dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 928 zł50 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i zachodniej - kuchnia o pow. 7,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

225 866 zł36 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,43m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 17,51m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

179 419 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 30,41m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,06m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

424 440 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,74m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,25m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

271 805 zł55 m² 4 950,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,91m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,90m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

181 790 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 34,30m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,38m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

179 419 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 30,41m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,06m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

341 731 zł70 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ostatnie wolne mieszkania W budynku oddanym do użytkowania! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 70,46m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

400 380 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 66,73m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

153 488 zł29 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 28,96m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 23,19m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 945 zł50 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i zachodniej - kuchnia o pow. 7,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

261 426 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,26m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,72m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

425 000 zł80 m² 5 320,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! uwaga! ze względu na duże zainteresowanie inwestycją dostępność mieszkania sprawdź U opiekuna oferty! Trzypokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

261 426 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,26m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,72m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

243 470 zł50 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,20m2 na parterze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,89m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Konstantynów

Konstantynów,Lublin

348 127 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,07m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Konstantynów. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,97m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

216 644 zł46 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,59m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,71m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

250 066 zł52 m² 4 768,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,44m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 21,45m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

204 685 zł44 m² 4 690,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,64m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,50m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

295 239 zł58 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,89m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,29m2, od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

380 000 zł72 m² 5 244,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

227 817 zł45 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,67m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,72m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Czechów,Lublin

355 000 zł68 m² 5 203,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

252 346 zł52 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie dostępne W programie MDM! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,03m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bronowice

Bronowice,Lublin

260 000 zł53 m² 4 865,27 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania dostępne W ramach programu "mieszkanie dla młodych" trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,44m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Bronowice. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

267 376 zł56 m² 4 768,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 56,07m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 23,88m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

282 642 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,42m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,02m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,67m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

279 840 zł62 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 61,98m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,42m2, od strony południowej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Węglin

Węglin,Lublin

387 154 zł87 m² 4 444,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! cena gwarantowana! Dwupoziomowe 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 87,11m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: poziom dolny: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

179 034 zł34 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka o pow. 33,78m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,14m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Wrotków,Lublin

233 640 zł47 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47,20m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,60m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 928 zł50 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 50,49m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,76m2, od południowej i wschodniej - kuchnia o pow. 7,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

272 085 zł53 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,35m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,81m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

250 353 zł52 m² 4 768,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,50m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 21,45m2, od strony wschodniej - kuchnia o pow. 8,54m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

251 856 zł53 m² 4 752 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

239 295 zł53 m² 4 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,00m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,31m2, od południowej - kuchnia o pow. 8,45m2 - sypialnia.