dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lublin Rury

196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żarnowiecka

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z windą przy ul. Żarnowieckiej (lsm). W skład nieruchomości zaliczamy: - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

55 zł/m²30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 30m2 zlokalizowany w dzielnicy lsm. Lokal idealnie sprawdzi się do prowadzenia wszelkiego rodzaju nieuciążliwej działalności. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wajdeloty

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy lsm przy ul. Wajdeloty. Forma własności: odrębna własność(kw bez obciążeń). Na sprzedawany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

1 950 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24 m2 na dziewiątym piętrze, usytuowane w wieżowcu w akademickiej dzielnicy lsm. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do własnej aranżacji znajdujące się w dzielnicy lsm przy ul. Grażyny o powierzchni użytkowej 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Rury,Lublin

349 000 zł45 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odremontowanej kamienicy, ul. Plażowa 8, lublin Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na poddaszu w centrum Lublina w kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 500 zł72 m² 7 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72.5m2. Dzielnica lsm. Mieszkanie w stanie do własnej adaptacji. Okna wymieniane na pcv w 2015r. Super pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł66 m² 7 549,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

455 000 zł57 m² 7 968,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie W lublinie - lsm, ul. Balladyny Mieszkanie, które zarabia na siebie - idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i na własne M!` Sprzedam przestronne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Rury,Lublin

299 000 zł33 m² 8 941,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2 pokoje | ul. Głęboka | Rury | balkon | winda | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,44 m , położone na 2 piętrze w bloku z windą przy ul. Głębokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Mickiewicza,Lublin

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem odświeżone, gotowe do wprowadzenia 3 pokojowe mieszkanie na lsm! Nieruchomość o powierzchni ok. 46 m położona jest na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierki

Słowackiego,Lublin

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,00 m2 na ul. Skierki w Lublinie (osiedle Słowackiego). 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skierki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Skierki. W skład nieruchomości zaliczamy: 3 oddzielne pokoje (14m2, 10m2, 9m2),kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nadbystrzycka

Rury,Lublin

798 000 zł68 m² 11 822,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesne, 3 pokojowe, funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku z 2017 roku, zlokalizowanego przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pana Wołodyjowskiego

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

794 000 zł72 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie | Lublin, lsm - Osiedle Sienkiewicza | 72,20 m ul. Pana Wołodyjowskiego, lublin Piętro: 2 z 4 (blok bez windy, rok budowy 1973) Układ: - 4 pokoje (salon 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

415 000 zł46 m² 9 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 46m położonego na drugim piętrze w budynku przy ul. Balladyny. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Rury,Lublin

425 000 zł33 m² 12 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokoje po generalnym remoncie przy ul. Głębokiej 10 minut pieszo od umcs, uniwersytetu Przyrodniczego, politechniki Lubelskiej i Miasteczka Akademickiego. Mieszkanie o powierzchni 32,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grażyny

Rury,Lublin

354 000 zł42 m² 8 530,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Ofertą sprzedaży jest duża 41,5 m2 kawalerka zlokalizowana na zielonym osiedlu lsm. Nieruchomość wymaga remontu, natomiast układ mieszkania pozwala na zrobienie salonu z aneksem plus sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

289 000 zł26 m² 11 245,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,7 m , zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina rury(lsm), przy ul. Wileńskiej. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Juranda

Sienkiewicza,Lublin

1 750 zł54 m² 32,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 54,40 m2, położonego na pierwszym piętrze budynku przy ul. Juranda. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

3 600 zł87 m² 41,16 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 87,46 m2 położone na 9 piętrze budynku mieszkalnego, wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W mieszkaniu znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

498 000 zł62 m² 7 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,50 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na cenionym osiedlu lsm w Lublinie, przy ul. Grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

700 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój 10m2 dla jednej osoby zamykany na klucz. Mieszkanie gruntownie odświeżone, oddzielne wc , nowe łóżka, materace, lodówka bez szronu, szybki internet. Przed blokiem wolne miejsca parkingowe, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leonarda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

375 000 zł32 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31,90 m2 usytuowane na 7 piętrze w wieżowcu położonym przy ul. Leonarda w dzielnicy rury(lsm). Bardzo dobra lokalizacja z doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Rury,Lublin

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zakupu 4 pokojowego mieszkania położonego w dzielnicy Rury przy ulicy Magdaleny Brzeskiej 8. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego kameralnego bloku, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żarnowiecka

Konopnickiej,Lublin

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,9 m , położonego w spokojnej, zielonej części Lublina na osiedlu Konopnickiej (ul. Żarnowiecka 6, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 na II piętrze z III w Lublinie przy ul. Balladyny os. Słowackiego lsm. Skład nieruchomości: - salon z aneksem (balkon), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rury,Lublin

475 000 zł58 m² 8 203,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze, przy ul. Kaliskiej w Lublinie. Nieruchomość z wysokim poziomem funkcjonalności i przestrzeni. Mieszkanie do remontu idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Rury,Lublin

632 000 zł62 m² 10 160,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 62,2 m2 mieszczące się na Osiedlu im. Bolesława Prusa (lsm) - Rury, usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia stylowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45 m , zlokalizowanego w prestiżowym budynku przy ul. Pana Balcera. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rury,Lublin

549 900 zł53 m² 10 375,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rerzerwacja! wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 53 m Z panoramicznym widokiem | lsm | 10. Piętro | po remoncie Na sprzedaż oferuję komfortowe, odnowione mieszkanie o powierzchni 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

549 900 zł54 m² 10 183,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie po generalnym remoncie w 2026 roku, o powierzchni 53 m2 z balkonem i panoramą z 10 piętra, przy ul. Wallenroda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

40 zł/m²587 m² 23 480 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronna powierzchnia open space o powierzchni 587 m na I piętrze w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy lsm w Lublinie. Lokal oferuje pełną elastyczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Zana

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

4 900 000 zł447 m² 10 964,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie sprzedaży lokal usługowo-biurowy zlokalizowany w bardzo prestiżowej lokalizacji, w nowoczesnej zabudowie budynków handlowo-usługowo-biurowych przy ul. Zana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Konopnickiej,Lublin

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, znakomicie wyposażone mieszkanie ze słonecznym tarasem o powierzchni 50m2, w pięknym otoczeniu. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i jadalnią sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierki

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

545 000 zł55 m² 9 963,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Świetna oferta dla najbardziej wymagających! Na sprzedaż komfortowe, dwustronne po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 54,7 m zlokalizowane na lubelskim osiedlu lsm przy ul. Skierki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

730 000 zł93 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nietuzinkowe mieszkanie w domu wolnostojącym w Lublinie - lsm, 4 pokoje o pow. 92,97 m Z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wallenroda

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzeskiej

Rury,Lublin

540 000 zł62 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sawy

Konopnickiej,Lublin

315 000 zł31 m² 10 161,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe