dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Bazylianówka,Lublin

503 958 zł42 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! zarezerwuj już dziś swoje idealne mieszkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wieniawska

Śródmieście,Lublin

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 57 m , położony w prestiżowej lokalizacji, zaledwie 50 metrów od Ogrodu Saskiego. To doskonałe miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Relaksowa

Botanik,Lublin

566 000 zł50 m² 11 374,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 49,76 metrów kwadratowych. Usytuowane jest na trzecim piętrze, na urokliwym osiedlu Botanik w Lublinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliwińskiego

Czechów Północny,Lublin

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj w najbardziej pożądanej okolicy pełnej zieleni i niezbędnej infrastruktury! Na sprzedaż w pełni rozkładowe gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

597 000 zł65 m² 9 156,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny, świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie w niskiej zabudowie, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Sławinek,Lublin

1 297 000 zł152 m² 8 539,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowskiego

Rury,Lublin

1 390 000 zł190 m² 7 154 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Lokalizacja: centrum Lublina, lsm, rury, globus, okolice Glinianej Kazimierza Wielkiego. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego dwukondygnacyjnego o powierzchni 130 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dereckiego

Lublin,lubelskie

630 000 zł1 000 m² 630 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lublinie - przy ul. Dereckiego na Czechowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

519 000 zł77 m² 6 733,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Lublin, ul. Puławska 77,08 mkw - 1 piętro ekspozycja - wschód, południe, zachód ____ Do sprzeda mieszkanie na 1 piętrze w bloku z cegły przy ul. Puławskiej w Lublinie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Firlejowska

Bronowice,Lublin

529 000 zł46 m² 11 552,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Frilejowskiej zlokalizowane na pierwszym piętrze 3-pietrowego bloku. Jego powierzchnia to 45,79m2. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sławinek,Lublin

1 394 000 zł165 m² 8 470,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł40 m² 10 839,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - mieszkanie w Lublinie, ul. Rückemanna 6, dzielnica Kalinowszczyzna Oferujemy przestronne mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej dzielnicy Kalinowszczyzna położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poligonowa

Czechów,Lublin

580 000 zł970 m² 597,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie atrakcyjne działki budowlane, usytuowane na obrzeżach miasta Lublin. Aktualnie dostępne są nieruchomości w drugiej i trzeciej linii zabudowy: druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bogdanówka

Sławinek,Lublin

4 385 070 zł2 943 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zachęcam Państwa do zakupu działki położonej w lubelskiej dzielnicy Sławin, przy ulicy Bogdanówka 8. Nieruchomość znajduje się w tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szerokie,Lublin

400 991 zł31 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 30,61 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Nałęczowskiej, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Śródmieście,Lublin

578 595 zł45 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! Zakończenie budowy czerwiec 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - Cena regularna 13650zł/m2 bez podatku pcc! ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Lemszczyzna,Lublin

556 400 zł54 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Południowy,Lublin

714 570 zł65 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! najlepsza lokalizacja pod wynajem W lublinie! bez podatku pcc! ostatnie wolne mieszkania! zakończenie budowy czerwiec 2025 rok! Na mieszkanie został udzielony rabat! - Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Sławin,Lublin

1 567 000 zł182 m² 8 593,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

505 278 zł42 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biłgorajska

Bronowice,Lublin

249 000 zł35 m² 7 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w udziałach z pokryciem. Idealne jako pierwsza nieruchomość dla singla lub zakup w celach inwestycyjnych na wynajem. Mieszkanie mieści się na parterze przy ul. Biłgorajskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

715 000 zł65 m² 10 974,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 65,15 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Strzembosza, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł36 m² 12 317,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Al. generała Władysława Sikorskiego

Wieniawa,Lublin

850 000 zł67 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż bez pośredników: bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie w dobrym punkcie lokalizacyjnym Usytuowanie mieszkania dwustronne wschód -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skowronkowa

Sławinek,Lublin

1 297 000 zł152 m² 8 539,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie 4 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 69,98 m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dożynkowej, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

475 440 zł52 m² 9 176,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,28 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Powierzchnia całkowita: 51,81 m2 Zestawienie powierzchni: -Pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

735 732 zł69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 68,76m2, 3 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Bazylianówka,Lublin

499 999 zł42 m² 11 904,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sławin,Lublin

602 040 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie, stan deweloperski, 51,90m2, 2 pokoje, sławin, lublin, sprzedaż. Wgn Centrum Nieruchomości Lublin! Kupując u Nas to mieszkanie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc! Idealny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Czechów Północny,Lublin

436 715 zł35 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Masz dość ciasnego mieszkania w bloku? Marzysz o większej przestrzeni, własnej działce i miejscu, gdzie Twoje dzieci będą mogły swobodnie się bawić? Ta oferta jest dla Ciebie! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Bazylianówka,Lublin

676 471 zł62 m² 10 881 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Cena promocyjna Zadzwoń i zapytaj o możliwości uzyskania dodatkowych atrakcyjnych rabatów i podatku pcc. Do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lublin

Czechów Południowy,Lublin

545 948 zł52 m² 10 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

580 000 zł66 m² 8 782,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poszukujesz nieruchomości, której jeszcze nie ma na rynku? Mieszkania, które od początku urządzisz pod siebie? opis nieruchomości Ofertę sprzedaży stanowi 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Lublin

Śródmieście,Lublin

2 635 000 zł198 m² 13 321,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do sprzedania lokal biurowy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Prezentowana nieruchomość znajduję się przy Alejach Racławickich. Centrum miasta, tuż przy Krakowskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Śródmieście,Lublin

455 962 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Kalinowszczyzna,Lublin

439 000 zł60 m² 7 341,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Kalinowszczyźnie ulica Daszyńskiego. Usytuowane jest na szczytowym 4 piętrze w niskim bloku. W skład nieruchomości wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lublin

Czechów Północny,Lublin

599 940 zł60 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwarcowa

Węglinek,Lublin

449 000 zł33 m² 13 601,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które zaaranżujesz wg swojego pomysłu i potrzeb ? Jeśli tak to zapoznaj się ze szczegółami: lublin ul. Kwarcowa 16 * 2 pokoje * Balkon na całą szerokość mieszkania (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mełgiewska

Tatary,Lublin

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hа продаж 3 кімнатна квартира. Площею 46м2. Знаходиться на 1 поверсі 3 поверхового будинку при вулиці Melgiewckej. Квартира.