dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Rynek pierwotny

422 418 zł30,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,61m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Abramowice Prywatne, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2300 m2. Dom wybudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł38,62 m² 14 370,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | ponikwoda | ul. Migdałowa | 38,62 m | 1 piętro | garaż podziemny Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 38,62 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł371 m² 660,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Lublin, dzielnica Dziesiąta. Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,0371 ha (371 m ) w kształcie trapezu, położoną w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4-pokojowe, 62,2 m - Lublin, lsm, ul. Pozytywistów. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,2 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł145,79 m² 6 166,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Ostatni budynek W tym etapie - bliźniak przy ul. Laurowej termin zakończenia budowy: i kwartał 2027 *** Kontakt:   *** Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% pcc, 0% prowizji Deweloper: flj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 695 zł35,55 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe w stanie deweloperskim. Inwestycja ulokowana blisko Uniwersytetu Medycznego oraz samego centrum Lublina. Budynek realizowany od lata 2024 roku z terminem realizacji na połowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł2 300 m² 509 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod budowę domu jednorodzinnego lub działalność usługową w Lublinie w okolicy ulicy Zelwerowicza. W sąsiedztwie znajdują się głównie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 47,70m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Krasińskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 400 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni około 2400 m2. Działka położona przy przedłużeniu ul. Biskupińskiej (200 metrów od granic Lublina) Dostępne media: woda, gaz, prąd kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł100,62 m² 13 715 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 100,62 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

552 160 zł39,44 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,44 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł70,80 m² 8 884,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - wyłączność. Lokalizacja: ul. Stokrotki, dzielnica Czuby, lublin Opis nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł215 m² 3 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:678 m²

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu. Lokalizacja: ul. Walecznych, dzielnica Ponikwoda, lublin. Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane na 2. piętrze w bloku z 1992 roku (bez windy). Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł91,50 m² 12 896,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament z dużym tarasam i niepowtarzalnym widokiem na wąwóz Rury - zlokalizowany na ostatniej kondygnacji kameralnego bloku przy ul. Dziewanny w dzielnicy Czuby Północne.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł68,76 m² 9 162,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowe z dużym potencjałem, w doskonałej lokalizacji: rejon ul. Zana i Nadbystrzyckiej, blisko Politechniki i up. Wspaniałe miejsce do zamieszkania ale także pod.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,80 m² 9 364,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 59,80 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Harnasie w dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 758 zł64,29 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

616 900 zł47,46 m² 12 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Unikalny loft dwupoziomowy wyjątkowa przestrzeń w Lublinie, ul. Jemiołuszki, węglinek. Na sprzedaż niepowtarzalny loft dwupoziomowy o powierzchni użytkowej 47,46 m , a w.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferowana nieruchomość to słoneczne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Czechowie (ul. Żelazowej Woli). Idealna propozycja dla rodziny oraz jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł49,16 m² 10 168,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | funkcjonalny układ | nowe budownictwo | możliwość wykończenia pod klucz Na sprzedaż bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49,16 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

360 870 zł31,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na sprzedaż, powierzchnia od 31,38m2 do 113,36m2, lublin, czuby Stan deweloperski, dostępne mieszkania: - 31,38m2 (piętro 1) - 31,69m2 (parter) - 32,15m2 (piętro3) - 32,24 (parter) - 35,79m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 842 zł42,19 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na sprzedaż - ulica nałęczowska, lublin Oferujemy Państwu na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie z tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku w ramach II.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł70,89 m² 14 078,15 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Posiadamy w ofercie sprzedaży atrakcyjny, gustownie wykończony i w pełni wyposażony apartament, w wysokim standardzie. Apartament składa się z: salonu z jadalnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 777 zł49,74 m² 12 058,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Sławin. Bliskość komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowej, lasu a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 800 m² 239 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lublin - Wrotków - działka w III linii zabudowy, o pow. 18ar pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy! Na sprzedaż, działka 18 ar w doskonałej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wprowadzenie : Szukasz miejsca, które od razu poczujesz jak swój dom? To 66,2-metrowe mieszkanie przy ul. Grażyny w Lublinie łączy przestrzeń, funkcjonalność i przyjazną atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł53 m² 11 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie, lublin, ul. Ks. Wincentego Granata, 2 pokoje, 52 m2 Opis mieszkania: - piętro: 4/4 - powierzchnia mieszkania: 52,03 m2 - salon: 19,65 m2 - kuchnia: 7,33 m2 - sypialnia: 13, m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 486 400 zł224,32 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 224,32 m2, lublin- ścisłe Centrum Lokal narożny, lokal typu "open space", lokal posiada 3 wejścia, wysokość lokalu - około 4m, duże widoczne witryny wystawowe, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł137,60 m² 5 450,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dwupoziomowy lokal usługowo-handlowy w doskonałej lokalizacji - Czechów Na sprzedaż funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro vesta przedstawia mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy Kalinowszczyzna. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze w bloku z windą. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 678 zł63,89 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru nowa inwestycja - ul. Nałęczowska sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - brak podatku pcc Do sprzedaży oferujemy mieszkania w I etapie inwestycji zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 844 zł35,51 m² 13 174,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | blisko zalewu zemborzyckiego | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł956 m² 396,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej przy ul. Narcyzowej w Lublinie, o powierzchni 956 m2. Działka ma kształt prostokąta i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 692 zł41,86 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Oferta dotyczy mieszkania o nr 91 - 2-pokojowe o powierzchni 41,86 m2 Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

866 580 zł39,39 m² 22 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż - prestiżowa lokalizacja, al. Racławickie | Unia Residence | Lublin Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 958 zł51,66 m² 10 916,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,66 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku to idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł5 730 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lublin, głusk w pobl. ul. Wygodnej, pow. 5730 m2, działka czekająca na uzyskanie Warunków Zabudowy pod domy jednorodzinne. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij