dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Dziesiąta,Lublin

285 000 zł32 m² 8 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe dzielnica Dziesiąta Pokój dzienny. Sypialnia. Kuchnia. Łazienka z wc. Mieszkanie do generalnego remontu. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok po termomodernizacji. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Sławinek,Lublin

1 487 000 zł2 393 m² 621,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną o pow. 2393 m2 położoną w Lublinie w obrębie Sławinek wieś, w bliskiej odległości osiedla Ruczaj. Nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samsonowicza

Wrotków,Lublin

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku w dzielnicy Wrotków, przy ul. Samsonowicza. Idealna lokalizacja dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czechów,Lublin

636 000 zł80 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w niskim bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji na Czechowie. Mieszkania składa się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bronowice,Lublin

669 000 zł68 m² 9 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na parterze w nowoczesnym bloku z 2007 roku, przy ulicy Startowej w dzielnicy Bronowice. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czechowska

Śródmieście,Lublin

730 000 zł56 m² 12 966,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie typu apartament o powierzchni 64,8 m , położone w samym sercu Lublina przy ul. Czechowskiej. Lokal znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Bronowice,Lublin

565 250 zł60 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań z rynku pierwotnego w Lublinie - Bronowice. Pozostały już tylko 2 ostatnie lokale - na piętrze, z ogródkiem między budynkami! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzyńska

Czechów,Lublin

550 000 zł58 m² 9 537,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,67 m2 usytuowane na parterze w wieżowcu zlokalizowanym przy ul. Radzyńskiej (dzielnica Czechów, osiedle Lipińskiego). Rozkład powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Wrotków,Lublin

690 000 zł76 m² 9 093,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin - wrotków - nowe osiedle nad zalewem! bez prowizji i bez podatku pcc bezpieczne I wygodne ogrzewanie miejskie - lpec cichobieżne windy W budynku Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Dziesiąta,Lublin

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę o pow. 371 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Dziesiąta, położoną w pierwszej linii zabudowy, na płaskim terenie, przy utwardzonej drodze. Wymiary: 22 m x 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublin

Bronowice,Lublin

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

1. Podstawowe informacje Lokalizacja: lublin, dzielnica Bronowice Typ nieruchomości: dom wolnostojący Powierzchnia użytkowa: ~150 m2 (2 kondygnacje) Powierzchnia działki: 713 m2 Cena ofertowa: 1 150 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażowa

Tatary,Lublin

269 100 zł37 m² 7 199,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna na Tatarach! 2 pokoje z windą i potencjałem pod wynajem! Szukasz idealnej lokaty kapitału lub mieszkania na start? Ta oferta na lubelskich Tatarach to propozycja, obok której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

590 464 zł57 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów północny! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! idealne dla inwestorów pod wynajem! Zadzwoń i zapisz się na prezentacje! Na sprzedaż nowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Daliowa

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,15 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

401 400 zł36 m² 11 097,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! węglin północny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na grudzień 2026! Wspólnota mieszkaniowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Bronowice,Lublin

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 32 m2 na Bronowicach. Świetna lokalizacja, mieszkanie doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania dla osoby starszej, singla, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koncertowa

Czechów,Lublin

345 192 zł29 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Węglinek,Lublin

774 000 zł57 m² 13 579 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,89 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2024 r. zlokalizowanym w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, do własnej aranżacji znajdujące się w dzielnicy lsm przy ul. Grażyny o powierzchni użytkowej 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krochmalna

Dziesiąta,Lublin

60 000 zł24 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Oferuję na sprzedaż nieruchomość - udział ze wskazaniem na lokal mieszkalny o pow. 21,80 m2 usytuowany na drugim piętrze w kamienicy z 1928 r. zlokalizowanej przy ul. Krochmalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Spółdzielczości Pracy

Czechów,Lublin

514 368 zł40 m² 12 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Bez żadnych dodatkowych opłat dla kupującego jesteśmy biurem sprzedaży. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na parterze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Rury,Lublin

349 000 zł45 m² 7 682,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w odremontowanej kamienicy, ul. Plażowa 8, lublin Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na poddaszu w centrum Lublina w kamienicy po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

659 000 zł68 m² 9 675,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 68,11 m2 mieszczące się na Czubach, usytuowane na parterze w wieżowcu. Położone w cichej i spokojnej okolicy, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jemiołuszki

Węglinek,Lublin

405 314 zł34 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paryska

Czechów,Lublin

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o pow. ok. 70 m2 usytuowane na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku zlokalizowanym na osiedlu F. Chopina (czechów płd.). Na rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Lublin

Czechów,Lublin

931 500 zł2 700 m² 345 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona w Lublinie w dzielnicy Czechowa o powierzchni 2700 m2. Działka położona w pierwszej lini zabudowy. Działka idealnie nadaje się pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

539 500 zł72 m² 7 441,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72.5m2. Dzielnica lsm. Mieszkanie w stanie do własnej adaptacji. Okna wymieniane na pcv w 2015r. Super pod inwestycje jak i dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Śródmieście,Lublin

498 500 zł62 m² 8 000,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentuję funkcjonalne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w Śródmieściu na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 62,31 m2 idealne zarówno dla rodziny jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z rynku pierwotnego to jest to oferta dla Ciebie. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji od Kupującego. Nieruchomość położona w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Aleja Warszawska

Sławin,Lublin

409 000 zł1 000 m² 409 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000m2 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową, zlokalizowaną w dzielnicy Sławin, nieopodal al. Warszawskiej. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublin

Ponikwoda,Lublin

249 000 zł992 m² 251,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Lublinie, dzielnica ponikwoda o powierzchni 992 m2. Działka objęta mpzp i oznaczona M4 (mieszkalnictwo jednorodzinne). Obecna linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na maj 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Pogodna,Lublin

469 000 zł48 m² 9 799,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z centrum miasta z niezmąconym spokojem? Ta oferta przy ul. Pogodnej jest właśnie dla Ciebie. Idealne dla pary, singla lub jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Wieniawa,Lublin

479 000 zł60 m² 7 939,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,33m2 zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Puławskiej. W skład nieruchomości zaliczamy: - 2 oddzielne pokoje (23m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grażyny

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa,Lublin

499 000 zł66 m² 7 549,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! ul. Grażyny. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego kameralnego bloku po termomodernizacji. Na układ mieszkania składają się: - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Felin,Lublin

459 000 zł52 m² 8 742,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o pow. 52.5 m2 usytuowane na 1 piętrze w wieżowcu na Felinie. Blok z 1994 roku. Blok jest wyposażony w monitoring. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Czechów Północny,Lublin

435 120 zł39 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Sławinek,Lublin

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w dzielnicy Sławinek o powierzchni użytkowej 55 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku, jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Czuby,Lublin

520 000 zł69 m² 7 503,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem - Osiedle Ruta, 10. piętro Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m2, położone na najwyższym, 10. piętrze w zadbanym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Kalinowszczyzna,Lublin

320 000 zł32 m² 9 904,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32,31 m2. zlokalizowane na drugim piętrze w bloku przy ulicy M. Koryznowej 2b w dzielnicy Kalinowszczyzna. Skład nieruchomości: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł61 m² 8 213,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 60.75 m2 jest idealną propozycją dla rodziny z dziećmi, która szuka komfortu i funkcjonalności. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, łazienka, kuchnia.