budynku oddanym do użytkowania! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,51m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 380 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,74m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

440 000 zł84 m² 5 268,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Czteropokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

683 871 zł112 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 112,11m2 na V piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 26,43m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

182 172 zł36 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,72m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,84m2, od strony północno-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

544 303 zł89 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 89,23m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 24,73m2, od strony wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

141 510 zł27 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 26,70m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,03m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 442 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,42m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 442 zł53 m² 5 094,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,42m2 na IV nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,53m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na V piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

141 510 zł27 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 26,70m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,03m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

205 000 zł36 m² 5 622,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

183 040 zł35 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 35,20m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25,00m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

225 866 zł36 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,43m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 17,51m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

395 913 zł78 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 77,63m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 21,31m2, od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

589 443 zł97 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 96,63m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 37,58m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

385 000 zł84 m² 4 610,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

309 366 zł61 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,66m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,02m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

490 994 zł83 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowy apartament o pow. 82,52m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,12m2, od strony wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

589 443 zł97 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 96,63m2 na V piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 37,58m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

205 000 zł36 m² 5 664,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

261 426 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,26m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,72m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

202 476 zł43 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,08m2 na parterze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,80m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

272 279 zł56 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,14m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

253 674 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 49,74m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,69m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

450 851 zł74 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 73,91m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,44m2, od strony wschodniej i południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

212 850 zł43 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,00m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,80m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

801 846 zł129 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Pięciopokojowy apartament o pow. 129,33m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 36,55m2, od strony południowej - kuchnia.