dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

17 250 000 zł1 500 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokale handlowo/usługowe/ biura o powierzchni łącznej do 1581m2 - Lublin Czechów, lokale zlokalizowane na 2 piętrze budynku ( 2 windy w budynku, 2 klatki schodowe), możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

876 370 zł79,67 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy lokal mieszkalny o pow. 79,67 m2 na III piętrze / z III na Węglinku w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 36,32.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł62,30 m² 10 593,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,3 m , położone na kameralnym osiedlu przy ul. Organowej w Lublinie. Budynek z 1997 roku, niska zabudowa, w klatce znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł39 m² 8 589,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,0 m , położone na osiedlu Bronowice III-Maki przy ul. Topolowej. Nieruchomość o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

377 000 zł31,47 m² 11 979,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane blisko Centrum, 3,50km od Bramy Krakowskiej! Uczelnie Lubelskie w zasięgu 10min jazdy autobusem. Nieruchomość idealna na wynajem bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł56,90 m² 8 681,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie na Kalinowszczyźnie na 6 piętrze z 3 pokojami! Idealny układ z dużym potencjałem dla rodziny 2+1 lub 2+2. Skład mieszkania 56,9mkw stanowią: - salon 17mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 570 zł30,40 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji! bez podatku pcc! okazja! hit cenowy W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł48,15 m² 10 488,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Umowa przedwstępna, oferta wyłączona Z prezentacji Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania z szybkim dojazdem do Centrum Lublina? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł95 m² 14 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 95 m z balkonem 8 m , położone przy ul. Czechowskiej 10 w ścisłym centrum Lublina. To wnętrze, które wyróżnia się od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 833 570 zł135,82 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Vesta ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy, o powierzchni całkowitej 132,82 m2 mieszczący się w centrum w Lublinie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 364 zł69,98 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni 69,98 mkw, składa się z: -salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł319,48 m² 6 103,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

NA sprzedaż dom W doskonałej lokalizacji - dzielnica ponikwoda Dom po gruntownym remoncie idealne nadaje się do mieszkania oraz generowania przychodów z wynajmu lub prowadzenia działalności np.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1939

Lublin - Bronowice, M2, w dobrej cenie Opis mieszkania: - piętro: 1/1 - powierzchnia mieszkania: 50m2 - ogrzewanie z pieca kaflowego - kuchnia widna - łazienka z wc - zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,90 m² 9 015,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,9 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Noskowskiego na osiedlu im. Karola Szymanowskiego w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł124 m² 9 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Natalin Na sprzedaż komfortowy lokal w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej, położony w prestiżowej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 585 zł25,61 m² 12 127,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 886 zł114 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prestiż I spokój W sercu ponikwody - 0% prowizji bez podatku pcc oddanie: sierpień 2026 Zapraszam do zakupu Apartamentu aż 114m przestrzeni , zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł135 m² 21 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Czechów. : do sprzedania lokal handlowy - usługowy o powierzchni ok. 136 m znakomicie nadający sie na wszelką działalność (aktualnie delikatesy). Lokal znajduje się na nowym osiedlu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł29,95 m² 12 020,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na ul. Różanej w Lublinie. Termin zakończenia budowy to II kwartał 2027 roku. Mieszkanie będzie położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 404 zł66,02 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z potencjałem - 66,02 m - 1 piętro Szukasz mieszkania, które połączysz ze swoim stylem i stworzysz idealną przestrzeń do życia? Ta oferta daje Ci dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł33,10 m² 7 975,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż lokal o powierzchni 33,1 m zlokalizowany przy ul. Ochotniczej w Lublinie. Lokal stanowi odrębną własność oraz posiada księgę wieczystą (lokal niemieszkalny na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł312 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:312 m²

Szukasz miejsca z charakterem, gdzie Twoja wizja architektoniczna może stać się rzeczywistością? Prezentujemy nieruchomość, która dla jednych jest wyzwaniem, a dla drugich idealnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 377 zł66,77 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł120 m² 9 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 831 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym wraz z budynkami gospodarczymi, położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Lublin - dzielnicy Węglin, przy.

Szczegóły ogłoszenia

426 995 zł37,13 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kameralne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie po generalnym remoncie, stworzone z myślą o wygodnym miejskim życiu. Jasne wnętrza, naturalne drewno, nowoczesna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł1 600 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:953 m²

Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 119 zł76,83 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł58 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** Zaprojektuj i wyremontuj mieszkanie bez kompromisów i poprawiania po kimś ** Lublin - rury/lsm (ul. Krasińskiego) Polecam do zakupu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 129 zł42,78 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 220 zł62,20 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł38,15 m² 15 989,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie poranną kawę we własnym ogródku z otwartym widokiem To mieszkanie daje Ci tę codzienność. Nowoczesne wnętrze, światło i spokój wszystko gotowe, by od razu zamieszkać. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 257 zł57,73 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne 3 pokoje z tarasem - 57,73 m Szukasz nowoczesnego mieszkania z dostępem do własnej przestrzeni na świeżym powietrzu? Ta oferta łączy komfort, funkcjonalność i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł27,66 m² 16 558,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 27,66 m , zlokalizowany na I piętrze w prestiżowym budynku Agatowa Office w Lublinie. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Prezentowany lokal znajduje się przy ul. Hugona Kołłątaja w Lublinie. To jedna z ulic Śródmieścia, łącząca ul. Peowiaków z ul. Krakowskie Przedmieście. Kamienica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł54,90 m² 6 193 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 54,9 m2 do którego przynależy garaż o powierzchni 15,5 m2. Mieszkanie składa się z: -salonu -sypialni -kuchni -przedpokoju -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, turystyczna, 28 ar, ag, inwestycyjna, przemysłowa Działka: - 1 linia zabudowy - 2700m2 - wymiary 82/41m Lokalizacja: - lublin - bezpośrednio przy ul. Turystycznej Media: - gaz - prąd - kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł64 m² 11 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 64 m - Lublin, ul. Wapowskiego (wrotków) Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 178 zł69,22 m² 11 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 873 zł71,39 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni: -.