dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

368 029 zł65 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 64,68m2 na III piętrze nowoczesnego budynku w okolicach Politechniki Lubelskiej. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,84m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

359 835 zł63 m² 5 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 63,24m2 na parterze nowoczesnego budynku w okolicach Politechniki Lubelskiej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 26,40m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

218 973 zł47 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa niższa cena! 4700 zł/m2! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,59m2 na parterze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

252 850 zł39 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 38,90m2 na parterze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,80m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

274 300 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42,20m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 24,80m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

217 920 zł45 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,75m2 na parterze nowoczesnego budynku na Ponikwodzie. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,65m2, od strony południowo-zachodniej - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

294 764 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,96m2 na II piętrze nowoczesnego budynku w okolicach Politechniki Lubelskiej. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 24,19m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

174 400 zł35 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,95m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 16,50m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

295 100 zł45 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,7m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,70m2, od strony południowo-wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

202 150 zł31 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 31,1m2 na I piętrze nowoczesnego budynku w Centrum Lublina. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,10m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

197 304 zł40 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,54m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

388 752 zł75 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 74,76m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 30,58m2, od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

174 400 zł35 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34,95m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 16,50m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

292 114 zł59 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,54m2 na IV piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 24,17m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

197 304 zł40 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,54m2 na V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

197 304 zł40 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,54m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

286 974 zł58 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57,51m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,48m2, od strony południowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

230 050 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% od kupującego.Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 46m2, na 4 piętrze w nowym budynku z windą, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

193 746 zł40 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,54m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

364 395 zł71 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 71,45mkw na III piętrze w nowoczesnym 11 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w centrum miasta Na mieszkanie składa się: - pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Dziesiąta,Lublin

204 000 zł40 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 40mkw w stanie dewloperskim w centrum Lublina. Mieszkanie znajduje sie na IV pietrze w IV pietrowej kamienicy. Budynek jest po remoncie. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Poręba

Poręba,Lublin

197 304 zł40 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Czuby,Lublin

230 400 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% od kupującego.Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym o pow. 46m2, na 1 piętrze w nowym budynku z windą, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

170 872 zł33 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

0% od kupującego.Przytulna kawalerka o pow. 32,8m2, 1 pokój z aneksem kuchennym, na 3 piętrze w nowym budynku z windą, na osiedlu z pełną infrastrukturą. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

356 772 zł69 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 68,61mkw na Iv piętrze w nowoczesnym 11 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w centrum miasta Na mieszkanie składa się: - pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Śródmieście,Lublin

356 408 zł69 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 68,54mkw na II piętrze w nowoczesnym 11 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w centrum miasta Na mieszkanie składa się: - pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Dziesiąta,Lublin

204 000 zł40 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

247 352 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 50,48m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 16,67m2, od strony zachodniej - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

197 305 zł40 m² 4 990,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

188 740 zł39 m² 4 899,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach w nowoczesnych blokach na na os. Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Sławin,Lublin

265 650 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Botanik,Lublin

321 933 zł66 m² 4 879,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Czechów,Lublin

242 877 zł43 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Czuby,Lublin

174 401 zł35 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016