dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni projektowej 36,17 m2 położone na pierwszym piętrze budynku Zestawienie powierzchni : Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,55 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

518 016 zł54 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na czerwiec 2025 rok! bardzo ładne układy funkcjonalne! piękny widok Z mieszkań! Spotkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Ponikwoda,Lublin

346 500 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Czechów,Lublin

750 000 zł77 m² 9 741,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na pierwszym piętrze w inwestycji realizowanej przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr fa1 o powierzchni 76,99 mkw, składa się z: salonu z aneksem kuchennym o pow. ok. 41,50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien od strony północnej, wschodniej i południowej. Mieszkanie ma powierzchnię 67,68 mkw. i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Konstantynów,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,43 m2 z wystawą okien na północny-zachód i wschód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 17,99 m2 Kuchnia o pow. 9,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Ponikwoda,Lublin

685 000 zł75 m² 9 093,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

537 152 zł49 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin - wrotków bez prowizji i bez podatku pcc Ostatnie wolne mieszkania bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku szybki termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Lublin,lubelskie

656 977 zł66 m² 9 989 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w przytulnym i cichym apartamentowcu, położonym w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miejskiego życia. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Konstantynów,Lublin

624 987 zł63 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,13 m2 z wystawą okien na północny-zachód Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 22,89 m2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

379 785 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na III piętrze o powierzchni 36,17mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon; sypialnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

582 711 zł51 m² 11 443,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,92 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Czechów Północny,Lublin

628 875 zł64 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Oferta ważna tylko do 31 marca! ostatnie wolne mieszkanie z możliwością 2-Paku inwestycyjnego! dni otwarte każdego dnia! (uzyskaj najwyższy możliwy rabat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni projektowej 53,90 m2 położone na drugim piętrze budynku Zestawienie powierzchni : Pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 18,93 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Wrotków,Lublin

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Wrotkowie. Mieszkanie powierzchnia - 40 mkw z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu niemalże 47 m2 dostępne od 1 do 3 piętra nowoczesnego budynku! ceny mieszkań zaczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

492 966 zł48 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni projektowej 48,33 m2 położone na pierwszym piętrze budynku Zestawienie powierzchni: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 15,52 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Śródmieście,Lublin

370 713 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty 2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

607 285 zł53 m² 11 479,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Do zaoferowania mam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,90 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

599 925 zł63 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z wystawą okien od strony wschodniej, południowej i zachodniej. Mieszkanie ma powierzchnię 63,15 mkw. i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

475 000 zł38 m² 12 402,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Istnieje możliwość negocjacji ceny. Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 38,3 mkw. zlokalizowany w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

429 696 zł37 m² 11 613,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin U nas dni otwarte są codziennie! (uzyskaj najwyższy możliwy rabat na lubelskim rynku nieruchomości! ) Zarezerwuj spotkanie na dogodny dzień tygodnia! - ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 2 - Południowy Wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Prezentacje mieszkania od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

475 440 zł52 m² 9 176,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość wejścia na budowę od godziny 8:00 do 16:00! Powierzchnia całkowita : 51,81m2 Powierzchnia użytkowa : 45,28m2 Zostały jeszcze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

530 820 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty 2025 rok Pozostało 12 apartamentów jedno lub dwu pokojowych od 26m2 do 41m2 To idealna inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Felin,Lublin

445 104 zł51 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

475 440 zł52 m² 9 176,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

392 080 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

744 100 zł78 m² 9 601,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest maksymalnie doświetlone przez naturalne światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

577 000 zł52 m² 11 134,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Istnieje możliwość negocjacji ceny. Zadzwoń i poznaj szczegóły. i podatku pcc Do zaoferowania mam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 51,82 mkw. zlokalizowany w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

393 450 zł30 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024