dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Niepodległości,Lublin

599 999 zł61 m² 9 894,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

455 962 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Prowizja = 0% Podatek pcc = 0% rękojmia/gwarancja = 5 lat Negocjacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Niepodległości,Lublin

316 995 zł28 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jemiołuszki

Węglin,Lublin

419 000 zł43 m² 9 717,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Węglinie ul. Jemiołuszki Blok oddany do użytkowania. Ogródek ok 43 mkw w cenie. Możliwość utworzenia mieszkania 3 pokojowego (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów,Lublin

534 773 zł49 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie deweloperskie Z ogródkiem 32 m2 - lublin. Uwaga! Bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesny apartament na parterze z dużym ogródkiem o powierzchni 31,50 m2 do Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

339 000 zł30 m² 11 188,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

434 500 zł40 m² 10 827,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

340 000 zł30 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

343 684 zł32 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 32,12 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

624 360 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,02 m2, położone na 3. i ostatnim piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Ponikwoda,Lublin

576 000 zł57 m² 10 050,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Sławin,Lublin

982 200 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,48 m2, położone na 3. i ostatnim piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Niepodległości,Lublin

312 900 zł28 m² 11 115,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 3 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

479 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,32 m2, położone na piętrach 1-3 w 3-piętrowym budynku. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowskiego

Czechów,Lublin

609 840 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze przy ul. T. Szeligowskiego 15. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Niepodległości,Lublin

312 900 zł28 m² 11 115,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dereckiego

Czechów,Lublin

408 161 zł35 m² 11 562,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. Dereckiego Mieszkanie nr 35 budynek A o powierzchni 35,3 mkw. składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym o pow. ok. 18,72 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławinkowska

Dzbenin,Lublin

843 116 zł94 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w inwestycji realizowanej przy ul. Sławinkowskiej Do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 42,46 m2 w dodatkowej cenie 96 000 złotych. Zakup obligatoryjny. Mieszkanie nr fe2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

633 944 zł58 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,16 m2, położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną ekspozycją okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wędrowna

Sławin,Lublin

498 160 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,32 m2, położone na parterze w 3-piętrowym budynku. Lokal charakteryzuje się atrakcyjną ekspozycją okien wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

537 540 zł53 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 52,70 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania Pokój dzienny o pow. 21,90 z wyjściem na balkon o pow. około 11,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Sławin,Lublin

485 443 zł44 m² 11 149,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 43,54 mkw. z prywatnym ogródkiem o pow. 58 mkw. ogrodzonym metalowymi panelami systemowymi o wysokości około 128 cm Mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

469 069 zł38 m² 12 343,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

488 888 zł40 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Jedyna inwestycja najbliżej Uniwersytetu Medycznego! Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

652 800 zł64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Ostatnie wolne mieszkania Sprzedanych - 290 mieszkań! Wolnych - 53 mieszkań! Skorzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Wrotków,Lublin

588 200 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! Oferta Tygodnia! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania i jest ważna do piątku 11.07.2025 r. Prezentowana cena zawiera rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

499 999 zł43 m² 11 690,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

451 605 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci prowizjii ani 2% pcc! Oferuję mieszkanie o powierzchni 43,01m2 z dwoma ogródkami, które składa się z: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja tylko do 19.07 jak widzisz to ogłoszenie od razu dzwoń i umów się na spotkanie! takie oferty są nie powtarzalne! zyskasz minimum 2500zł na 1m mieszkania! DEWELOPERSKIE MIESZKANIA LUBLIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

745 767 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Mam do zaoferowania dwustronne mieszkanie o powierzchni 75,33 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Bazylianówka,Lublin

499 999 zł42 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

477 777 zł38 m² 12 536,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

554 200 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! Oferta Tygodnia! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania i jest ważna do piątku 18.07.2025 r. Prezentowana cena zawiera rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

517 850 zł50 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026