dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narcyzowa

Ponikwoda,Lublin

561 984 zł59 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 58,54 m2 w nowej inwestycji na Ponikwodzie, przy ulicy Narcyzowej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

517 850 zł50 m² 10 357 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Dlaczego warto? Bezpośrednie sąsiedztwo Uniwersytetu Medycznego - idealne dla studentów i kadry sklepy, siłownie, restauracje, autobusy - wszystskie możliwe punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

533 333 zł52 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Prowizja = 0% Podatek pcc = 0% rękojmia/gwarancja = 5 lat Negocjacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

686 000 zł62 m² 11 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 61,76 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w drugim etapie inwestycji z wystawą okien od strony południowo - zachodniej. Mieszkanie o powierzchni 36,17 mkw. w skład którego wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł32 m² 12 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! idealne na booking! Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 20:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

475 530 zł39 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

i podatku pcc Uwaga Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 39,3 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow.19,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bazylianówka,Lublin

632 718 zł59 m² 10 686 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Czterpokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 59,21 m2 na 1 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bazylianówka,Lublin

451 040 zł35 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 34,94 m2 na parterze. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Botanik,Lublin

1 290 000 zł119 m² 10 811,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie nr B3.02. Czteropokojowe mieszkanie, położone na I piętrze budynku jednorodzinnego dwulokalowego na Sławinie, w bliskim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego. Powierzchnia 119,32 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

558 280 zł55 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Bazylianówka,Lublin

563 853 zł52 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń, poznaj aktualne promocję przy zakupię mieszkania i miejsca postojowego! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 51,82 m2 na 1 p. / 5 p. na Bazylianówce. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Botanik,Lublin

636 985 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 17,16m2 z wyjściem na taras i ogródek. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

600 220 zł67 m² 8 985,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga podana cena obowiązuje przy zakupie: miejsca parkingowego nr 85 w cenie 25 000 złotych M. na rowery nr: 61 o pow. 4,84 mkw. w cenie 8500 złotych Miejsca parkingowego nr 86 w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

559 440 zł56 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

589 802 zł64 m² 9 157 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

771 291 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 31,24m2. Łazienka z wc 3,7m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

471 537 zł48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,4m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł39 m² 12 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! Pozostało 9 apartamentów jedno lub dwu pokojowych od 25m2 do 41m2 To idealna inwestycja dla ludzi, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

589 802 zł64 m² 9 157 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

539 000 zł39 m² 13 920,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze oddanego do użytkowania bloku w Centrum Lublina. Salon z aneksem kuchennym o pow. 15,74m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. 9,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Niepodległości,Lublin

312 000 zł28 m² 10 974,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin Bardzo Gorąca oferta - mega rabaty na mieszkania jedynie do końca wakacji 2025! zapytaj O listę mieszkań W promocji! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

542 400 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! Oferta Tygodnia! Przedstawiam wyjątkową ofertę - Nie przegap okazji - oferta dotyczy tylko prezentowanego mieszkania i jest ważna do piątku 11.07.2025 r. Prezentowana cena zawiera rabat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł30 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! idealne pod wynajem! - booking nawet 6000zł/msc Prezentacje mieszkań w budynku odbywają się codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Czechów Północny,Lublin

559 000 zł58 m² 9 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin okazja! 4 pokoje! - 2 balkony! - widok na zieleń! Idealnie usytuowane w zaciszu! Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

796 917 zł65 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem oraz do zamieszkania W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkanie o tym układzie pomieszczeń! zakończenie budowy - sierpień 2025 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

458 856 zł45 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Czechów,Lublin

593 930 zł53 m² 11 227,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu nową inwestycję przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie! Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury usługowo-handlowej, co sprawia, że jest to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

397 000 zł34 m² 11 621,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin mieszkania Z własnym zielonym parkiem! ogrodzone oraz monitorowane! jedynie 7 minut spacerem do parku zawilcowa! pętla autobusowa mpk jedynie 50 metrów od budynku! Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Botanik,Lublin

470 943 zł48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na parterze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 22,4m2 z wyjściem na taras i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtasa

Czechów,Lublin

559 998 zł53 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,85m przy ul. Wojtasa (inwestycja Kwietny Ogród)! Proponujemy wyjątkowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, składające się z: przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

800 000 zł79 m² 10 145,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego Mieszkanie B7.02 Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej na Czechowie. Salon z aneksem kuchennym o pow. 28,97m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lublin

Botanik,Lublin

903 000 zł70 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie z antresolą na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 36,07m2. Łazienka z wc 4,25m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

790 000 zł79 m² 10 019 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie B5.02. Czteropokojowe mieszkanie na I piętrze w budynku o zabudowie szeregowej na Czechowie. Salon z aneksem kuchennym o pow. 28,97m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

671 000 zł75 m² 8 894,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,44 m2 na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku przy ul. Wolińskiego. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 23,67 m2 z kuchnią o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

385 000 zł32 m² 12 137,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

656 250 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej ok. 10 minut jazdy samochodem od Starego Miasta o powierzchni 62,5 mkw. w skład którego wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

559 000 zł58 m² 9 637,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin okazja! 4 pokoje! - 2 balkony! - widok na zieleń! Idealnie usytuowane w zaciszu! Ostatnie mieszkanie - piętro 3 w 4 piętrowym budynku! Apartamenty o najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

495 000 zł35 m² 14 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! opis mieszkania M01 To wyjątkowy lokal o powierzchni 34,62 m2, który składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Botanik,Lublin

393 984 zł36 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na I piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 21,71m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.