dowolna

Nowe mieszkania Lublin

575 ogłoszeń

575 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 360 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m40 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy dla Państwa wspaniałą ofertę mieszkań w nowym budownictwie, na osiedlu Dziesiąta. Bez prowizji I bez podatku pcc 2%! Mieszkanie o powierzchni 55m2, z dużym balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Bursaki,Lublin

705 094 zł75 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 73,89 m2 na 4 p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 33,89 m2 z balkonem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Bronowice,Lublin

366 990 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

437 157 zł54 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M27 B4 bez prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

366 132 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji - bez podatku pcc! ogrzewanie miejskie - bez piecyków klucze wrzesień 2023 rok! M65 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 46,94 m2 + Taras 7,41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kośminek

Kośminek,Lublin

366 132 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 46,94 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

447 972 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m47 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

413 400 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! bez prowizji - bez opłat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

455 886 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! Posiadamy jeszcze 5 mieszkań o tym samym rozkładzie pomieszczeń oraz większe metraże od 53 do 65m2 3 pokoje + kuchnia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

528 360 zł63 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m31 - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

457 348 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 53,18 m2 położone na trzecim piętrze budynku z wystawą okien na północ i południe Pokój dzienny o pow. 17,86 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek B2 mieszkanie numer 3 ( Salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie ) usytuowane na wysokim parterze - okna wychodzą w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

631 962 zł76 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 2 - południowy zachód Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

465 276 zł53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b1m56 - mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

371 695 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! M52 piękne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe O powierzchni 47,05 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

474 600 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! M2.9 - środkowe dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

450 585 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 53,01 mkw. Lokal znajduję się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Abramowice

Abramowice,Lublin

360 240 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 47,4 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Ponikwoda,Lublin

459 670 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Ponikwodzie o powierzchni 53,45 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym o pow.18,93 mkw. sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

541 960 zł64 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

490 275 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M40 piękne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Mieszkanie dostępne również na piętrach 2 oraz 1 Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

631 962 zł76 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 3 mieszkanie numer 3 - północny zachód Idealny rozkład pomieszczeń! Mieszkanie bardzo słoneczne - od 12:00 do końca dnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

371 280 zł48 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! M46 zostało już tylko 5 mieszkań 2 pokojowych! Przedział od 36m2-47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granata

Wrotków,Lublin

536 554 zł62 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,14 mkw - 3 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

516 975 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M15 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 68,93 m2 + balkon 22,43m2! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Mieszkanie bardzo dobrze nasłonecznione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

538 475 zł63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m17 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

479 999 zł54 m² 8 888,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru mieszkanie ul. Kwarcowa! Kup bezpiecznie, nie czekaj na odbiór Twojego wymarzonego mieszkania! 3 pokoje, stan deweloperski. Oferujemy nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesiąta

Dziesiąta,Lublin

474 300 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloper lublin dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! możliwość bezpłatnej rezerwacji apartamentu pod numerem szybki termin realizacji - sierpień 2022 rok. Możliwość oglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

459 670 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m6 - mieszkanie usytuowane na 1-wszym piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Bronowice,Lublin

516 975 zł69 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

490 275 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M27 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ponikwoda

Ponikwoda,Lublin

450 755 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

490 275 zł65 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin M14 piękne słoneczne mieszkanie 3 lub 4 pokojowe O powierzchni 65,37 m2 + 2 balkony! Bronowice - 4 minuty do centrum miasta! Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Ponikwoda,Lublin

459 670 zł53 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ogrzewanie podłogowe we wszystkich apartamentach W standardzie! b2m9 - mieszkanie usytuowane na 2-gim piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Bronowice,Lublin

370 826 zł47 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowo powstającej inwestycji w pobliżu centrum Lublina u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej. To kameralne miejsce doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Dziesiąta,Lublin

457 725 zł61 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań! deweloper lublin zakup bezpośrednio od dewelopera - bez kosztów obsługi biura nieruchomości! dziesiąta park! bez prowizji oraz bez podatku pcc! gotowe do wykończenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koncertowa

Czechów Północny,Lublin

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023