dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem Lublin

Śródmieście,Lublin

399 672 zł32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

574 080 zł60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! możliwość wejścia na budowę od godziny 8:00 do 16:00! Budynek B5 mieszkanie numer 7 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrotków,Lublin

439 000 zł40 m² 10 994,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w bloku z 2024 r., składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

366 630 zł30 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

730 701 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

346 500 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

482 000 zł40 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Istnieje możliwość negocjacji ceny. Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 40,08 mkw. zlokalizowany w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

453 992 zł38 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

654 655 zł60 m² 10 822,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 60,49 mkw, składa się z: -kuchni; -pokoju dziennego; -dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

465 000 zł38 m² 12 141 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Możliwość negocjacji ceny. Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 38,3 mkw. zlokalizowany w Lublinie przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Północny,Lublin

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin dni otwarte W dniu 22 marca! (uzyskaj najwyższy możliwy rabat na lubelskim rynku nieruchomości! )- zarezerwuj spotkanie na sobotę lub inny dzień tygodnia! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

329 967 zł35 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku najniższe czynsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

479 594 zł46 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! ogrzewanie podłogowe W całym mieszkaniu. Możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji klucze marzec 2025rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

629 999 zł50 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie na sprzedaż wysoki standard, klimatyzacja, 2 miejsca w garażu! Lokalizacja: ul. Kreta 5, lublin (kosminek) Powierzchnia użytkowa: 49,5 m Piętro: 1 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

632 400 zł62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin zapytaj O cenę Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Lublin

771 291 zł60 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis: zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w prestiżowej inwestycji Wieniawska 11, położonej w samym centrum Lublina. To wyjątkowe miejsce, które łączy miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

634 800 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

i podatku pcc Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 63,48 mkw. zlokalizowane w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej. Na powierzchnię użytkową składa się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Północny,Lublin

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin