dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 130 ogłoszeń

595 000 zł54,90 m² 10 837,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje 55 m2, baśniowa Rogatka Warszawska Lokal położony jest na czwartym piętrze w niewysokim bloku. Idealne na inwestycję lub do zamieszkania dla dzieci Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł28,70 m² 14 459,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowy Czechów to inwestycja szczególna na mapie Lublina, zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie. Mieszkanie ma pow. około 29 m2 na 4 piętrze i w oryginalnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przytulne i komfortowe mieszkanie na Ponikwodzie - ul. Sekutowicza! Usytuowane jest na atrakcyjnym pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły, z lat 90-tych. Układ mieszkania to: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł32,50 m² 12 769,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, na 7 piętrze wieżowca w os. Sienkiewicza. Stan prawny - pełna własność. Na powierzchni 32,5m2 jest przestronny pokój dzienny z którego wchodzimy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

570 826 zł55,42 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja w trakcie realizacji przy ul. Wyścigowej to doskonałe miejsce dla osób, które cenią komfort nowoczesnego budownictwa i szybki dojazd do centrum. Położenie osiedla oraz rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł63,10 m² 8 098,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

** Świetna komunikacja z centrum miasta ** ** Dobra cena! 8795 zł/m ** Lublin - ul. Kalinowszczyzna. Polecam do zakupu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63,1 m zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 755 zł41,37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,37 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł34,85 m² 11 994,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na lsm - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł61,62 m² 4 295,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Fabrycznej. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców poszukujących atrakcyjnej przestrzeni na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 428 000 zł1 534 m² 930,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem "ag"- hale, magazyny, składy, produkcja), o powierzchni około 1534m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 900 m² 153,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy ul. Krężnickiej, 3 km od Zalewu Zemborzyckiego. Media - gaz, prąd i światłowód w drodze dojazdowej. W pobliży przystanek mpk, sklep, kościół i tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł239 m² 12 970,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 021 m²

Elegancka rezydencja z prywatnym stawem na terenie posesji oraz z dostępem do rzeki Przestronny dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem oraz stawem położony w Lublinie dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,70 m² 11 143,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwustronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód z widokiem na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 232 zł54,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na Czechowie. Inwestycja z gwarancją ceny! Termin realizacji: IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł26,98 m² 11 082,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: kompaktowe mieszkanie inwestycyjne po generalnym remoncie przy ulicy Nowy Świat w centrum Lublina, przy Dworcu Metropolitalnym Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,49 m² 8 607,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54,49m2 położone w Lublinie przy ulicy Władysława Jagiełły na Felinie. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł147 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedmiotem sprzedaży są lokale usytuowane w domu w zabudowie jednorodzinnej bliźniaczej przy ul. Janowskiej w Lublinie. Domy są położone w bliskim sąsiedztwie Starego Gaju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

548 433 zł40,70 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Aktualnie atrakcyjne rabaty na mieszkania! To dobry moment na zakup - ceny są obecnie bardziej dostępne, a wybór lokali wciąż szeroki. Nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł132 m² 10 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Twój azyl spokoju w sercu miasta wyjątkowy lokal mieszkalny z ogrodem Jeśli marzysz o przestrzeni, która łączy wysoki standard wykończenia z kameralnością i zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł44,40 m² 7 207,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego cichego i jasnego, mieszkania o powierzchni 44,4m położonego na czwartym piętrze w budynku przy ul. Zemborzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

853 492 zł68,83 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Do zakupu mieszkanie czteropokojowe z osobną kuchnią i balkonem, 57,80 m2, lublin ul. Żarnowiecka. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,07 m² 10 874,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,07m2 na III piętrze / z IV w bloku z 2002 r. przy ul. Szafirowej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł58 m² 8 362,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy/usługowy Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 58 m2 usytuowany na wysokim parterze budynku mieszkalno-usługowego. Aktualnie lokal składa się z trzech pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł450 m² 333 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Lokal ponad 450 m . Odstępne 150 000 zł netto! kup zanim kupi ktoś inny cena podlega negocjacji zapraszam na prezentację Opis Lokalu: - powierzchnia: ponad 450 m - sala koncertowa ze sceną,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,10 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim bloku z 2000r, zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,50 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Czechowie do remontu. Położone na II piętrze w bloku IV-piętrowym, powierzchni 48,5 m składa się z dwóch ustawnych pokoi. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Ofertą sprzedaży jest wyremontowana oraz wyposażona kawalerka o powierzchni 34 m2, usytuowana na drugim piętrze w kamienicy w ścisłym centrum Lublina. Dzielnica : Śródmieście. Ulica :.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł32,70 m² 10 703,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu o powierzchni 32,70 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu przy ul. Górskiej 1 (czechów Południowy, lublin). Na 32,70.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28,32 m² 15 148,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka z ogródkiem idealna pod inwestycję lub do zamieszkania - Diamentowa 27 Oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28,32 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł50 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 49,1m2, które składa się z: -dużego salonu -kuchni -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu z widokiem na zieleń Do mieszkania przynależy również.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł67,69 m² 12 247,01 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z loggią ul. Nałęczowska, os. Nałęczowska Deweloper : Galadom Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie nr M77 o powierzchni 67,69 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 79m2, lublin, lsm Lokal wynajmowany - więcej informacji w biurze! Sala sprzedaży + zaplecze socjalne z toaletą + pomieszczenie gospodarcze, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 280 zł42,19 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 42,19 m2 z wystawą okien na południe. Zestawienie powierzchni: pokój dzienny o pow. 18,08 m2 z wyjściem na taras o pow. 11,65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł17,40 m² 15 804,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka 17,4 m2, furmańska/stare Miasto Położony jest na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy na Starym Mieście Idealne na inwestycję lub do zamieszkania. Składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł56,94 m² 8 763,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 56,94 m , położone na 3 piętrze w budynku z 1997 roku. Na piętrze znajdują się jedynie 2 mieszkania, co.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł65,50 m² 9 006,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone na III piętrze w budynku IV piętrowym wybudowanym w 2000 roku w dzielnicy Sławinek (rogatka Warszawska). Mieszkanie o pow. 65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł600 m² 5 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Trzypiętrowa kamienica z oficyną w centrum Lublina, ul Żmigród. Kamienica o powierzchni 340mkw, oficyna 260mkw. Działka 809mkw. Kompleks budynków z przełomu XIX i XX w., po.

Szczegóły ogłoszenia

1 004 000 zł62,75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w ścisłym Centrum Lublina! Mieszkanie o powierzchni około 62,75m2 Drugie piętro, salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 27,65m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 386 m² 132,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zalety Działka jest niedaleko obwodnicy, co można wykorzystać na cele komercyjne. Cena do rozsądnej negocjacji. Położenie W dzielnicy Sławin, brak planu zagospodarowania. W pobliżu.