dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

155 480 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 29,90m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,20m2, od strony zachodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

290 917 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,30m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,90m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

197 712 zł41 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,19m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

270 458 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,20m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,80m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

285 712 zł60 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,15m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

229 678 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,93m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,59m2, od strony wschodniej - kuchnia o pow. 6,92m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

280 026 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,58m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

239 888 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

255 793 zł56 m² 4 593,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 55,68m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 23,88m2, od strony wschodniej - aneks kuchenny o pow. 8,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

239 888 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

237 120 zł49 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,18m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

229 908 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,98m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

280 026 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

280 026 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,58m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

385 320 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 74,10m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 20,40m2, od strony południowej i północno-wschodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

374 250 zł75 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,00m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 19,40m2, od strony południowej i zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

270 957 zł54 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,30m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,80m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

288 921 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,70m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

247 104 zł50 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,92m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,52, od strony zachodniej i północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

209 916 zł43 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,84m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 23,26m2, od strony północno-zachodniej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

239 888 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

293 951 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 59,99m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 25,68m2, od strony wschodniej i północnej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Poręba

Poręba,Lublin

155 480 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 29,90m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,50m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

335 528 zł67 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 67,24m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,22m2, od strony południowej - kuchnia o pow. 8,51m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

239 888 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

283 432 zł57 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,80m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

178 880 zł34 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 34,40m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,70m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

183 040 zł35 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 35,20m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25,00m2, od strony zachodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

283 432 zł57 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,80m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony wschodniej i północnej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

247 104 zł50 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,92m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,52, od strony zachodniej i północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

243 417 zł54 m² 4 481,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,31m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 22,43m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 8,54m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Węglin

Węglin,Lublin

250 511 zł55 m² 4 594 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,53m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,24m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,12m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

229 908 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,98m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,81m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

234 784 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 51,04m2 na ostatnim VI piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,76m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

318 236 zł64 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,29m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 18,83m2, od strony południowej - kuchnia o pow. 8,51m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

285 712 zł60 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,15m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

288 921 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,90m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 22,10m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

229 908 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na botaniku! zarezerwuj już teraz! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,98m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Botaniku. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym.