dowolna

Nieruchomości Lublin - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 070 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 070 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Śródmieście,Lublin

560 000 zł54 m² 10 292,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 54,41 m2. zlokalizowane na wyższym parterze w bloku przy ulicy Nadbystrzyckiej. W skład nieruchomości wchodzą: - 2 pokoje - łazienka z wc - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Śródmieście,Lublin

2 188 000 zł115 m² 18 993,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam przestronne i nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 115,20 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w samym Centrum Lublina. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Narcyzowa

Bazylianówka,Lublin

651 360 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecam na sprzedaż lokal usługowy o projektowanej powierzchni 52,57 m2 w stanie deweloperskim zlokalizowany na parterze. Inwestycja zrealizowana. Dodatkowe informacje: - dodatkowo płatny vat, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chabrowa

Sławin,Lublin

915 000 zł66 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,77 m2 zlokalizowane przy ul. Chabrowej na Sławinie. Do mieszkania przynależy duży ogród o powierzchni 70 m2. Wykończenie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wieniawa,Lublin

871 200 zł88 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość pod zamieszkanie lub inwestycję w Lublinie, położona w samym centrum miasteczka akademickiego - ul. Sowińskiego 8/6. W bezpośrednim sąsiedztwie budynków umcs.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Szerokie,Lublin

653 198 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,34 m2 z wystawą okien na północny-wschód i południowy-zachód. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 17,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Wieniawa,Lublin

449 000 zł51 m² 8 803,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała inwestycja! 2-pokojowe mieszkanie 51 m na 2. piętrze w ogrodzonym bloku z miejscami postojowymi zlokalizowane przy ul. Legionowej 21 (wieniawa, lublin). Na 51 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Ponikwoda,Lublin

699 364 zł70 m² 9 993,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Mieszkanie 3 - 4 pokojowe zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Lublin

Lublin,lubelskie

800 000 zł112 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:79 800 m²

Pięknie położone siedlisko składające się z gruntu 7,8 ha ( w tym 3 zbiorniki wodne) zabudowanego budynkiem mieszkalnym typu jednorodzinnego oraz budynkiem mew ( małej elektrowni wodnej) nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

549 185 zł46 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania deweloperskie w Lublinie Osiedle Rumiankowe Zacisze Oferuję eleganckie i funkcjonalne mieszkania w nowym budynku deweloperskim, położonym w atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

663 264 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 67,68 m2 położone na drugim piętrze w budynku z wystawą okien na południe i wschód. Na nieruchomość składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Węglin,Lublin

1 300 000 zł300 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:336 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż dom o powierzchni około 300 m położony w dzielnicy Węglin Południowy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Śródmieście,Lublin

450 000 zł45 m² 10 044,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecam zakup 2 pokojowego mieszkanie położonego na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Okopowej w centrum Lublina. Na powierzchnię 44,80 m2 składają się: dwa pokoje o pow. 12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Botanik,Lublin

549 000 zł54 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Sławin, os. Botanik - salon z aneksem, łazienka z wc oraz pokój z wyjściem na balkon. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

624 788 zł57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Poręba,Lublin

650 000 zł64 m² 10 078 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku na ul. Agatowej, czuby Poręba w Lublinie. O nieruchomości: tylko jedno mieszkanie na piętrze. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ponikwoda,Lublin

337 575 zł32 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o powierzchni 32,12 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien południowy wschód Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Lublin

Węglinek,Lublin

385 000 zł34 m² 11 482,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Kawalerka o pow. 33,53m2 na parterze / z III w bloku z 2012 r. na Węglinku. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zemborzycka

Wrotków,Lublin

343 271 zł26 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż kawalerka w stanie deweloperskim, o powierzchni 25,61 m2, znajdująca się w nowej inwestycji przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie! Postaw na styl, jakość oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliwińskiego

Czechów Północny,Lublin

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu przestronnego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , położonego przy ul. Śliwińskiego 3a w Lublinie. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Lublin

Śródmieście,Lublin

2 355 750 zł174 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż komfortowe i przestronne biuro w stylu loftowym o powierzchni 174,5m2, zlokalizowane na I piętrze w budynku z garażem podziemnym. Lokal wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Lublin

Śródmieście,Lublin

574 000 zł41 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szafirowa

Czuby,Lublin

699 000 zł77 m² 9 093,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości Dwupoziomowe, 3-4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,87m2 na III i IV piętrze z IV w bloku z 2001 r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

528 955 zł44 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Sławin,Lublin

720 000 zł76 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Nowoczesne, dwu pokojowe mieszkanie o pow. 76,20m2 na III piętrze z III w budynku z 2001 r. - sławin Botanik. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny (możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Botanik,Lublin

636 300 zł61 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokojowe mieszkanie na Botaniku na 3 pietrze budynku z 2007 roku o powierzchni 60,60 m2. Na nieruchomość składają się: -Ustawny pokój dzienny o pow. 17,40 m2 z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Namysłowskiego

Lublin,lubelskie

780 000 zł108 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Bezczynszowe, bardzo słoneczne mieszkanie w kapitalnej lokalizacji (ul. Namysłowskiego). Mieszkanie ma 108m2, 2 poziomy (po 54m2 na poziom). Na dolnym poziomie (1sze piętro) znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Lublin

470 000 zł72 m² 6 527,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72m , położony na parterze budynku mieszkalnego w ścisłym centrum Lublina. To genialna propozycja dla przedsiębiorców szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Czechów,Lublin

3 579 200 zł224 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Węglin,Lublin

835 000 zł60 m² 13 619 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament z tarasem i widokiem na zieleń - Nowa Jantarowa Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która łączy wysoki standard wykończenia z unikalną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głęboka

Śródmieście,Lublin

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnego, w pełni rozkładowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 78,40 m , położonego w samym sercu Lublina przy ulicy Głębokiej 5 (śródmieście).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domeyki

Wrotków,Lublin

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,98 m zlokalizowane na parterze 3-piętrowego bloku z 2006 roku przy ul. Domeyki 7 (wrotków, lublin). Na 49,98 m składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Agatowa

Czuby,Lublin

889 000 zł59 m² 15 170,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 58,62 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kalinowszczyzna,Lublin

535 000 zł49 m² 10 918,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , położonego na osiedlu Kalinowszczyzna przy ul. Kustronia. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granata

Lublin,lubelskie

403 674 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkanie! super Oferta! Oferta dotyczy mieszkania o nr 01.36 - 2-pokojowe o powierzchni 35,4 m2 Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku PCC! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaspisowa

Węglinek,Lublin

580 000 zł68 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Węglinek. Okna mieszkania wychodzą na południe i wschód. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sławinkowska

Sławin,Lublin

1 553 436 zł175 m² 8 860,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Na sprzedaż dom A1 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie, w bliskiej odległości od Lublina i ul. Sławinkowskiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kunickiego

Dziesiąta,Lublin

239 000 zł16 m² 14 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Lublin, ul. Kunickiego 27 16 mkw - kawalerka parter ___________________________________________ Do sprzedania kawalerka o powierzchni 16 mkw. Mieszkanie jest małe jednak zrobione w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

558 000 zł64 m² 8 674,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertę sprzedaży stanowi 3-pokojowe mieszkanie (wysoki parter) zlokalizowane przy ul. Kieleckiej w Lublinie. Nieruchomość o metrażu 64,33m2 składa się z: - pokój 21,28m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Szerokie,Lublin

822 400 zł64 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Ponikwoda,Lublin

654 912 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027